Kam v BA na jednodňovú konizáciu krčka maternice?

natalila90
29. sep 2019

Ahojte 😊 chcem sa len spýtať či náhodou neviete,kde sa v BA robí jednodňová konizacia krčka maternice ? Nemáte s tým niektorá prosím vás skúsenosť ?

Ďakujem za každú odpoved 🙏🏼

rainbow82
29. sep 2019

Už zase?Robíš si prdel?Už si tu raz písala a dostala milión odpovedí 🤔

bekynka301
29. sep 2019

Ahoj som po konizacii 6deň, som znepokojena, mám strašne zapachajuci výtok, niekde som čítala že je to normálne, máte s tím niekto skúsenosti?

bekynka301
29. sep 2019

@natalila90 ja som bola 3dni

natalila90
autor
30. sep 2019

@rainbow82 písala som ohľadne konizacii to áno, ale pýtala som sa na alternatívnu medicínu !!! Keď ta to otravuje tak to nečítaj... tiež som len človek a potrebujem sa o tom viac poradiť a dozvedieť. Keď si zdravá tak buď za to rada a cháp ľudí ktorí na tom možno nie sú najlepšie ! Ďakujem za empatiu 😊

natalila90
autor
30. sep 2019

@bekynka301 Viesco ak sa necitis dobre tak určite zavolaj na tu kliniku kde ti to robili a uvidis😊 ale neostávaj doma keď máš problémy a máš z toho zlý pocit. Ja tiež riešim konizaciu ale chcem jednodňovú a lepšiu ako je v Ružinove nemocnica... držím ti palce nech si čím skôr fit

natalila90
autor
30. sep 2019

@bekynka301 a kde ti to robili ?

bekynka301
30. sep 2019

@natalila90 ahoj Mo volala som vraj je to normalne😀to je to vypálené tkanivo malo by to prejsť ak by som mala tepty mam sa zastaviť

bekynka301
30. sep 2019

@natalila90 v Košiciach

natalila90
autor
30. sep 2019

@bekynka301 no super teším sa že to nieje nič vážne 🙏🏼 Tak sa pekne liec a oddychuj hlavne

bekynka301
30. sep 2019

@natalila90 ďakujem pekne aj ty sa drž

lukasko12
18. dec 2019

@natalila90 ja mam zápal ale nedozvedela som sa kde presne používam tabletky Doxyhexal to je na nejaký silný zápal a enzinol to si dávam tabletku do pošvy a výtoky

lukasko12
18. dec 2019

@natalila90 pekný večer ja som tiež chcela iba poradiť o tabletakch Doxyhexal a enzinol .Ako poviem vám pravdu nikdy som tieto tabletky nemala a cítim sa po nich viac viac horšie ako na úmretie

natalila90
autor
28. dec 2019

@lukasko12 ja mám už po konizacii, bola som v Kochu a neľutujem to 🙂 ak máte problémy, racej choďte s tým nech ste zdravá 🙂

lukasko12
29. dec 2019

@natalila90 prosím veď ja som ich už zobrala a cítim sa po nich fajn len nemám menzes už druhý deň len to som chcela vedieť či je to normálne či

lukasko12
29. dec 2019

@lukasko12 na úmrtie som sa vôbec necítila mala som síce také uzkostne stavy po nich ako kebyže je posledný deň ale prešlo To myslím si že tie tabletky mi pomohli výtoky už nemám ani špinavé ani zapachajuce

alzbetkacicka
3. nov 2021

@natalila90 ahoj,vedela by si mi v skratke napisat ake to bolo u kocha,aky je postup?dnes som tam volala ale zatial som sa neobjednala,najprv vraj pojdem na vysetrenie,v iny den na predoperacne(zoberu mi krv a spravia ekg?) A potom uz len konizacia?potrebujem vediet napriklad ze ako dlho si cakala v cakarni,ja tam musim ist so synom 21m nemam ho kam dat,tak ze ci tam pojdem len 2 krat s nim a potom uz len na operaciu?pustili ta v ten den alebo na dalsi,dakujem papa