Je to podvod?

2006_1211
3. aug 2023

Došlo mi toto ale je to z nejakého divného čísla.

ropucha6
3. aug 2023

Samozrejme, ze podvod.

janai1
3. aug 2023

Máš pocit ze slovnenska pošta by mala predvoľbu Poľska?

nyusika
3. aug 2023

ja len pre istotu - cakas vobec na nejaky balik, co ma dorucovat slovenska posta ? 😀
lebo na stene sa pravidelne opakuju prispevky typy " nic necakam, ale toto mi prislo, ide o podvod, ci to mam zaplatit ?"

sapetka
3. aug 2023

Ano 😃mne posledne dni chodili taketo sms ale kedze som v zahranici a so slovenskou postou nemam nic ani neklikam na odkaz rovno mazem

2006_1211
autor
3. aug 2023

Ďakujem za odpovede áno čakám ja som sa len chcela uistiť, myslela som si ze to je podvod ale radšej sa spýtam, došlo mi to prvý krát

vanilkovazmrzka
3. aug 2023

Ano.

bloger
3. aug 2023

Mne to chodí aj do mailu. Neviem prečo si už s tým nedajú pokoj. Je to strašne okaté, že je to podvod.

1angelika
3. aug 2023

Pošta za prijatie balíka nemá prečo pýtať poplatok, jedine ak by sa jednalo o dobierkovú sumu a sms z divneho cisla, jasný podvod.

karolinakr
3. aug 2023

Plati sa namieste, keby dačo, poštarke cez okienko a nie klikat na odkazy z Poĺska 😆

maranco
3. aug 2023

@2006_1211 slovenská pošta nemá stránku vo Francúzku urlz.fr/n2xf ale posta.sk

Podvodník od teba chce číslo karty aby s ňou mohol nakupovať.

Nastav si nízky limit na karte pre internetové platby a vypni ukladanie platobných údajov v prehliadači. Ak naletíš na podvod tak ťa okradnú len do výšky nastaveného limitu.
https://www.fio.sk/docs/bannery/zabezpecenie_ka...

inzulin
17. jan 2024

Mne dnes došla podobná sms-ka, že zásielka na moju adresu bola pozastavená. Bola poslaná z čísla + 48508733452, a mám zaplatiť 2,50 € na adresu: urlz.fr/pjip. ... Je to jasný podvod.