Kam na sono prsníkov v Prešove?

veronikavulpes
26. júl 2010

Ahoj zeny, gynekolog ma poslal na sono prsnikov, ale kam a ku komu by som mala ist??

miriamc
26. júl 2010

Ahoj
posielam Ti www.stránku na sono prsníkov ja som to absolvovala pred 2 rokmi lekárka bola fajn a prebiehalo to veľmi rýchlo - volaj 051/7011633 ostatné Ti dajú vedieť keď zavoláš
http://www.fnsppresov.sk/pacientom/1052/0859/
Nech Ti to dobre dopadne
Miriam

janazuza
27. júl 2010

On Ti nepovedal kam máš ísť? 😕 Sono robia v monobloku, potom Dr. Dzurilla pri detskej nemocnici , Dr. ( zabudla som meno) na stanici v tej výškovej budove a viem, že robia aj v bývalej- starej detskej nemocnici.

veronikavulpes
autor
27. júl 2010

Dakujem velmi pekne zienky, pomohli ste mi. A nie nepovedal, len mi sestra dala papier na to vysetrenie ale kam, to uz nie.

janinah
27. júl 2010

pri stanici robí Dr.Vaškovič . u neho aj u Dr.Dzurillu sa treba načakaaaať....najskôr asi ten monoblok odporúčam,ale treba sa objednať

babejka1
11. feb 2014

Aký máte názor na Mudr.Balarovu,robí sono v poliklinike Sekcov.nasla mi nález,ktorý nevedela definovať a tak ma poslala do monobloku,aby mi z tohto nalezu zobrali vzorku.Neda sa to nejako ináč zistiť čo to je,ale už hneď pichať do prsnika.

dorin73
24. júl 2014

Ultrazvuky prsnikov sa robia aj na ambulancii dr.kleinovej na levočskej.Nerobi to Dr.Kleinova ale tam chodí taká iná dr.-meno neviem ,strasne zlatá. Nečaka sa dlho,ale teba sa objednat telefonicky dopredu.beru aj od iných lekarov.Robia poobede ut,št.

miska550
25. jún 2015

Dnes ma poslal gyn.na usg prsnika.bola som na levocskej lenze tam stoji vysetrenie 20 ci 25eur. Na poliklinike sekcov neobjednavaju a v monobloku sa dlho caka?plati sa nieco?alebo prip.viete niekto a o inej ambulancii?dlho sa caka asi vsade co?

karmic
20. aug 2015

@miska550
Mozem sa spytat, kde si sa nakoniec objednala? Momentalne riesim ten isty problem 🙂 Dakujem

miska550
20. aug 2015

@karmic bola som v poliklinike na levocskej.ale kedze mam vseobecnu poistovnu tak som platila 20eur.bolo to sice hned na pockanie,ale sono mi doktorka urobila rychlostou svetla a bez jedneho slova.keby som vedela tak sa radsej objednam inam.

ivi_j
10. sep 2015

Ahoj, chcem sa opytat ci neviete kto robi na poliklinike Sekcov sono prsnikov 🙂 dakujem

karmic
10. sep 2015

Na poliklinike sekcov nerobia momentalne sono, lebo nemaju lekara...tak mi bolo povedane, ked som tam volala...
Ja som sa nakoniec objednala na Levocsku ku Kleinovej...neplatila som nic...

ivi_j
10. sep 2015

Ďakujem 🙂

ivi_j
8. okt 2015

Neviete mi povedat kedy mam asi volat k doktorke Kleinovej uz sa tam snazim niekolko tyzdnov dovolat no marne

brulinka
8. okt 2015

teraz o 15. som sa dovolala a objednala , ut. a stvr. robia tie usg poobede tak skus tiez aj takto..

marica61
9. okt 2015

Sestrička u Dr. Kleinovej dvíha telefón až po 13.00 hod.

forever
12. nov 2015

@karmic Ahoj ,pisala si ze si nic nepaltila na Levocskej u Dr.Kleinovej na Sono prsnikov a mozem vediet aku poistovnu mas?

karmic
12. nov 2015

@forever doveru...

forever
12. nov 2015

jaaj ,tak preto si neplatila,lebo vraj Vseobecna poist.ak mam tak budem platit 20eur

tinka5
19. nov 2015

Ahojte, nebol niekto v Gynstar-Prešov na sono prsníkov?

jarhal
20. nov 2015

ja som bola objednana od marca 2015 ...na 18.11.2015 do monobloku.. neplatila som nic..personal mily ochotny pred a po vysetreni co mi vadilo bolo ze pocas mojho vysetrenia cely cas riesili inu onkologicku pacientku teda bavili s a cely cas o nej a hladali zaznam ...ale myslim teda stale dufam..ze pri mojim vysetreni nic neprehliadli....neviem co si mam mysliet..pytala som sa ci je vsetko vporiadku a oni ze ano..podakovala som sa a z usmevom sme sa rozlucili..doma som si prezrela spravu a tam pisu cysta 8mm....
bola som objednana aj do gynstaru este v maji ale nevydalo proste v ten den som mala nieco dolezitejsie.....
@tinka5 lutujem ze som tam nesla....nemam rada ak lekar ci sestra ci niekto iny sa nevenuje praci ale robi veci sucasne aj ked je profik na prosesionalite mu to nepridava.. 😢

forever
20. nov 2015

@jarhal Monoblok -sono prsnikov si robi zle meno ☹ cloveka objednaju,ale por roka musi cakat a este sa mu dostatocne nevenuju,ja som volala do Gynstar Presov na sono prsnikov,ze sa chcem objednat na Februar a mi povedala ze mam zavolat zaciatkom Januara 🙂 Uvidime neviem aky je tam pristup a ci sa tam plati, uvidime,dam vam vediet 😉

jarhal
21. nov 2015

@forever dakujem ..v gynstare sa nic neplati...pytala som sa...

tinka5
21. nov 2015

Do gynstaru budem volať v pondelok, tak som zvedavá na kedy ma objednajú😕

forever
22. nov 2015

@tinka5 Objednaju ta na Januar

forever
22. nov 2015

@jarhal tak to je super ze sa neplati ,potesila si ma,Dakujem 😉

tinka5
22. nov 2015

@forever to vážne? A neviete, kde sú teraz presťahovaný?

mamba1145
14. mar 2016

Prosim vas kde ma vedia vziat bez objednania? Dakujem

monzup
12. júl 2016

@tinka5 ja som bola mam union poistovnu platila som 10e

forever
13. júl 2016

@monzup .Myslim ze ak mas Union,tak by si neplatila na Levocskej 😉

monzup
13. júl 2016

@forever dakujem krásne za radu a na levočskej to je lekarka Leškova či iná ?