Je zložité nakupovanie cez ebay?

petta87
29. sep 2014

ahojte babeny ... no taka som vam nastvana. idem si objednat na nete nejaku bundu . pani ma pyta za nu 45€ upozornila ma na to jedna baba ze ako veelmi zaraba na tej bunde a nakoniec zistim ze na ebay stoji 23€ no mna ide uz urvat.... 😠 ako chapem ze niektore mozno chcu zarobit na tom ale az takto velmi????
chcem sa vas preto opytat či je tu niekto kto je prihlaseny na ebay či je to tazke stamadial objednavat a podobne. rada by som sa tam prihlasila a objednavala si vecicky ale neviem ako na to vie mi niekto poradit? Dakujem 😉

sashabb
29. sep 2014

Nechápem načo toto dookola riešite. Je to jej vec či to predáva a za kolko to predáva. Pokiaľ je niekto ochotný si to kúpiť, tak pre ňu len dobre.
Je to presne o tom, čo si napísala v druhej polovici príspevku. Chceš to, ale nevieš si to objednať. A nájdu sa aj takí čo sa to naučiť nechcú a je pre nich jednoduchšie od niekoho si to kúpiť.
Ťažké to samozrejme nieje 😎

liz_lemon
29. sep 2014

@petta87 objednavat z ebay, nie je tazke, ale musis vediet aspon trochu po anglicky, je tu aj skupina k tomu

dejka77
29. sep 2014

Nie je to nic zlozite, ale musis vediet anglicky/nemecky, zalezi v akom je to jazyku. Staci sa zaregistrovat, vytvorit si paypal ucet, vybrat si tovar a zaplatit. Ale musis si aj skontrolovat ci to posielaju na sr.

samo_blaho
29. sep 2014

@petta87 Pošli link, objednám ti to.

petta87
autor
30. sep 2014

@samo_blaho to naozaj?

samo_blaho
30. sep 2014

@petta87 Veď sa už toľko nečuduj, pošleš peniaze a objednávam s doručením na tvoju adresu. A čo to potrebuješ?

petta87
autor
1. okt 2014

@samo_blaho super tak ti poslem link taky kabatik a bundičku tak ti poslem aj peniazky poslem
dakujeeeem 😵

samo_blaho
1. okt 2014

@petta87 OK, je to na Tebe.

samo_blaho
3. okt 2014

Aké ste mali najrýchlejšie doručenie? Ja teraz slúchadlá k mobilu z Hon-Kongu za 9 dní!!

kacenocka2
11. aug 2019

Dobrý..stara téma, ale skúsim. Pomôže mi niekto, s objednaním cez ebay? Ďakujem