Je to fake alebo originál?

betka95
5. okt 2022

Ahojte,neviete niekto povedať či sú fake alebo originál?

dianadd
5. okt 2022

Velmi zly fake 😅

suzitok
5. okt 2022

presne tak, toto je piata kategoria napodobeniny...na prvy pohlad lacne nic

zobaka
5. okt 2022

tak toto ani zo srandy nie je original 🙂

betka95
autor
5. okt 2022

@zobaka ak sa môžem opytať,ako to zistím či sú kabelky original alebo fake? Dosť veľa kabeliek dostávam zo zahraničia o niektorých som počula,že sú original o niektorých,že originál niesu

zuzubb007
5. okt 2022

Tak myslim, ze tento otras netreba ani hodnotit to vidi snad kazdy ze fake ale ze najhorsi

zobaka
5. okt 2022

@betka95 podla mna to "co dostavas zo zahranicia" budu fejky, pokial neboli kupene v original predajni a nemas k tomu doklad, drahsie znacky maju svoje online showroomy, ale kupis v kamennej predajni, je tam vela faktorov vnutorne stitky, kov, sitie, napriklad na tej prvej su uplne odveci znaky, co uz ani na Mileticke by nepredavali

sima338
5. okt 2022

veľmi zlý fake

lenkakravcova
5. okt 2022

@betka95 Ak nemáš vnútri niečo takéto, tak na 100% fake.

maca1984
5. okt 2022

Oboje fake a ešte aj hrozný.
Pogúgli ako rozoznáš originál od fake. Napr. materiál, prešívanie, ale aj napr. "skryté " znaky tj. výrobné číslo, QR kód a pod.

solange7
5. okt 2022

@betka95 to je pravy Lojzo Vitónkovič 😀

evica17
5. okt 2022

Neviem posúdiť toto. ale nedávno som čítala knihu o odevnom priemysle a bolo tam aj o fakeoch spomenuté. Že odevna značka sú d vyrobiť v nejakej továrni v Ázii vyrobiť napr tričko alebo čo ich značky, objedn asi napr 200 000 ks, a tá továreň vyrobí o 15% viac, v prípade že by boli nepodarky. Čo ostane a je ok, predávajú ako fejky za lacný peniaz potom (stále na Tom ale zarobia viac ako to od nich kupuje tá odevná značka ). Čiže daktore fejky sú úplne rovnaké ako originál, len proste cena je iná.

natyzara
5. okt 2022

🤦🏻‍♀️😂😂😂😂😂😂😂

ella2015
5. okt 2022

@betka95 to sa nepýtas vážne však? To sú fejky jak fras preboha, strašné, to keby mi niekto doniesol tak sa dosť urazím

betka95
autor
5. okt 2022

@ella2015 no bože aka si dôležita nikto Ti nekázal to komentovať,ja som sa to normalne pýtala.Nepotrebujem vaše múdre reči,len som nevedela či sú lebo niesu original,chcela som stručnu odpoveď nie tie reči kolo toho.

dominikamacakova
5. okt 2022
dominikamacakova
5. okt 2022

Čo myslíš?

xckaret
5. okt 2022

@ella2015 a ja sa uzazim, ked mi nikto podaruje orginal tejto znacky, su to otrasne modely....

betka95
autor
5. okt 2022

@lenkakravcova jedine táto paní/slečna mi odpovedala tak,ako som to čakala zato Vám ďakujem,myslela som si,že sa tu najdu normalne ženy,ktore naozaj poradia,ale ako vidím najdu sa tu len namyslené pipky ktoré si myslia o sebe,že su boh vie čo.

guliver19
5. okt 2022

@betka95 a ty nemas dost sudnej kritiky aby si bedela sama zhodnotit co tieto hruuzy su???😄

domiklik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bluemoon24
5. okt 2022

@lenkakravcova ale no tak, toto prece maji uvnitr i fake kabelky :D

gabrielkaa
17. okt 2022

Čo sa týka drahých kabeliek tak som raz pozerala reláciu kde ich pouzite predáva aj Aukčný dom napríklad Dorotheum. Riadi sa tým že oni majú seriove číslo neviem presne kde vyrazené. To že vnútri majú vignetu Chanel alebo LV ešte neznamená, že sú to originály. Dobrý Fake kabelky je takisto drahá záležitosť pretože sú tam používame kvalitne materiály ako koža atď. a samotné vyhotovenie môže stať aj 500 €.