Kabátik a čižmy nad kolená, keď je vonku 17 stupňov

29. okt 2021

Baby, je tu niektorá ktorá nosí kabátik a čižmy nad koleno? Myslím včera, dnes a tak…. Keď je take počasie, 17 stupňov a slnečno. Riešim dilemu. Dakujem

katkamatka7
29. okt 2021

Mám jedny čižmy nad kolená určené do dažďa, s gumenou spodnou časťou. Kabáty a čižmy nosím už veľmi dlho. Kabáty v dĺžke ku kolenám.
Ak máš na mysli kabátik, kde nie je zakrytý zadok a pri zohnutí vidieť kríže, tak taký v takomto chladnom jesennom slnečnom počasí nie.

evica17
29. okt 2021

Cizmy nad kolena nie, v tom je teplo. Alekabatik taky co zakryje zadok teraz uz urcite, je to prijemnejsie ako keby som nemala zakryte rkize a zadok

ajko2011
29. okt 2021

Za mňa ešte skoro na takéto obliekanie.

zuzubb007
29. okt 2021

Ja by som si tiez uz najradsej dala cizmy ale teda skorej ako ked bude november si nedavam, a este teraz je ozaj teplo 16-17

zuvelyn
29. okt 2021

17 stupňov a slnečno je pre mna počasie na tričko s krátkym rukávom 😅 to co potom nosíte v zime ked je -5 a fujavica? 🙈

dskjhfdlkdjhl
29. okt 2021

kazdy clovek inak pocituje chlad, takze sa treba riadit sebou, nie okolim.

janai1
29. okt 2021

No v ba možno hej... Na Kysuciach boli vcera 2 stupne o 9 ráno

katkamatka7
29. okt 2021

@zuvelyn Kombinézu 😉

simsalabim
29. okt 2021

No v BA je este na cizmy podla mna teplo. Kabat nosim taky lahsi prechodny a lodicky. Rano je sice chladno (vcera 2 stupne o pol siestej rano), ale tych 10 minut, co idem pesi, sa to da vydrzat (ale mam rukavice 😇). Poobede je uz dost teplo, okolo 15, v cizmach by som sa uvarila. Dnes vynimocne robim z domu a na obed som sa bola prejst - tenisky, mikina a vesta, bolo mi miestami az teplo, ked prestalo fukat. Ale - podla mna by sa kazdy mal obliekat podla seba... moj manzel je zavejoch schopny chodit v teniskach, tenku bundu ma vecne rozopnutu a capicu asi ani nevlastni. Ja som dost zimomrivec, hlavne ked fuka, z vetra ma boli hlava, takze nejaka capica je pre mna uz na jesen nutnost.

h2
29. okt 2021

Tak je rozdiel, či si tie čižmy a kabát dáš počas dňa, keď už je teplo, alebo tak odchádzaš napríklad ráno do práce. Lebo hoci žijem na juhozápadnom Slovensku, okolie Bratislavy, tak ráno býva okolo nuly, konkrétne dnes cca o 7:15 bol u nás 1 stupeň. Človek nevie, ako sa obliecť, lebo ráno mrznem a popoludní sa varím vo vlastnej šťave. 🤷🏻‍♀️

ninusa221
29. okt 2021

Ja nosim dlhy kabat aj cizmy zatial take pod kolena.. ale pod to si dam svetrove šaty.. a vecer ked idem von zimná bunda.. vsak minule bola taka kosa ze som musela ist normalne domov… a zas cez den ked je zak ako dnes si dam sveter a na to vestu

liusa82
29. okt 2021

No jasné.Ja čižmy nad kolená zbožňujem.To je moja povinná jesenno zimná výbava.Semišky nosim nad koleno ked je tak 13 a 17 a teda ten lahši kabatik k tomu.Pekne to ukáže