Je to nejaké znamenie?

mamimilla
21. jún 2024

Ahojte nám sa tala taka vec. Zomrela nám blizka osoba ktorá bývala s namu a dva dni po jej smrti sme zistili ze 30r orech sa zlomil v polovici. Polka stromu s konarmi ulomena a zvysna pevne stoji. Su to nejake znamenia? Stretli ste sa s tým? Strom bol v tom mieste z casti prehnity. Ďakujem

caroline_
21. jún 2024

@mamimilla ahoj, je tu taka skupina "Medzi nebom a zemou", pridaj sa tam, tam ti skôr poradia bez výsmechu

mojemenonikto
21. jún 2024

To, že vám zomrel blízky človek mi je úprimne ľúto. Ale v tomto prípade by som zlomený orech považoval asi za náhodu. Najmä keď už bol prehnitý...

mamimilla
autor
21. jún 2024

@mojemenonikto nebolo to na nom vidiet, praveze je krasny husty plny plodov. Este pred tym nez umrela tri dni zase pred smrtou kuna pokantrila 8 sliepok. Tete na nich celkom dost zalezalo, pytals sa kým bola v nemocnici ci su v poriadku a ci sa starame o ne. No nechceli sme jej to hned povedat aby sa netrapila.

deti95060810
21. jún 2024

pokántrené sliepky nemajú so smrťou nič spoločné - nie je to znamenie.
k tomu orechu nemám jednoznačnú odpoveď...

mojemenonikto
21. jún 2024

@mamimilla Pozri, ja osobne nie som veľmi na znamenia. To by sa muselo udiať naozaj niečo mimoriadne aby ma to presvedčilo. Ale na druhej strane, ak v tom vidíš znamenie a pomôže ti to zvládnuť žiaľ, tak ti to nikto nezoberie a nepotrebuješ na to potvrdenie od anonymných diskutérov na MK 😉

rozculena
21. jún 2024

Keď na to veríš,tak to ber ako znamenie.A teraz ako čo chceš s tým ďalej robiť?

ekira1
21. jún 2024

@mamimilla skôr náhoda, 30r prehnitý strom je skôr zázrak, že sa nezlomil skôr.

peter0123
21. jún 2024

@mamimilla aj u nás skantrila kuna hydinu, aj u nás sa vylomil strom a nezomrel nikto

kvetka404
22. jún 2024

Napíšem skúsenosť z druhej strany- keď zomrel pradedo, tiež sa stalo, že orech, neviem koľko ročný, na jeho pozemku umrel. Býval to veľký zdravý strom, ktorý degradoval po jeho smrti. O strom bolo postarané, ako za padedovho života, ale strom sa rozhodol sa umrieť. Inak pradedo nebol dobrý človek podľa mojich skúseností, preto som nepochopila, že by stromu tak chýbal.

stanulienkat
22. jún 2024

Nie, nie je to žiadne znamenie. Ako si na takú hlúposť prišla? A čoho znamenie by to asi malo byť? Presne ako píšeš -starý prehnitý strom sa zlomil. Dalo sa to čakať.