Jojo lékorky

8. nov 2023

Ahojte, trošku téma na odľahčenie 🙂
Poslednú dobu nemôžem v žiadnom obchode zohnať Jojo lékorky ... je tu ešte nejaký milovník týchto cukríkov, ktorému chýbajú? Zaregistrovali ste niekde info o skončení predaja alebo ide len o výpadok? 🙈

annamudra123
8. nov 2023

ahoj, tiež ich dlhšiu dobu zháňam :( ale v Tescu mávajú Pedro lékorky a tie sú ešte lepšie, sú síce drahšie ale tak je to väčšie balenie o dosť.

autor
8. nov 2023

@annamudra123 áno mala som ich cez víkend ako poslednú záchranu :D .. ale sú trošku iné, zjedla som, ale viac mi asi chutili tie od Jojo :D

nin12345
8. nov 2023

Milujem vsetky sladkosti s lekoricou ale vzdy ked som videla tieto jojo lekorky tak som sa pytala samej seba ze ktory sadista si to dobrovolne kupi a zje?🤣

autor
8. nov 2023

@nin12345 😂
Áno, pri tomto type cukríkov sú ľudia rozdelený na dva tábory .. ani môjmu manželovi nechutia, o to viac ostáva mne 😂

Dlho som ich ani ja už nemala, ale tehotenské chúťky ma dohnali do obchodu a lékorky nikde ... :D

nin12345
8. nov 2023

Ja ked som bola tehotna a nemali sme doma arasidove chrumky tie komunisticke tak som sa rozplakala cize chapem🤣🤣🤣

veroonr
8. nov 2023

Joooj na tieto cukriky som uplne zabudla! 😱 Asi musim ist do obchodu... 😋

autor
8. nov 2023

@nin12345 😂 😂
@veroonr len pozor na sklamanie, ak ich nezoženieš 😀

veroonr
8. nov 2023

Neboj ja mam pevnu volu a v pesom dosahu niekolko obchodov... 😂

kaja01
8. nov 2023

Ja milujem čierny pelendrek, ale najlepší som našla v obchode so sušeným ovocím a mávajú tam aj tieto jojo lékorky aj kocky aj valčeky.

liusa82
8. nov 2023

ja ich mám tiež rada aj arašidky v cukre.Nedávno som ich po dlhom čase kúpila, ale ako inak zmenšili balenie.Ale cena ide len hore a hore.Ale aspoň chutili ako vždy..čudujem sa,že ešte aj tu nedovrzali receptúru.Mňa napríklad naštvali aj tie pralinky že ich prestanú vyrábať.Ja som ich lúbila.Aj klasické aj tie slivovicové

autor
8. nov 2023

@veroonr to som si aj ja myslela :D nakoniec mi sestra doniesla tie Pedro, po jojo sa v mojom okolí zľahla zem :D

@liusa82 áno pralinky prekvapili aj mňa, asi ich vytlačil z trhu iný druh sladkostí na ktorý sú ľudia v dnešnej dobe zvyknutý ... nevyhľadávala som ich ani ja nejak extra, ale bola to klasika 🙂

liusa82
8. nov 2023

@autor mne to zas nejde do hlavy čo ich teda už prv nezrušili.Hlavne že dlhé roky išli na dračku a odrazu nejdú.Nejak mi to nesedí.Ešte som mala rada aj cukriky turecký med od figara.Také riadne tvrdé boli na hryzenie. Teraz sú už o ničom totálne mäkké.Ani mi už nechutia.Fušujú čo sa dá