Je tu nejaký nezadaný chlap?

3. aug 2022

Ahoj viem ze toto nieje zoznamka ani nehľadám.. Len chcem normálne po kecať nezáväzné o živote o priateľovi s ktorým to už nieje ono... je tu nejaký chlap nezadaný slušný dakujem

a_alexandra_a
3. aug 2022

Hľadať si normálneho chlapa na stránke určenej primárne pre matky, pričom evidentne ty máš ešte priateľa, s ktorým to nefunguje... fííha

cocolino234
3. aug 2022

Mňa iba zaráža, že chceš kecať len s nezadaným mužom a ešte o tom, aké je to s tým tvojim zlé. 🤣🤦‍♀️ Keď nevieš ukončiť vzťah, tak nevyhľadávaj len nezadaných mužov, ak by si nemala iné úmysly, tak by ti bolo jedno o akého priateľa pôjde. Ale hádam, že tu nie sú chlapi až tak sprostí, že budú robiť dvierka zadanej žene.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikalubko
3. aug 2022

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Popcorn prosím

karinss
3. aug 2022

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

liv1
3. aug 2022
veronikalubko
3. aug 2022

@liv1 snáď postačí 🤣🤣🤣🙈🙈

deti95060810
3. aug 2022

viem o jednom len napíš koľko máš rokov, potešila by aj foto a prosím písať iba v prípade že nemáš deti a nie si rozvedená a zadaná....

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beatta7
3. aug 2022

nemas v okoli nikoho kto by ti nejake tie otazky dokazal zodpovedat? potrebujes striktne len nazor muza??

dadis
3. aug 2022
hankm
3. aug 2022

@autorka podstatna otazka je, naco by so zadanou zenou klebetil o jej frajerovi single chlap? Emocna podpora, aka trhaci kalendar? Nic ponizujucejsieho pre muza neexistuje, nez ze mu zena rozprava o svojom obranacovi. Skus u chalanov na druhej strane rieky, no oni su zase ako kamosky… tak nevidim zasadny priestor. Apropo, som single muz.

banderaska29
3. aug 2022

tu niet čo komentovať, najmä čítať ! tak poďme koníkovské stálice, nech máme aj čo čítať ... medičasom ponúkam aj hotdogy 😀

bessie12
3. aug 2022

@banderaska29 ja ponukam nieco sladké - pudingoš 😅

hopsadobrandejsa
3. aug 2022

Zeny si obvykle vylievaju srdce u svojich kamaratiek co sa tyka problemov s muzmi.

Nepoznam muza ( slobodneho ci zadaneho ) ktory by dobrovolne chcel pocuvat o muzovi ktory bude coskoro zrejme ex od zeny ktoru vobec nepozna. Ale skusit mozes.

Tvoja situacia ma netesi, ale kazdy z nas slobodnych ma lepsie veci na praci nez pocuvat o nejakom chrapunovi ktory si ta nevazi alebo sa k tebe zle sprava.

Hladaj si schopnejsieho partnera.......predtym nez zacnes hladat to sekni so sucasnym.

Buena suerte 🙂

hefo
3. aug 2022

Tak možno že za nejaký mierny poplatok by som to bol ochotný počúvať 😉
Ale ja zas nie som nezadaný.

veronikalubko
3. aug 2022

@hefo 🤣 kseftar

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
3. aug 2022

Akoze co si chces pisat s nezadanym chlapom a stazovat sa mu na toho svojho?