Je to znamenie?

17. nov 2023

Stala sa mi taka vec, ze niečo momentálne riešim a tak som pýtala Boha o znamenie ci do toho mam ísť alebo nie... v tom momente samozrejme žiadne znamenie neprišlo, tak si tak ležím v posteli a prezeram soc. siete, keď zrazu otvorím svoj profil a tam 90sledovateľov no dôležité je to ze predtým som mala 89a určite som nikomu dnes nepotvrdzovala žiadosť a mam prehlad o tom kto ma sleduje a nenasla som nikoho nového. Preto mi napadla myšlienka ci to nie je to znamenie. Samozrejme pre to môže byť nejaké racionálne vysvetlenie, ale aj tak by ka zaujímalo ci si o tom myslite....

danyelia
17. nov 2023

A čo by to teda malo znamenať podľa tejto logiky, áno či nie? 🤔

janai1
17. nov 2023

akože ťa boh začal sledovať na instagrame? 😁

martinmmartin
17. nov 2023

Ak velmi chces tak to pokladaj za znamenie, nic sa tym nezmeni

koniarova
17. nov 2023

Veď si to zober podľa seba. Potrebuješ znamenie, je to znamenie. 😁😁

dadka128
17. nov 2023

Ak ti ukazuje 90 sledovatelov musis ich aj tolko mat ... a ako co by to malo znamenat ?🫣

ivangeline
17. nov 2023

A ma to suvis s tym,co prave riesis?

klementinka58
17. nov 2023
lenkakravcova
17. nov 2023

Ak sa pýtaš na nezmyselne veci, tak znamenie (veľmi pravdepodobne) nečakaj. Ono prichádza len vo veľmi špecifických situáciách, vážnych situáciách - týkajúcich sa smerovania človeka vo viere, alebo v situáciách ktoré rozhodujú o živote a smrti.

domka222
17. nov 2023

Boha si poprosila o znamenie,tak ti pridal sledovateľa navyše? Nuž 🥴

januska12323
17. nov 2023

Ľahni do tej postele zase naspäť, od únavy vymýšľaš blbosti.

domkakvet
17. nov 2023

Asi podla toho ci to ma s tym suvis.

grof_monte_christo
17. nov 2023

Len si pekne zváž za a proti, či do niečoho ist, alebo sa s niekým poraď a nevymýšľaj takéto blbosti, že musí prísť nejaké znamenie, ktoré ťa odbremení od rozhodovania sa.

deti95060810
17. nov 2023

ďalší sledovateľ - Pán Boh ......
a ešte keď tam dáš hanbaté foto tak pribudnú aj ďalší Bohumilovia....😀

majada35
17. nov 2023

Jej, dik, za túto tému ..idem hneď skontrolovat mojich sledovatelov, či aj mne jeden nepribudol :D 😁😅🙈

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alison11
17. nov 2023

Znamenia neprichádzaj na počkanie ale vtedy keď to nejmenej čakáš a dajú si načas.Ak chceš pokladaj za znamenie ak to súvisí olajkovanou fotkou akto sňou nesúvisíja by som to za znamenie nebrala.Od Boha znamenia prichádzaj napríklad cez laskavých ľudí,či nejaké živé svorenie ktoré je plné dobra.Nič Boh z internetom nemá a vecami ktoré ľudia vyrobili.

estellas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minimie
17. nov 2023

Má pre teba to číslo nejaký špeciálny význam? Cítila si pri tom niečo? Lebo ja mám pocit že proste vtedy vieš aj keď ešte netušíš. Raz som musela niečo súrne vybaviť čo bolo cez pol hodiny na peši. Ale len čo som vyšla z domu na chodníku bola krížom zdieľaná elektrická kolobežka. Musela som ju obísť a potom som sa zastavila a otočila s tým že je to nesprávne. Nastúpila som a šla ňou. Bol tam dlhý rad kvôli nejakým problémov a hneď za mnou povedali že už ďalších nevybavia. Nestihla by som prísť na Vianoce k rodičom kebyže na tú kolobežku nejdem. Ale vtedy som ti netušila. To bolo jedno z najsilnejších čo som zažila. Keď si všímaš tak to vieš že je to ono.

bloger
18. nov 2023

Nepochopil som znamenie čoho by to malo byť?

martinmmartin
18. nov 2023

@minimie ale nevies co by sa stalo keby si tie vianoce nestihla- mozno by si stretla niekoho mozno by tvoj zivot nabral obrovsky obrat k lepsiemu a takto si o to vdaka debilnej kolobezke prisla.

danielittar
18. nov 2023

@klementinka58 odhodilo mi dekel 🤣

alison11
18. nov 2023

@minimie Áno presne spätne sa aj mne stalo,že to tka malo byť ináč by sa nestalo to alebo hento by sa nestihlo vtom momente máš také nutkanie,toto je najlepšie teraz ako riešenie,akoby ťa to ťahalo že vezmi to bude Ti to treba.

minenkak
18. nov 2023

Všetko je uhol pohľadu,pre teba je to znamenie,pre mňa chyba v systeme

minimie
18. nov 2023

@martinmmartin nemyslím, Vianoce s rodinou sú pre mňa najviac.

martinmmartin
18. nov 2023

@minimie to objektivne nemozes tvrdit, lebo si do teraz nic lepsie nezazila ale to neznamena ze nic lepsie neexistuje aj ked si to ty zrovna nevies ani predstavit

minimie
19. nov 2023

@martinmmartin viem čo tým chceš.povrdať. vždy je nejaká úplne prťavá šanca že sa stane NIEČO. Ale v určitých prípadoch mizivá čo bol aj ten môj. Proste keď máš deti čo sa tešia na Vianoce a starí rodičia, ujovia a tety, bratranci a sesternice sú pre ne najviac. Je to ďaleko. Fakt si neviem predstaviť čo také by sa mohlo stať aby to vynahradilo deťom toto.

martinmmartin
19. nov 2023

@minimie novidis- a znamenie ( zmeskany bus) si ignorovala vo velkom style a tak si sa diskvalifikovala z toho to zistit

minimie
24. nov 2023

@martinmmartin žiaden bus som nezmeškala 😊. Ale ja sa ťa nesnažím o ničom presvedčiť. Cudzie historky si predsa každý môže vyložiť ako chce.

marca12
24. nov 2023

Ver tomu,ze je to znamenie. Ved si cakala na znamenie. Ci si cakala,ze ti Boh zaklopka na dvere alebo spadne obraz na zem alebo ake silne znamenie si cakala?