Kam všetci chodia na nákup značkového oblečenia?

abeceda99
20. jan 2023

Ahojte chce som sa opýtať či neviete kam chodia všetci robiť tie online shoping oblecenia, kabeliek a topanok znaciek ako dior, Lv, prada a podobne. na instagrame profil ako luxus_shop_sk pridava pravidelny online shoping ale nikto vam nepovie kam to chodia kupovat.

liljana
20. jan 2023

Nora Mojsejova chodila do Milana.

kacernakokse
20. jan 2023

@abeceda99 keby vám to povedali, tak by prišli o biznis. V prahe a Viedni sú také obchody. Na Slovensku neviem. A určite už majú aj známosti, aby sa vedeli dostať k nejakým limitovaným kolekciám a tak. Potom ešte viem, že pravidelní zákazníci majú nárok na limitované kúsky, ku ktorým sa obyčajný človek nemá ako dostať.

ariannazara
20. jan 2023

Do Turecka 🤣🤣 ( srandujem) 🤣

abeceda99
autor
20. jan 2023

@kacernakokse a neviete asi kde tam, kde priblizne hladat?

tyrkysova_kobyla
20. jan 2023

@ariannazara aj mne to napadlo 😅

tiezjedna
20. jan 2023

Ono stačí občas zaletieť do USA a tam to môžeš prehadzovať vidlami. V Outletoch toho je mraky a za podstatne menšie peniaze než u nás, existuje tam aj x ďalších lacnejších reťazcov, ako trebars Ross, kde to je za hubičku, ale kvalita už je vidieť... Ja som si teraz v októbri priviezla dva nové kufre plné handier😂

tiezjedna
20. jan 2023

@abeceda99 keď nie je možnosť vycestovať, tak napríklad na fb je profil Americká máma. Je to Bára a predáva rôzne značky, rýchlo a spoľahlivo. Pár vecí som predtým u nej kupovala.

darkswan
20. jan 2023

@abeceda99 v Prahe na Parizskej a vo Viedni chod k Stephans dom a daj prechadzku naokolo🙂

kacernakokse
20. jan 2023

@abeceda99 dať do Googlu lv vieden alebo Dior Praha. Adresu presnu netuším a ani ju nebudem kvôli niekomu hľadať.

lenkasarka
20. jan 2023

V Prahe na Parížskej

viestta
20. jan 2023

@abeceda99 v Prahe je Dior na Parizskej

zmrzlinka2021
20. jan 2023

@abeceda99 influenceri, celebrity to majú takmer zadarmo, fungujú ako živá reklama, aby ľudia po týchto predražených veciach tuzili

taminka1986
20. jan 2023

@abeceda99 no neviem ako ostatny,ale ja raz za cas si kupim letenku za par supov do Barcelony a tam si nakupim😀

lusyyy36
20. jan 2023

V parndorfe je outlet vsetkych tychto znaciek, a vo viedni v center mesta najdes všetky pokope, v trvale. Goldenes Quartier

bluemoon24
20. jan 2023

@abeceda99 zrovna luxus_shop_sk (pokud myslis na ig) to nakupuje bud v Turecku nebo Cine. Vzdyt na ig mas primo napsane 1:1 original a kvalita :D staci se jenom mrknout na popis. Nebo pokud nemaji uvedenou cenu u kazdeho prispevku, tak jsou to vetsinou fakeove obchody. Takovy myluxbazar nakupuje originaly z celeho sveta. Tam vidis cenu u kazdeho jednoho produktu, ktera je srovnatelna s cenou v obchode.

bluemoon24
20. jan 2023

@ariannazara nesrandujes 😅 u luxus_shop_sk to tak i bude 😅 nebo Cina

sonula
20. jan 2023

No to nie je tak, ze pride do LV obchodu a nakupis, mas prideleneho vlastneho shoppera, s ktorym si dohodnes stretko a dopredu mu povies, o co ma zaujem aby to pripravil. Pripadne ak maju novinky, tak ta informuje. Pripadne robia vykup od inych ludi (samozrejme overene s blockom). Ak chces take zakladne znacky ako Furla, RM, Valentino, Oskar de la Renta, tak eshop (theoutnet.com atd.). A vacsinou Pariz, Milano... ono tie ceny nie su rozdielne, znacky ako LV si drzia vsade ceny rovnake.
Ak ovsem nejdes po outletoch.

stanzi
20. jan 2023

Ku nam najblizsie vo Viedni (Tuchlauben a okolie) a v Prahe (Parizska). Potom v ramci EU napr v mestach ako Milano, Rim, Pariz, Amsterdam, Londyn atd…Co sa tyka IG a personal shoppingu, osobne by som verila iba Myluxbazar-u.
@lusyyy36 Nie je v Parndorfe outlet vsetkych tychto znaciek, LV a Dior napr nemaju outlety vobec 🙂

lusyyy36
20. jan 2023

@stanzi tak ale napr Gucci, Prada, Armani, boss a neviem co všetko tam je

stanzi
20. jan 2023

@lusyyy36 Ano, tie tam su, a plus aj Burberry napriklad 🙂 Autorka ale spomina aj Dior a LV a tie outlety nemaju vobec, tak som to len chcela upresnit. Ale inak niektore z tebou spominanych znaciek (Prada hlavne) maju podla mna v Parndorfe vyber dost tragicky…

lusyyy36
20. jan 2023

@stanzi no to neviem, nastastie nemusim do takych obchodov chodit 🤣 a vždy tam býva veľa ľudí, tak nemusim časť v rade

abeceda99
autor
20. jan 2023

@abeceda99 dakujem vsetkym za komentovanie, no ale prave hladam len take tie velke outlety z replikami nie s originalmi 🙂 ale dakujem

cacianka
21. jan 2023

@abeceda99 Miletičova to istí
😇

palicka
21. jan 2023

@abeceda99 rak chod na Ukrajinu alebo do Turecka

cloviecka
21. jan 2023

Ja neviem, ale tá Ukrajina, to už asi nefunguje