Kam napísať adminovi, keď mám problém?

opelastra
18. apr 2012

s predavajucou poslala hnus a este aj uplne nieco ine nechce vratit plnu sumu aj s post. myslim ze mam na to narok kedze v inz. úmyselne zavadzala dakujem

ikke
18. apr 2012

vlavo uplne dole mas: Admini stránky: hirjak
ked kliknes na ten nick (hirjak), rovno sa ti otvori interna posta - napises co potrebujes.

bubo1104
12. jún 2012

Dobrý deň - chcela by som sa spýtať , čo mám robiť pri 1 predávajúcej , keď som s tovarom nespokojná a ona ho odmieta vziať späť ? Kúpila som si tenisky Puma za 26 + 2,50 poštovné . V popise neuviedla pravdivo ich stav a ja som sa v dobrej vôli na ne nespýtala lebo sa mi páčili . Boli nafotené tak pekne , že nikoho by nenapadlo sa na ne pýtať . Vyzerali naozaj krásne , ale opak bola pravda , keď mi teniska prišli boli na pätách zažltnuté , schodené , vnútro špinavé , začínajú sa párať pri otvoroch na šnúrkach , zabielené , aby ich lepšie predala a profitovala s nich . Vôbec si ich nechce vziať späť a vrátiť mi peniaze . Keď to skúšam , odbije ma aby som ich posunula ďalej - čiže predala . Nechce sa so mnou naťahovať a že keď som ich chcela , mala som sa na ne pýtať . Pomôžete mi prosím k navráteniu peňazí od tejto neserioznej predávajúcej - Jarmila

inka1903
3. júl 2012

hm smutne ze aj takito udia su radcej sa treba vzdy povipitovat na veci co kupujeme,

luxi
27. mar 2014

dobry den mam problem kupila som kocik inzerat znel sup.kocikneposkodeny novy 8m.pouzivan prisel mi spinav 2som ho drhla do teraz tam su skvrn potom ma pani oklamala ze sa da do uplneho lahu neda sa...strieska je zlomena a tam kde sa davaju nohy je jedna strana tez zlomena,,najprv som povedala ok..nech mi posle zarucak...ale ja chcem vratir plnu sumu lebo klamala a ten kocik nema taku hodnotu spinavy rozbit no s pani se asi neda ...ako mam dalej zareagovat mam aj email ulozene mozem vam ich prekopirovat...jednoducho ja som na rod.prispevku manzel nezamestnany ja si nemozem dovolit kupit zniceny kocik poradte mi vcera som jej pisala ze treba to riesit uz ani nepise..dakujem za odúpoved a uz mi ani neodepisuje