Kam na vianočné trhy?

anik56
1. dec 2015

Chceme ísť s rodinou na vianočné trhy, len rozmýšľame, kde. Nechcem, aby tu z toho bola reklama, skôr mi ide o zážitok. Poradíte?

natalka13
1. dec 2015

Zalezi kam az sa ti chce cestovat. Vsade su pekne trhy a vsade skoro na jedno kopyto.

nair
1. dec 2015

Podľa mňa to je veľmi subjektívne.. Mne osobne sa najviac páči Praha.. Po nej asi v poradí Viedeň, Krakow, Bratislava, Budapešť.. Chvália aj Košice, ale až tesne pred Vianocami, my sme tam boli keď začínali a ešte aj pršalo, a nebolo tam ani nohy 🙂 V iných slovenských mestách som nebola..

natalka13
1. dec 2015

@nair ano presne tak, nam sa Praha paci namenej, napriek tomu ideme kazdy rok.
Moje poradie Krakow,Vieden, BA /aleto koly atmoske s kamosmi,kolegami/ a Praha.
Vsetko zavisi aj od pocasia, nalady,spolocnosti.......
Aj Schlosshoff je pekny pre rodinku s detmi.

janinah
1. dec 2015

U nás vyhráva zatiaľ Krakow,ale záleží čo ešte chcete vidieť napr. Wawel Krakow alebo tropicarium Budapešť......

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anik56
autor
2. dec 2015

A nemáte skúsenosti s menšími slovenskými mestami? Napr. Trenčín,Trnava, Banská Bystrica a pod? Tieto veľké už poznám.

zuzuliatko123
3. dec 2015

U nás dnes začínajú trhy a končia sa v sobotu - Liptovský Mikuláš . Ale každé mesto má podľa mňa svoje čaro, a je niečím výnimočné 😉

aburi
7. dec 2015

Pred dvoma rokmi sme boli s prietelkou vo Viedni. Bola uzasna atmosferam, boli sme velmi spokojny. Len treba ratat s dva az trikrat vyssimi cenami ako u nas. Nasiel som jeden clanok o Viedenskych trhoch, je tam celkom dobre zhrnute ako to tam vyzera toho roku: http://cestorady.sk/tipy-na-vylet/prava-vianocn...