Kabelka k šatičkám

jankastraskova
28. sep 2018

Ahojte baby, prosím vás poraďte akú kabeločku k týmto šatičkám. Dcéra si vybrala na stužkovú tieto šatičky a pytam sa jej akú kabelku by chcela, a jej odpoveď, ze naco mami, ved si svoje haraburdy hodím do tvojej a hotovo. No skoro som odpadla 😂akú by ste mi poradili, v tej istej farbe alebo iný odtieň, neviem 🤔 ďakujem za názory a prajem krásny deň 😊

tyrkysova_kobyla
28. sep 2018

@jankastraskova ja minimalistka by som si dala bezovu 😁

matka0709
28. sep 2018

tiez som za bezovu 🙂

fokuska
28. sep 2018

@jankastraskova "Kabelocku" k "satickam" by som volila aj podla doplnkov (nusnic, naramku) a topanok - v teplej zltej farbe, telovej, striebornej, zlatej, cervenej, tmavozelenej...

kika831
28. sep 2018

@jankastraskova ja by som volila malicku striebornu, ale samozrejme zavisi aj od topanok. Alebo ak kremove topanky, tak aj kremovu kabelku 😉

tyrkysova_kobyla
28. sep 2018

@kika831 ja si myslim, ze v pohode mozu byt bezove topanky a strieborna kabelka, v dnesnej dobe sa uz od toho "ladenia" upusta 🙂

asia83
28. sep 2018

@jankastraskova Vaša dcéra má výborný vkus. 👍👍👍

mpg
28. sep 2018

Na takú príležitosť by boli vhodné strieborné topánky aj kabelka (malá), zladiť aj so šperkami.

bucko555
28. sep 2018

stieborna kabelka aj topanky a aj kabelky

abab
29. sep 2018

@jankastraskova Túto farbu mala aj moja dcéra na stužkovej. K tomu klasika strieborné lodičky, kabelka a náušnice. A je fakt, že kabelku mala pri sebe pár momentov na začiatku stužkovej, kvoli mobilu a potom v šatni. V šatni potom veľkú kabelu na šminky, lak na vlasy... Vaše šatky sú krásne, škoda, že som o tom obchode nevedela pred rokom. Už máte šaty aj doma? Vyzerajú ako na fotke?

jankastraskova
autor
3. okt 2018

@abab včera nám tie šatičky prišli sú nádherné!!! 😊😊😊😊

abab
3. okt 2018

@jankastraskova Jeej, tak to je super, prežijete určite krásny večer.