Je to vážne, ak mám vysoký pulz a nízky tlak?

28. nov 2019

Vysoký pulz na ľavej strane srdca, nízky tlak zlý krvný obraz je to vážne?
Ďakujem za každú odpoveď

tosomja
28. nov 2019

Zly krvny obraz ? Konkretne? Ja mam extremne nizky tlak, vysoky pulz a nizke hodnoty zeleza. V 6.mesiaci tehotenstva a okrem sorbiferu na zelezo mi nedali nic. Len vela pit vody, kavu a savat pozor, nech neodpadnem.

autor
28. nov 2019

@tosomja nejde o mňa ale o jednu známu nie je tehotná má 52 rokov a berie to veľmi tragicky že má vysoký pulz na ľavej strane srdca,nízky tlak a veľmi zlý krvný obraz viac neviem tak chcem vedieť či preháňa alebo je to naozaj také vážne...

tosomja
28. nov 2019

No tak vysoky pulz je vazny. Precitaj si co je fibrilacia srdca, tlak je vraj lepsi nizky, ako vysoky. A krvny obraz nech preberie s lekarom.

korunka1
28. nov 2019

A to si to všetko diagnostikovala sama?

autor
28. nov 2019

@korunka1 nie lekár všetko lekár ale nič viac neviem preto sa pýtam

korunka1
28. nov 2019

Tak snáď jej vysvetlil, čo to všetko obnáša. Ale ak je všeobecne precitlivelá a bojko, tak ju psychický položí aj kýchnutie

cica8
28. nov 2019

Na vysoký pulz existujú lieky, sama som ich užívala, a po čase mi klesol chvalabohu.

nika82
28. nov 2019

aky tlak aky pulz nic nevieme a chces radu

stanulienkat
28. nov 2019

Na lavej strane srdca?? A na pravej strane srdca ma iny pulz???, ci ako???

stanulienkat
28. nov 2019

Pri nizkom tlaku byva vyssi pulz,je to kardio kompenzacia.

monro
28. nov 2019

Neviem, co znamena vysoky pulz na lavej strane. To som este nepocula. Vysoky pulz sa vola tachykardia a tiez to mam. Beriem na to lieky. Zly krvny obraz je tiez siroky pojem. Ktore hodnoty ma zvysene??? Malo informácií na to, aby sa dalo niečo k tomu povedať.

janaff
28. nov 2019

pani ma jednoducho oslabene srdce, malo energie, citim z nej vela smutku. asi by si mala doplnit zelezo, dat si nieco na energiu. napr cviklovy dzus kazdy den, v dmke sa daju kupit take ampulky na pitie zen sen s materskou kasickou. vyssim pulzom srdce naozaj len kompenzuje nizky tlak. a ten ma prave kvoli anemii. asi ma nejake dlhodobe starosti. nema este aj nejake ine zdravotne tazkosti? okrem srdca, tlaku.

autor
28. nov 2019

@janaff má starosti zomrel jej manžel minulý rok, syn má tento rok v lete nehodu takže nonstop v nervoch a v strese...iné zdravotné ťažkosti nemá toto prišlo zo dňa na deň

nika82
28. nov 2019

tak mozno by jej stacilo sa vyrozpravat so psychologom, proste je v totalnom strese a nervoch plus internista pripadne kardiolog

janaff
28. nov 2019

@nika82 mozno aj to, ale myslim, ze ma z toho vazne zdravotny problem. chcela som ti poslat link na cinske bylinne lieky, ale potrebovala by som k tomu blizssi popis jej celkoveho stavu. nevies o nicom? co ja viem, napr travenie, hocico, nespominala este ze ju trapi aj nieco ine?

janaff
28. nov 2019

@nika82 prepac teraz vidim to nepatrilo tebe

janaff
28. nov 2019

uplne z nej citim strasny smutok, melancholiu, stres. pockaj pohladam nieco, poslem ti link.

janaff
28. nov 2019

toto by jej mohlo pomoct. vyrozpravat sa tiez, ale taky velky stres uz prechadza aj do zdravia. to treba riesit. https://www.cinska-medicina.sk/spadnutie-kamena...

marca12
17. feb 2020

@janaff prosim ta zaoberas sa cinskou medicinou? Neviem si dat rady so sebou

janaff
17. feb 2020

@marca12 len tak vo volnom case, ale vcelku ano. kludne mi napis, mozno nieco vyhutame.