Kam chodiť na tanec na Orave?

petruska1511
29. nov 2019

Ahojte žienky. Chcela by som vás poprosiť o radu. Chcela by som začať chodiť niekde na tanec, len som nič také na internete nenašla, že kam. Neviete niektorá o niečom kde by zobrali medzi seba mladú babu rozvíjať svoju chuť tancovať? Chcela by som niečo kde kľudne chodia aj na nejaké súťaže a podobne. Niekde buď na Orave alebo kľudne aj v okolí RK, LM alebo aj ZA. Bola by som vám veľmi vďačná a ďakujem za každú radu. 🙂

evkamotka
29. nov 2019

No dobre ale co? Latino? Spolocenske? Ludovky? Moderne? Balet?

petruska1511
autor
29. nov 2019

@evkamotka Ospravedlňujem sa, moja chyba. Vymazala som to a ani som si to neuvedomila. 🙂 No moderné, latino. 🙂 podľa možností

mmoonna
29. nov 2019

Ahoj, skús tanečnú školu Peter Cieker v Žiline. Majú tam kurzy pre rôzne vekové kategórie a rôzne štýly. Popozeraj, možno tam nájdeš to svoje.

elementissa
29. nov 2019

@petruska1511 v ZA sú dva tanečné kluby TŠ Peter Cieker a TŠ TOP Dance Žilina.
Ak si mladá mladá (stredná škola), tak odporúčam aj Tanečné divadlo Diana (moje zlate bambulky 💕) v CVCku je tam ešte jedno tanečné divadlo (to je myslím pre starších) chodí mi po rozume názov, ale asi to skomolim.. TD Extend (ale asi sa to vola trochu inak, stále to mam na jazyku a neviem to vysloviť..) však pogugli 🙂