Je toto dôvod na reklamáciu?

15. apr 2024

Dobrý deň ,
Kúpila som si tričko značky Guess, zdobené kamienkami.
Dlho som si na neho šetrila a nakoľko som aj chcela aby mi dlho vydržalo prala som vždy iba ručne. Vlastne som ho prala len 2 krát a vydrhla som iba pazuchy a to je všetko.
Počas nosenia mi opadli. Nechápem to a tým že som prala v rukach som myslela že ho ušetrím ale tak hold smola 😀 myslíte že je to pádny dôvod na reklamáciu?

lakebabe
15. apr 2024

Tieto tričká sú velmi slabej kvality. Guess všeobecne upustil a ma katastrofálne materiály. Určite to reklamuj, kde si ho kúpila v kamennom alebo eshope? Inak tento typ veci odporúčam kupovat cez Answear automaticky za všetko vrátia peniaze hocičo reklamujes. Teraz sa mi rozpadol guess ruksak dráhy po roku tak mi hneď vrátili peniaze

jj_anka
15. apr 2024

@lakebabe ahoj. Netreba sa zase spoliehať, že všetko cez answear vyreklamujes. Nie je to pravda, mám skúsenosť, že reklamácie neuznali. V poslednom čase málokedy

bubbiik
15. apr 2024

@lakebabe ja som posiela minulý mesiac dva produkty na reklamáciu a ten jeden ešte nemám odpoveď, čiže nie je to úplne pravda,, že hneď vrátia peniaze
@jj_anka

bubbiik
15. apr 2024

osobne toto ti neuznajú, mama reklamovala tiež podobné trička, že kamienky odpadávajú v rôznych obchodoch a ani v jednom jej to neuznali

lakebabe
15. apr 2024

@jj_anka no ja si musím zaklopať ze za posledné štyri roky úplne všetko. Ci tenisky ci kabelky ci šľapky takže dúfam , že to tak ostane. Akonáhle zamietnu už tam nekúpim. Často reklamujem aj na eobuv ako tam nie je problém tak som zvedavá ci nezačnú robiť problémy

lakebabe
15. apr 2024

@bubbiik treba ich naháňať. Ja im vždy ak sa do týždňa neozvu píšem a hovorím nikdy som problém nemala chvalabohu

bubbiik
15. apr 2024

@lakebabe tak majú na to zo zákona 30 dní čiže, nemám dôvod ich skôr naháňať a otravovať aby som to riešila, oni mi potvrdenie poslali, že to prišlo a zahájili to takže uvidím ako to dopadne

lakebabe
15. apr 2024

@bubbiik jasne ja ich nahanam po týždni, vždy mi hneď potom odpisu a rýchlo vyriešia ešte mi reklamáciu mesiac neriešili. Do dvoch týždňov mam vždy peniaze. Dokonca eobuv už rieši reklamácie popredu poslala som fotku prasknutých tenisiek hneď v ten deň napísali ze schválené poslali kuriéra po ne a peniaze okamžite. Tak ja sa na reklamácie zatiaľ nesťažujem.

autor
15. apr 2024

@lakebabe kúpila som ho v kamennej predajni mám aj blok a ja ho mám len pár týždeň a som sklamaná strašne ma to mrzí že za to snim stalo už si nič podobné nekúpim. Ďakujem za radu

lakebabe
15. apr 2024

Skus aj tak ja by som išla vždy sa vyvadim aj v kamennom obchode. Tie veci nestoja par korún. Sú to tvoje peniaze vyskúšaj.

matullienka
15. apr 2024

Inak do budúcnosti tieto lepené kamienky časom odpadávajú skoro zo všetkých značiek

lakebabe
15. apr 2024

@matullienka inak zvláštne je že ta staršia várka guess nepadala mala som podobné pred piatimi rokmi ako ona prala som ho v práčke a ani jeden neodletel ešte som ho tu potom predala so všetkými kamienkami asi zmenili technológie

matullienka
15. apr 2024

@lakebabe ja mám tiež Guess ale ja mám s tými našitymi a tie držia dobre, zatiaľ mi nedopadol ani jeden a to ho mám zo 3 roky

lakebabe
15. apr 2024

@matullienka ja som mala to s dlhým rukávom a kamienkov bolo ešte viac ako ona ma na tomto, ale to bolo z answearu ale tie držali poriadne . No neviem ci to uznajú povedia ze to je praním podľa mna

matullienka
15. apr 2024

@lakebabe tiež si myslím, že neuznajú a povedia, že nesprávne pranie

lakebabe
15. apr 2024

@matullienka ale nech určite skúsi škoda tričká

lakebabe
15. apr 2024

Inak ak ti to neuznáju možno by som skúsila kúpiť kamienky a lepidlo na textil a dolepit ich

babulkomale
15. apr 2024

Vídam toto na ľuďoch a teraz mám možnosť sa spýtať, preco to nosíš? Čo sa ti páči na kamienkoch, nápisoch a číslach? Nepripadá ti to gýč a kolotočarina? Alebo pripadá a aj tak sa ti to páči?
Naozaj som zvedavá, ďakujem vopred za odpoveď.

lawinia
15. apr 2024

GUESS sa kvalitovo pohoršil.. Staršie tričká som prala smelo v práčke a nič.. Teraz kamienok odletí po druhom, treťom ručnom praní...

renatka100
15. apr 2024

Urcite treba reklamovat. Ja mam tricko guess asi 10 rokov preriem ho aj susim v susicke a kamienky stale drzia. Ale teda uz ho nosim len na doma. Drzim palce

lakebabe
15. apr 2024

@babulkomale svet by bol nudný keby sme všetci nosili to isté a jednofarebne 😉
Každému sa páči niečo iné 💁‍♀️

helenka2222
15. apr 2024

@babulkomale každému sa páči niečo iné.

babulkomale
15. apr 2024

@lakebabe to viem, že každému sa páči niečo.iné, ja som len zvedavá, prečo si konkrétne toto ľudia kupujú.
Napríklad je keď si dám ušiť nejaké šaty, tak preto, že látka má nádherný odtieň, šaty majú super elegantný strih, perfektne mi sadnú. Viem popísať tú kvalitu, ktorá sa mi na tom páči.

lakebabe
15. apr 2024

@babulkomale ja si oblečiem aj elegantne šaty a keď mám náladu aj blystave tričko s logom a kamienkami. Záleží na čo mám chuť akurát. To čo sa tebe paci na šatách sa zas nemusí páčiť niekomu kto ma rad kamienkove tričká 💁‍♀️ každý ma iný vkus.

autor
15. apr 2024

Ďakujem všetkým, určite reklamujem.mam toto jedine značkové tričko a šetrila som naň dlho. Takže určite pôjdem reklamovať.

lakebabe
15. apr 2024

Určite chod a nedaj sa odbiť. Ak nepochodis skus to lepidlo a kamienky

autor
15. apr 2024

Nedám sa odbiť, uricte nie . Ďakujem za povzbudenie.

babulkomale
15. apr 2024

@lakebabe to nerozporujem. Čiže neviete prečo, ale sa vám to páči, aj ked je to kolotočové a nekvalitné...a koľko to stojí, že na to treba šetriť? Tisíce?
Lebo mi to príde ako nejaká modla, pritom jedno hrozné opadané tričko ako z osady 😵‍💫

lakebabe
15. apr 2024

@babulkomale co je pre teba kolotocove pre iného nie je. Niekto by si zas na seba nedal elegantné šaty, lebo sa mu to nepáči. Nikto ta nenúti si niečo podobné kupovať. Dávaj si šiť šaty a nemusíš riešiť 🤷‍♀️

babulkomale
15. apr 2024

@lakebabe takže ako som predpokladala. Ďakujem za "vysvetlenie".