Je to blcha, ploštica alebo niečo iné?

lady6161
29. aug 2023

Dobry den.Nas pes sa mesiac vkuse skrabe .Ma na tele chrasticky , pri prezerani koze,ma kozu krasnu ,cistu.v piatok sme dali tabletku na odblsenie.v pondelok sme boli u veterinara.ten ju prezeral a tiez najprv vravel ze koza je cista.potom jej ju stlacil a vyskocila vraj blcha,ze su to blchy.kupila som aj sorej odblsovaci vystriekala som ju, vycesala no nic som nevidela..dostipani niesme,ani nikde nic nevidim ..no ked som poriadne prezerala byt, nasla som na pischidivej posteli hore medzi mriezkami takuto suchu kožu..no nic viac som nenasla..tak teraz neviem co to moze byt...Vie niekto prosim poradit ? Uz si davam vselico do hlavy a som celkom dost zufala

macekovam
29. aug 2023

@lady6161 nedala si obrazok

bloger
29. aug 2023

@lady6161 Zvieratá majú rôzne parazity. Nemusia to byť len blchy.

oli18
29. aug 2023

A co tak zverolekar?

lady6161
autor
29. aug 2023

@oli18 u toho sme uz boli ..v piatok som jej kupila tabletku simpariku.dali mi od 5 do 10 kg.,lenze nasa ma 12kg. pondelok sme boli u vetosa lebo sa furt skrabala..ale pritom celu kesiac som ju prezerala a koza cista ,nenasla sim ani jedinu blchy,trus ,ci vajicka..vetos ju prezrel a vravel ze kozu ma cistu, tiez nic nevidel.no zrazu nieco strekol ,nejak dovne stlacil kozu a vyskocila blcha .dal nam este jednu tabletku od 2 do 4 kg.vraj s tou piatkovou by to mali byt ok ...kupila som aj odblsovaci sprej,vycesavala , no nic som nenasla ..nechapem......

lady6161
autor
29. aug 2023
lady6161
autor
29. aug 2023
misiak7777
1. sep 2023

@lady6161 skúste prípadne iného veterinára, nie každý je dobrý