Kam dávate fotky z mobilu o svojich deťoch?

19. nov 2022

😅 Kam teda? Mam v mobipe 7000 fotiek a presne 620 videi o syncekovi. Ma este iba 19m.😅

Neviem ani, ako by som vsetko skopirovala na USB kluc. 🤦🏻‍♀️

Ako to mate vy?

beata_k
19. nov 2022

Nechavam si len pekne fotky. 7000 fotiek nemas sancu pozriet. Mam na karte v mobile, potom externy disk.

jjanulienka
19. nov 2022

Tiež mám zatiaľ všetko v mobile 😅len o trochu viac 😅musim to pretriedit a vyvolať 🤦‍♀️Nechce sa mi do toho😅
Zlate staré fotaky vtedy si si tri krát zvážila čo odfotis teraz mám 30 fotiek takých istých z každej série a neviem si vybrať 😅🤦‍♀️

zapalkazapalkova
19. nov 2022

Dam do ntb pretriedim, vyberiem na tlačenie a este davame vsetky na externy disk pre istotu. A mam 2 deti, takze ich je milion 😂😂😂

bafka
19. nov 2022

Neboj sa, prestane ťa to baviť fotiť o chvíľu. A mne keď toto niekto povedal, som si klepala po čele, čo mi zas kto mudruje 😃 za prvý rok života mám 1,5 albumu vyvolaných fotiek (1 album=200 fotiek). Teraz má 4,5roka a v mobile mám za posledný mesiac 1 fotku. Aj to vyplazoval jazyk🙈 už mám v mobile len samé screeny receptov a blbosti😃 ale dala som si predsavzatie, že musím viac fotiť, lebo naposledy čo som vyvolávala fotky (dávam každý rok), mala som ozaj problém vybrať nejaké pekné na pamiatku🫣

queen_mary
19. nov 2022

Ja to mam na cloude

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
thoughtfulweirdo
19. nov 2022

Veď to je jedno, koľko je fotiek, aj 30 treba niekde uložiť, nie do mobilu, ktorý prdne v nešťastnej sekunde 😁 takže sa pripinam, ja mám zatiaľ všetko zálohované na Google úložisku, ale možno sa dozviem niečo šikovnejšie

cyberk
19. nov 2022

Zalohujem v PC a na externy HD :D a aj na cloud, ktory si poslusne platim kazdy mesiac 😂 triedit nemienim :D vsade je rozkosna .. som nerozhodna, keby musim mazat 😂 minule som si dala vytlacit fotky, kupila som si album pre 300 fotiek... zabrala som 250 a to som mala fotky do 7mesiaca 😂

maranco
19. nov 2022

USB kľúč je na fotky a videá malý, pomalý a slabšia životnosť.
Radšej mať kópiu aj na externý disk, a ak je možnosť aj v cloude.
Telefón sa môže pokaziť, utopiť, ukradnúť.
Do Cloudu môžeš stratiť prístup na účet, môže skrachovať/skončiť.
Externý disk sa tiež môže pokaziť.
Ak to budeš mať na 3 miestach (mobil, externý disk, cloud) tak môžeš byť v pokoji.

nika23t
19. nov 2022

Raz za rok si vyhradim tyzden, fotky preberám po večeroch, stiahnem si ich a dám vyvolať do albumu. Trvá mi to hodiny!!! A vždy si poviem, že to budem robiť každé tri mesiace, a vždy to aj tak nechávam z mesiaca na mesiac... Ale mam tri deti, takže stále čakám, že po narodeninách, a potom ďalšie narodky, a potom vianoce, že už potom dám, a dovolenka... Musím sa v tom polepšiť. Ale milujem potom prezerať albumy ♥️

nwnw
19. nov 2022

Externe datove ulozisko a odporucam s zrkadlenymi diskami

pipistrel13
19. nov 2022

kazde 3-6 mesiacov vytriedim a dam vyvolat a zakladam do albumov

dzejsik
19. nov 2022

vzdy v januari fotky tlacim a spravim album za uplynuly rok, ale urcite bude stat za to, ak ich kus potriedis 😉🙂