Je tu téma o milenkách?

milenkamilenka
7. júl 2012

Potrebujem nejake rady,alebo niekoho kto je tiez v situacii ze je stastne vydata ale zla financna situacia ju donutila si najst milenca.Dakujem

billam
7. júl 2012

No asi nechapem...ale buď si šťastné vydatá, alebo máš milenca...mam tomu rozumieť tak, že ti milenec za sex plati?...ak ano, tak to uz nie je o tom, že je to milenec 😕

janinah
7. júl 2012

@milenkamilenka dobre čítam? to si fakt nevieš inak privyrobiť? 😝

stardust
7. júl 2012

otazka by mala zniet: Je tu tema o prostitutkach? Rady a skusenosti vydatych zien, ktore si privyrabaju prostituciou.

milenkamilenka
autor
8. júl 2012

@billam Ano som stastne vydata a v zivote som nemala ineho chlapa len mojho mm,ale zial prislo obdobie kde manzela prepustili a jeho plat klesol o 800€.A zial sme sa zadlzili tak ze nebola ina moznost tak som skusila zoznamku kde som spoznala jedneho chalana kt.hlada milenku tak som napisala ako to vsetko je a on mi ponukol ze mi za nase stretnutia bude platit ak budeme obaja spokojny..Nehladala som milenca preto aby som podviedla manzela a nemam ani povahu sa ponukat kazdy den chlapom a striedat ich.Ale spoznala som tochto a neviem co mam robit nase prve stretnutie ma byt zajtra,zatial som stale cuvla ked sa chcel stretnut......Zatial prostitutka ani nic podobne nie som.Preto som sa snazila najst rady tu,ci niekto nebol v podobnej situacii.......
@janinah
@stardust

billam
8. júl 2012

@milenkamilenka tvoje nazory mi vyrazaju dych...tvoj manžel o tom vie????...co mu povieš, odkiaľ máš peniaze?...predsa existuje toľko možnosti, aby si si privyrobila - vykladat tovar v tescu, ist upratovat...

smarti
8. júl 2012

Zaujímalo by ma, či pri týchto platených stretnutiach či ako to mám nazvať (nechcem byť vulgárna) budeš ešte aj myslieť na vaše "šťastné" manželstvo a deti (ak ich máte). Radšej by som znížila všetky možné výdavky a uskromnila sa ako sa dá, ale toto by som v živote neurobila. A to nehovorím len o sexe, ale ani by som sa nestretávala s niekým, kto mi za naše "nevinné" stretnutia zaplatí. Ak manžel zarábal dosť, čo predpokladám, že zarábal, keď klesol o 800€, tak si myslím, že ste mali vyšší štandard a určite sa dá uskromniť. Môj zarába okolo 400, ja som na rodičovskom, takže nie sme na tom finančne najlepšie, ale takáto forma privyrobenia by ma asi v živote nenapadla. Normálne nechápem, čo všetko sú ľudia schopní urobiť pre peniaze. ☹

zuzulienka1973
8. júl 2012

Nemam slov

adulik23
8. júl 2012

@milenkamilenka tebe z toho tepla asi makne mozog, ked vymyslas taketo temy. 😀 😀 😀

miskakyska
8. júl 2012

Že mu plat klesol o 800e..kokos,však to nemám ja z mužom dokopy za mesiac....sa mi zdá,že sa tu niekto nudí..a potom mu vysvetlíš,že máš akože odkiaľ tie peniaze?
@milenkamilenka nie si sama
@zuzulienka1973

mamavera
8. júl 2012

@milenkamilenka myslím, že minimálne polovica žien na tejto stránke zápasí s nedostatkom financií, najmä, keď je žena na materskej je to finančne náročné obdobie, ale že by bolo až tak náročné, že by ho bolo treba riešiť takto?!
Ohromne sa mi páčila najmä tvoja veta - a všetci budú spokojný 😝 😝 😝 bohužiaľ nie je tu grcajúci smajlík (sorry, ale nenachádzam iný zodpovedajúci výraz), najspokojnejší bude určite ten muž z tej zoznamky, najmä ak takých ľahkých koristí nájde viac, fuj.....čo tak zdvihnúť zadok a robiť ešte v ďalšom zamestnaní? Alebo po večeroch a nociach niečo vyrábať a predávať? Jasne, ľahnúť si na pár minút pod niekoho je jednoduchší a nezdaniteľný zárobok....Čo si vlastne čakala za odpovede? Tu na koníkovi, kde more žien zápasí s tým, ako vyžiť sama s deťmi? Tu, kde sú rodiny, kde jeden z rodičov musí byť s dieťaťom v nemocnici dlhodobo a na druhom je zbytok rodiny, práca, domácnosť? Že si tu budete vymieňať infošky ako sa najlepšie vyhnúť pohlavným chorobám a za čo sa najlepšie platí? Asi je táto téma fakt len produkt prehriateho mozgu, alebo prostriedok provokácie...

halienka
8. júl 2012

@mamavera 😀 čo vieš, aj ona možno bude spokojná tiež, v tom zmysle, že má chuť na bokovku a takto spojí príjemné s užitočným 😀 veď keď máš šťastné manželstvo tak si hladáš spôsob privyrobenia sexom cez internet? No hlboko pochybujem 😀 chudák jej muž, keby to vedel... 😝 😖 Ešte aj Demi More v tom filme, už neviem ako sa volal, ako premýšľala či to spraviť, a to išlo len o jednu na a za 5 mil. dolárov, tuto pochybujem že by dotyčnej niekto dal 5 mil. 😀 a hlavne si pozri @milenkamilenka , ako dopadlo tam dopadlo to ich šťastné manželstvo potom, čo to za tie peniaze urobila... 😉
No ale stále nie som si istá či sa tu niekto len nezabáva, veď je naozaj vonku už také teplo... 😅 😀

billam
8. júl 2012

Jasne, že sa dotycna zabava...žiadnej normálnej a stastne vydatej žene, by toto neprišlo ani na rozum!!!

monika310
8. júl 2012

@smarti súhlasím s tebou peniaze nie sú všetko ajked sú k životu potrebné.My žijeme od výplaty do výplaty a sme tu je nás 5,dalšie dieta na ceste a existujeme osobný názor,neurobila by som ti nikdy

zvolsiinylogin
9. júl 2012

krajsie povedane - platena prostitutka, horsie - slapka alebo stetka...my mame s mm dokopy 400 eciek a to nemyslim na to, ze mame tri deti, ktore treba zivit a satit, plus naklady na byvanie a ine vydavky..

tinki
9. júl 2012

@milenkamilenka ak si teda nemala iného chlapa ako svojho manžela, tak predpokladám, že ťa to asi len zaujíma, aké by to bolo s iným...Už si toho človeka videla, s ktorým si si písala? Vieš čo za človeka to môže byť, čo je ochotný si platiť za sex so ženou, ktorú ani nepozná? Vieš čo všetko od teba môže chcieť? Si pripravená na rôzne "hry"?
Si pripravená plniť mu všetko, čo od teba bude chcieť? A ver, či nie, príjemné to podľa mňa, vždy nebude...
Bohatý chlap, príjemne vyzerajúci a hlavne normálny je neustále obliehaný inými ženami, nemusí sa zoznamovať cez internet...
Takže pozor, možno to vyzerá lákavo, alebo romanticky, ale skutočnosť môže byť desivá...

monika310
9. júl 2012

@tinkimáš pravdu, presne tak a ak ho nepozná nevie čo je zač nebojí sa???Teraz sa kadečo robí...Nech si položí otázku či jej to stojí za možné riziká a možnu stratu "štastného manželstva"Nechápem takých ludí

andrejka1983
9. júl 2012

@milenkamilenka to co je za sprostosť???, 😠 😀 .....ako može byť niekto šťastne vydatý a napísať takúto blbosť???? 😝 a manžel o tom vie???...ešte ked mi povieš, že ano, že s tým súhlasil, tak ma tu vystrie na stoličke 😝 😀 ...prečo si nenapísala pravdu, že som šťastne vydata, ale neviem co od rozkoše tak si chcem najst milenca... 😢 🙂 ...lebo takto vyznievaš ako zlatokopka, ktorej sa máli co má doma a neváha sa takto ponížiť pre prachy a isť do postele s cudzím...v podsate sa predáš 😖 ale je to len a len tvoje vec, tu na fore si vypočuješ len názory,ale rozhodnúť sa musíš sama 🙂 tak sa rozhodni správne, podla svojho svedomia 😉

tinki
9. júl 2012

@milenkamilenka Ešte ma napadlo, myslíš, že tvoj muž si zaslúži takéto poníženie?

monika310
9. júl 2012

Presne chudák manžel ved on si to nezaslúži,aj keby ma m ali zabit nikdy by toto neurobila,nie to na to pomyslela..Toto urobí nie normalna žena,nech sa deje čokolvek tuto cestu by som nikdy nevolila,ako sa pozrieš do očí manželovi,detom?Ved ty si mimo!!!!!Sa spametaj,máš štastnu rodinu ako tu píšu aj ostatné baby sa zamestnaj normálnou cestou aj manžel,sa mi rozum zastavuje nad tebou!!!
😠 Chceš aby ti niekto ublýžil?Vieš čo je to za úchyla,poznáš ho?Nie si normálna nemám slov na ženy ako si ty!!!!

milenkamilenka
autor
9. júl 2012

Nadavate mi aka som ze si vymyslam a co ja viem co este.....Ano som stastne vydata a mame krasnu dcerku ktora je zial chora ale to tu nemusim vysvetlovat.Verte ze mi vobec nie je jedno co som mala dnes spravit ale keby ste v takej situacii ze mate doma chore dieta ktore potrebujete kazdy druhy den nosit do nemocnice na par hodin a koli tomu sa nemozte zamestanat ale aj napriek tomu chodim vnoci upratovat do jednej spolocnosti ( nevalam si doma zadok )aby boli nejake peniaze a manzel prisiel o dobru pracu a mame pozicky,museli sme sa odstahovat a byvame momentalne u svokry.A viem aj to ze nie som sama ktora ma taketo problemy.......A ked vam lekar oznam ze vase dieta tuto liecbu musi absolvovat lebo nie je ina moznost tak neviem co by ste spravili a hlavne ked za nezaplatene ucty sa vam vyhrazaju ze si manzel moze ist na dva roky posediet.Kazda ma tu len uraza a pise aka som,ked nemate normalnu radu a nie ste v takejto situacii tak to radsej nekomentujte,nepisala som to sem aby ste ma ponizovali,sudili a urazali......Keby to nie je pravda tak to sem ani nepisem nemam cas na hluposti aspon vidite ze aj taketo veci sa stavaju.A pytali ste sa ci manzel o tom vie,ano vie lebo je si vedomi ze ak to pojde takto dalej tak bud pojde do vazenia alebo prideme o dcerku...Tak teraz ma mozte bombardovat .....napisala som vam ako to je a je to cista pravda.A nikto vas nenuti reagovat .....tolko

andrejka1983
9. júl 2012

@milenkamilenka waw....tak potom klobuk dolu za takúto obetu 🤐 🙂a ospravedlnujem sa ti ak som ťa hned odsudila, neviem ci by som toho bola schopna. No zvaž si či týmto riešením neprídeš o vela, skus si najprv popožiciavat po rodine,možno su aj ine riešenia,no možno ťa tlačí čas, neviem ☹ ale každopadne nechcela by som sa dostat do tvojej situacie

diabolico
9. júl 2012

@milenkamilenka ak je to naozaj jedine riešenie tak chod do toho. držím palce aby sa to čo najrýchlejšie vyriešilo.

milenkamilenka
autor
9. júl 2012

@andrejka1983 Najme nepridem o tych co najviac milujem,i ked to nie je ani pre mna a hlavne pre manzela lahke ale zial uz nie je ina moznost.Zial rodina pomohla ako sa len dalo a uz sa neda stale aby rodina pomahla .....Pridem urcite o to najkrajsie ze budem ta ktora podviedla muza za financie i ked to nebude o tom ze potrebujem zmenu alebo financie pre seba ale potrebujem ich hlavne koli rodine.Spominalo sa tu ze ako vysvetlim mm odkial mam peniaze,nemusim to vysvetlovat lebo on bude vediet velmi dobre ako som knim prisla...

milenkamilenka
autor
9. júl 2012

@diabolico Dakujem,dnes malo byt prve stretnutie ale zial koli malej to neslo tak to padlo ...

diabolico
9. júl 2012

@milenkamilenka a už si ho aspoň videla na foto??

ikke
9. júl 2012

@milenkamilenka neskusali ste sa obratit na nejaku organizaciu, ktora by vam mohla pomoct? napr dobry anjel... http://www.dobryanjel.sk/
manzel teraz niekde pracuje? ak nie, aku ma kvalifikaciu? niekto mozno poradi pracu...

milenkamilenka
autor
9. júl 2012

@diabolico ano a sme v kontakte aj foto som videla,mam jeho tel.c a je si vedomi ze moj mm o tom vie...

milenkamilenka
autor
9. júl 2012

@ikke Nie neskusali,nevieme ako to funguje.....ano pracuje nasiel si pracu ale tam je plat min.ale stale sa pozerame po niecom lepsom ma vystudovanu obchodnu akademiu ....

andrejka1983
9. júl 2012

@milenkamilenka držim ti palce aby všetko dobre dopadlo 🙂

grettka
9. júl 2012

@milenkamilenka, tvoja situacia nie je zavideniahodna... a dobre sa stalo, ze to stretnutie dnes padlo.
Asi to tak malo byt.
Neznizuj sa k takemu "rieseniu". Teraz mozno tvoj manzel o tom vie, ale moze to zanechat tazke nasledky na vasom vztahu. Aj ked to teraz robis pre dcerku, tak... Cudujem sa, ze manzel s tym suhlasi. On ta radsej pusti za inym chlapom? Sorry, ale toto je fakt prilis. Uvedom si, ze nasledky tohto konania si ponesies sama. Aj ked to teraz tak nevnimas, v buducnosti z toho mozes mat este problemy. Sama so sebou. Vyrovnat sa s niecim takymto nie je jednoduche. A co ked sa raz tvoja dcerka dozvie, co si urobila? Nevies, ci ta pochopi, ze si to robila aj pre nu, alebo bude pohrdat.
Skus sa na to pozriet inak, ako by si sa pozerala na to, keby tvoj si tvoj manzel nasiel bohatu milenku a nechal si za to platit? Asi by sa ti to nepacilo... 😔
Nikdy nehovor, ze ina moznost neexistuje. Aj ked ste v tazkej situacii, urcite by som sa k tomuto neznizila.
Skus sa obratit na miesta, kde sa len da, ako tu spominali baby. Tam, kde mate dlhy, dohodnut si splatkovy kalendar, pripadne odlozenie splatok. Alebo na toho dobreho anjela. Treba skusit vsetko dostupne, ale nie nieco, co ta tak strasne ponizi.
Co sa manzela tyka, nestaci sa len obzerat po niecom lepsom, nech si pripadne najde aspon docasnu brigadu.
Nie, neodsudzujem ta za to, ze sa chces postarat o rodinu, ale nepaci sa mi ten sposob riesenia.