Je to vhodný darček?

erikqa
1. sep 2017

Dobrý večer o mesiac má moj priatel narodeniny a ja si s tým už dlho lamem hlavu že čo mu kupiť kedže všetko má 🙂 Tak nanapadlo toto https://www.bastard.sk/panske-spodna_bielizen/u... damske aj panke
Oslava sa bude konat v kruhu velkej rodiny a aj darcčeky sa budu rozbalovať pred rodinou
Chcela by slm vedieť aky by ste mali nazor na to vy keby vašmu synovi dala jeho priatelka na narodeniny
Za odpovede ďakujem 🙂

miadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata1001
2. sep 2017

Zahanbis ho riadne ked mu toto das...ak sa ti tak straaaasne pacia, kup mu ich ale daj ked budete vo dvojici...

nika898
2. sep 2017

@erikqa suhlasim s dievcatmi na rodinnu oslavu je to velmi nevhodne. Mozno to znie trapne no ja som svojmu manzelovi vtedy este priatelovi raz dala moju fotku s jeho domacim milacikom v peknom ramiku a oblecenie. Mozem povedat ze tu fotku mal vsade najprv na internate a teraz v praci. Sam mi povedal ze ho to velmi potesilo. Skus vymysliet nieco take. Darceky z lasky su vzdy najkrajsie a nemusia byt ani drahe 😉

0silvia0
2. sep 2017

@erikqa keby mojmu synovi dala priatelka pred rodinou takyto darcek, tak si o priatelke pomyslim ze bud nema dobre sposoby alebo robi reklamu predajcovi trenirok😕

sasa1310
2. sep 2017

@erikqa no buď robíš reklamu, aby sme tam nakukli a poprípade objednali, alebo potom nemáš vkus. Lebo hentaké trenky by som nekúpila ani najväčšiemu nepriateľovi. Otrasné, a ešte napíšeš, že si s tým dlho lámeš hlavu. Hm, takže skrytá reklama. Len ti to nevyšlo

osky
2. sep 2017

Za obycajne trenirky 10 euro??
Kupila som nedavno muzovi trenyrky z bio bavlny po 5 a min.tyzden v jednom obchofaku som videla po 3 tiez bio bavlna.ok ale to bola akcia...
Mne pridu trenyrky dost vtipne ale presne-v sukromi nie pred celou rodinou.
Dobrou vonavkou alebo nejake listky na dobry fil koncert futtbal...tym nic nepokazis

sweetlife001
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamaaaaaaaaaaa
2. sep 2017

@erikqa si normálna ? Takyto darček mu daj osobne nie pred rodinou 😂😂😂 koľko máš rokov preboha ???

deti95060810
2. sep 2017

nedávaj mu to pred rodinou, len v súkromí....ale ešte k tomu niečo pridaj - voňavku? alebo niečo vymysli...

dankanka
3. sep 2017

No..ale baby..kto mu tie trenírky asi tak vyperie..ajtak mama..mne sa rokovaní vtipné nezdá, ale o to tu predsa nejde.. 🙂 normálna mama by nepovedala nič na to, sú dokonca rodiny ktoré poznám že by sa na tom všetci pobavili. Ak ich dobre poznáš a vieš odhadnúť tak sa riad podľa toho. Ale vo všeobecnosti nie..radšej osamote..aj keď je jasné že ich raz mama operie, vyvešia :D

stastnablcha
4. sep 2017

mne manzel kupil na vianoce asi 5toro nohaviciek a v kruhu rodiny som ich vyberala. potesilo ma to, lebo boli fakt pekne ale asi by som prijala nieco ine z coho by si zo mna nerobili doma prdel. keby to bolo inak asi sa aj hned predvediem.. takto som sa cervenala iba