Je to predtucha?

28. nov 2022

Ahojte,
možno som už fakt mimo alebo nechápem, čo sa mi to deje.. S manželom sme zobratí krátko a čakáme bábätko. V sobotu sme boli na večeri a rozprával mi , ako sa mu snívalo, že je vo "vesmíre", povedal mi, že sa mu tiež snívalo, že padá, ale nevie kam. Mne hneď blislo hlavou "jemu sa niečo stane". Dnes z ničoho nič spadol obraz, pod ktorým boli svadobné poháre. Ten s jeho menom sa rozbil. Myslíte, že som paranoidná alebo môže to niečo naznačovať ? Stále mi to behá hlavou a začínam sa oňho báť...
Prosím povedzte mi svoj názor , lebo sa zbláznim. Neviem, či sú to len tehotenské hormóny alebo niečo iné. Manžel pracuje v zahraničí. Takže nie je doma a ani som mu to nepovedala... :(

cajnik
28. nov 2022

Zaujimave, dnes uz druhy krat citam o tom, ze sa niekomu sniva o vesmire a vraj sa momentalne viacerym ludom o tom sniva 😀. Ale teda ci to nieco znamena neviem, verim, ze vsetko bude v poriadku 🙂. V tehotenstve prezivas vsetko intenzivnejsie, pravdepodobne to bude problem, ale ak sa bojis, povedz manzelovi o svojom strachu, urcite ta upokoji 🙂

marianarem
28. nov 2022

Netrufam si povedat, ako to urcite je, ale vo mne "pada, ale nevie kam" evokuje aj mozny strach z otcovstva, resp. respekt pred nim - ze ide do niecoho, o com nic nevie alebo take nieco.

lucyluska
28. nov 2022

Osobne, odmietam žiť v strachu.
Od kedy som prežila strachy ma dennom poriadku, strach zo smrti, katastrofálne scenáre.
Nič mi to nepomôže. Ak sa niečo stane, budem to riešiť potom. Inak prídem o hlavu.

koniarova
28. nov 2022

@cajnik to asi preto,že pozerajú reklamy na výstavu v BA Cosmos Discovery.😁

cajnik
29. nov 2022

@koniarova mozno 😀

marsmykkok
29. nov 2022

Prečo mu to nepovieš? Uľaví sa ti a hlavne nebudeš si vyčítať že si ho nevarovala. Môžu to byť len obavy z tehu hormonov a potom sa to spracuje v sne, ale aj nemusia byť...

daniela2202
29. nov 2022

A ani mu to nehovor

ankare
29. nov 2022

Fuha, držím palce, aby sa nič zlé nepotvrdilo.