Je tu nejaká násťročná tehuľka?

viki107
11. máj 2014

ahojte chcela by som sa podeliť o radosti ale aj starosti s mamičkami ako som ja. 🙂 🙂 s mamičkami násťročnými 😉

monika1302
12. máj 2014

kolko mas rokov ja som mala 19 ked som bola tehotna

cinkatko
12. máj 2014

@viki107 ahoj, nactileta nejsem, ale neni dlouho kdy jsem byla 🙂 Je mi 21.

viki107
autor
12. máj 2014

ja mam 17 🙂 monika1302 ako si to zvladalala?? 🙂

monika1302
12. máj 2014

normalne tehotenstvo pohode vies z esom sa bala jak bude porod a jak zaco a take ale vsetko dobre mala ma dnes 14 mesiacov ma vsetko co potrebuje...bolo tot azke zo zaciatku ked nevies co jak s tym malym ale da sa to....ty mas este skolu ze??,ste spolu s tym co si tehotna???

monika1302
12. máj 2014

@viki107 normalne tehotenstvo pohode vies z esom sa bala jak bude porod a jak zaco a take ale vsetko dobre mala ma dnes 14 mesiacov ma vsetko co potrebuje...bolo tot azke zo zaciatku ked nevies co jak s tym malym ale da sa to....ty mas este skolu ze??,ste spolu s tym co si tehotna???

viki107
autor
12. máj 2014

@monika1302 presne toho vsetkeho sa bojim strasne aj ja a hlavne toho co potom ako skola a tak ... jj presne a som este len prvacka nemohla som normalne nastupit lebo som mala autohavariu.... áno sme spolu uz dva roky rozumieme si vsetko a je aj zodpovedny len sa strasne zle citim ze financovat nas bude musiet on a ja nie...

monika1302
12. máj 2014

al ety budes brat matersku tak to date no ja som mala to dobre ze som v maji zmaturovala a v juni som ostala tehotna tak aspon mam skolu ale mala som na strednej spoluziacku co mala ties asi v druhom r dieta anorm zmaturovala....a ked mas rodinu a kasmoky vsetko sa da ja som pre nasu dceru kupila iba kocik aj to takz esom ho zaplatila a z s porodneho a vsetko mi dali kamosky satky a tak vanicku ...............nieco mi kupila maama no a mlieko som nemusela kupovat lebo som kojila tak to bolo dobre........ked mas ludi co ti pomosu da s ato neboj...a aj tu jak je ten modry konik kopu veci za lacne peniaze aj aj tu predavam veci ppo mojej malej neboj da sa to keby daco si chcela poradit kluden mi napis...ked mosem poradim

monika1302
12. máj 2014

@viki107 al ety budes brat matersku tak to date no ja som mala to dobre ze som v maji zmaturovala a v juni som ostala tehotna tak aspon mam skolu ale mala som na strednej spoluziacku co mala ties asi v druhom r dieta anorm zmaturovala....a ked mas rodinu a kasmoky vsetko sa da ja som pre nasu dceru kupila iba kocik aj to takz esom ho zaplatila a z s porodneho a vsetko mi dali kamosky satky a tak vanicku ...............nieco mi kupila maama no a mlieko som nemusela kupovat lebo som kojila tak to bolo dobre........ked mas ludi co ti pomosu da s ato neboj...a aj tu jak je ten modry konik kopu veci za lacne peniaze aj aj tu predavam veci ppo mojej malej neboj da sa to keby daco si chcela poradit kluden mi napis...ked mosem poradim

monika1302
12. máj 2014

@viki107 a hlavne si musis uvedomit ze uz ked porodis sa budes musiet naplno venaovat dietatku .....skoncia diskoteky a vsetko 😉

paprcka1109
6. júl 2014

Ahoj ja mam 18 a mam syna a v pohode ale pevne nervy to chce 🙂

martynka_za
6. júl 2014

@viki107 ahoj 🙂 ja mam 19 a mam 5 tyzdnoveho synceka, vsetko zvladame velmi dobre po kazdej stranke, no velmi mi pomaha s malym rodina, hlavne moja mamina 🙂.

viki107
autor
5. aug 2014

Gratulujem a prajem vela zdravia.... skolu mas uz aspon za sebou? Ja mam zo skoly paniku......

viki107
autor
6. aug 2014

@martynka_za otehotnela si v 18tke?? 🙂

martynka_za
6. aug 2014

@viki107 ano v 18-tke 🙂 dakujeme, ano mam za sebou uz skolu, gymnazium😉. Ty si na tom ako?

lenula57
13. dec 2014

@viki107 aj ja som mala 17nast ked s9m mala syna : 🙂

nasta55
14. dec 2014

@viki107 ahoj ja som sa tiez stala mamou v 17. Uz nikdy viac skola, povinnosti, neklud doma hrozne 🙂 a hlavne nevyzretost.