Je v poriadku počet výhercov očkovacej lotérie?

26. aug 2021

Ahojte, pozerám výhercov očkovacej lotérie na nete a ukazuje tam cez 17 tis výhercov...nemalo by tam byť cez 20 tis ? Keďže už druhý utorok ťahali 10 tis ľudí po 100 e plus tie televízne žrebovania....nejako mi to nevychádza....
Odporcovia lotérie prosím nekomentovat.

smileba
26. aug 2021

Ja som si to tiez hned vsimla a nerozumiem tomu, prisposobuju to asi ako sa im zachce 🤔

ella_price
26. aug 2021

Hádam ste si nemysleli, že to bude mať nejaké riadne pravidlá a riadenie 😀

autor
26. aug 2021

@ella_price pravidlá sú dané v štatúte

potomka
26. aug 2021

Tak toto ma teda este nenapadlo nejak sledovat, lebo je to cele take divne

ella_price
26. aug 2021

Štatút je jedna vec, ale to čo si s tým budú robiť tam tí, ktoré to celé vymysleli je vec druhá. Im je celý štatút niekde v péčku jak aj ľudia čo sa registrovali 😀

sisa_s
26. aug 2021

Statut sutaze: Súťažiaci má možnosť okrem výhier podľa štatútu získať tzv. mikrovýhru v sume 100 EUR (ďalej
len „mikrovýhra“); táto sa žrebuje, ak vyhlasovateľ neurčí inak, raz týždenne, spravidla každý utorok
(ďalej len „deň žrebovania“) počas trvania súťaže, najviac však 10 000 krát za jeden týždeň
žrebovania; počet žrebovaných výhier bude určený vyhlasovateľom v deň žrebovania mikrovýhry a
zverejnený spôsobom podľa bodu 2 tohto rozhodnutia.

2. Žrebovanie sa uskutočňuje ako elektronické žrebovanie, pričom žrebované číslo sa porovnáva s
identifikátorom prideleným súťažiacemu v zmysle štatútu a v prípade zhody identifikátora
súťažiaceho so žrebovaným číslom sa považuje tento súťažiaci za výhercu mikrovýhry. Identifikátor
výhercu sa zverejňuje spravidla v stredu na webovom sídle

Je tam napisane, ze "najviac vsak 10 000"... Takze to splnili

dilino
26. aug 2021

Namiesto očkovacej lotérie by mal pán veľkomožný dať peniaze na onkologiu ako detsku tak dospelu a na chorých ľudi a ked chcel rozdavať nech da zo svojich a nie zo štátnych penazi danových poplatnikov len preto že sa niekto ulakomi.Kadejakých pozhanali pribuznych akože vyhrali a v skutočnosti figu.Nedavno bolo pisane aj v rádiu to hovorili že žena povedala neskôr heslo kedže spojenie bolo o pár sekund pozadu a už peniaze nedostane samozrejme ked idu take niečo robiť tak všetko by malo klapnuť a nie take zákadne veci ako je prenos s telefonu do TV pár sekund neskôr to by mal vedieť aj žiak na ZS že sa to stane ved to je bežne.Oblbujú ľudi samozrejme dajú im aj výhrať samozrejme malú výhru aby sa nepovedalo ale nemyslim si že obyčajnemu človeku ako teraz nejaka výhrala 500 tisic eur ved to je hlúposť a ešte ju dali na titulku do Nového času do novin.Ak by toľko výhrala určite sa neide fotiť do bulváru aby ju niekto vždy obťažoval aby im prispela.