K akej tvári sa hodí účes bob?

arianna25
13. apr 2020

Prosim zienky mohli by ste mi poradit, kedze na nete sa pise vselico, ohladom ucesu bob.
Mam vlasy po plecia, ale uz od novembra uvazujem nad bob ucesom. Okrem toho ze neviem ci by sa hodil k mojmu typu tvare, mam este dilemu, ako by to vyzeralo, ked mam po porode zrednute vlasy. Fakt mam copik o hrubke prsta. K akemu typu tvare sa hodi? Nerozsiri mi opticky boky este viac? Budem vdacna za vase nazory a napady.

anulienka26
13. apr 2020

@arianna25 ja si to neviem prestaviť, keď neviem ako vyzeráš 🙂

kittykat22
13. apr 2020

@arianna25 na bob je idealne mat stihly dlhy krk. Co sa tyka vlasov, musis ich mat dost aby ti nepresvital. Vlasy by si mala mat skor rovne a tazke. Keby si mala jemne a vlnite tak si ich musis bud fenovat, alebo zehlit - a budes mat po bobe do 3 mesiacov.

missviolet
13. apr 2020

Ja mam riedke rpvne velmi jemne vlasy, odmala vrkoc hrubky palca...Dlhy bob tesne na plecia bol na moje vlasy perfektny, vyzerali praveze hustejsie, nulova uprava a tym ze ich mam prirodzene rovne vyzerali vzdy upravene,chvalili mi ich

eliska13
13. apr 2020

@arianna25 ak máš rovné vlasy a nebudeš ich musieť žehliť tak áno
Mne sa tie spodky vykrucali a nechcelo sa mi to upravovať,ale ja som nemala taký vystrihany bob.
Ak máš riedke vlasy bolo by fajn ich spostupnit a fúkať a budeš mať väčší objem.

ruzovakrava
13. apr 2020

@arianna25 myslím že Bob sadne väčšine žien, hlavné je aké máš vlasy - ak máš kučeravé alebo nepoddajné vlasy tak si narobíš viac škody než osohu.

eliska13
13. apr 2020
eliska13
13. apr 2020
eliska13
13. apr 2020

@arianna25 teraz vidím tvoju fotku myslím, že by Ti to išlo😊

deti95060810
13. apr 2020

hlavne rovné vlasy potrebuješ, lebo inak budeš mať na hlave bonsai...Jedného času to mala - nosila jedna poslankyňa....

arianna25
autor
14. apr 2020

Viete co, som hanbliva, ale poslem vam moje dnesne fotky. Neviem si dat rady s vlasmi a chcela by som sa rano upravit a vyzerat pekne. Mam jemne tiedke vlasy, a neviem ci cervenkasty odtien bol dobry napad. Inak nosim hnede vlasy. A k tomu mi zacali rast nove vladky, je to vidiet ako 5 cm pramienky. Hrozne daco. Uz mi je smiesno z toho..

arianna25
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
arianna25
autor
14. apr 2020

Teraz su vlasy umyte tak si robia co chcu, ale ked si dam aspon na hodinu do gumicky tak sa "vyzehlia"

anulienka26
14. apr 2020

@arianna25 jee 🙂 myslim si, ze ti ten uces pojde!

arianna25
autor
14. apr 2020

@eliska13 take by som chcela a este kratsie aj takuto farbu

ruzovakrava
14. apr 2020

@arianna25 určite ti Bob sadne, ak nemáš odvahu tak začni napríklad takýmto dlhším, Lobom 🙂 máš veľmi pekné črty, podľa mňa sa ti aj farba hodí, možno by sa mohli trochu presvetlit melírom aby pôsobili hustejšie, ja mám teraz tento Lob a presvetlené vlasy z takej farby ako máš ty teraz, naposledy sme do toho dali silver melír a vyzerá to že mám raz tak husté vlasy 👍

arianna25
autor
14. apr 2020

@anulienka26 naozaj? To by som bola rada lebo uz dlho zbieram odvahu. Totiz mala som vlasy skoro po pas, ale 3 mesiace po porode som si dala odstrihnut po klucne kosti, aj to ma nasa kadernicka odhovarala, takze ani teraz by mi to nechcela ostrihat ked sa skonci karantena. Zatial som si nazbierala nejake obrazky z netu tak by som chcela aspon melir, balayage alebo nejake zosvetlenie aspon trochu.

arianna25
autor
14. apr 2020
anulienka26
14. apr 2020

@arianna25 áno naozaj 🙂 ak chces zmenu ostrihaj sa 🙂 ja som mala vlasy po zadok a minuly rok som si povedala, že si vlasy skratim po ramená. A kadernicka ma este pochvalila,ze dobre robim, ze dlhe vlasy su uz neforemne a tak si ich aspon viem skor upravit. Som velmi spokojna 🙂

arianna25
autor
14. apr 2020

@ruzovakrava trochu dlhsie od toho som mala v lete, ale kebyze mam istotu ze mi to pojde, tak si budem za tym stat ze nech mi to nasa zlata kadernicka odstrihne poriadne 😄 skoda ze som sa do toho nepustila skor a mohla som mat pokoj 😊

arianna25
autor
14. apr 2020

@anulienka26 waaaw to chcelo poriadnu odvahu 😊 nikdy som nemala vlasy po zadok iba som snivala o takych dlhych. Ale teraz ked uz nemam taku kvalitu vlasov a zmenil sa mi po tridsiatke vkus tak tuzim po zmene. Pred niekolkymi rokmi by u mna nebol ani napad strihat vlasy len pestovat do dlzky a aj to ledva po pas mi narastli

eliska13
14. apr 2020

@arianna25 mne sa vôbec nezdá, že máš riedke vlasy.ale zase sa mi zdá, že nie sú rovné daj si ich skrátiť po plecia zatiaľ a môžeš ich nosiť také strapaté.mas peknú tvár určite Ta to aj omladi.Aj Ivana Gáboríková nosí teraz tie strapaté a vyzerá ako dievčatko určite lepšie ako tie dlhé čo mala

arianna25
autor
14. apr 2020

Dakujem velmi pekne ze ste si nasli cas poradit mi, snad sme sa aj trochu rozptylili pri takej lahkej teme popritom ako musi kazdy riesit povinnosti tak sa treba aj trochu akoby odreagovat 😊

arianna25
autor
14. apr 2020

@eliska13 idem sa pozriet na fotky Ivany Gaborikovej ake maka vlasy predtym a teraz 😊

arianna25
autor
14. apr 2020

@eliska13 tak skutocne vyzera velmi pekne s kratsimi vlasmi. Ako babika. To ja sa nemozem porovnat s nou aka je krasna, ale je dobrym prikladom toho presne ze jej pristane takato zmena.

airaw
14. apr 2020

Tiež mám taký účes a ešte k tomu aj vlnité vlasy a mne sa to práveže páči 🙂 Bob ide skoro všetkým, takže smelo do toho

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anulienka26
14. apr 2020

@arianna25 este raz som si na kompe pozrela tvoje foto 🙂 pocuj, urcite sa ostrihaj. Zviditeľní ťa to a budeš vyzerať oveľa mladšie 🙂 uvidíš. Smelo do toho. 💃

arianna25
autor
14. apr 2020

@airaw vlnky som chcela mat odmalicka

arianna25
autor
14. apr 2020

@didaa presne toho sa bojim ci mi neprida roky tak neviem

airaw
14. apr 2020

@arianna25 ja nie, ale naučila som sa s tým žiť 😀