Je ťažké naučiť sa šiť?

danculik
1. apr 2014

Ahojte mamicky, viem ze to asi bude zniet trosku cudne..ale ked tak pozeram na nete nejake tie vase dielka, co si same usijete na stroji, velmi ma to laka , hlavne sa mi to neskutocne paci 😲 len akosi neviem sit...respektivne chcem sa opytat, je tazke naucit sa sit na stroji?... 😀 ked ledva zastopkam ponozku a prisijem gombik 😝

jajus28
1. apr 2014

Vsetko sa da ked sa chce, a ak sa ti to paci, neboj naucis sa prve vytvori budu vseliake kostrbate, ale aj s tych budes nadsena, ze sa ti to podarilo, ale casom bude s teba riadna sicka, len ta to musi bavit 🙂 a neboj oproti gombiku a stopkaniu je to podla mna lahsie.

vepaga
1. apr 2014

Ja som tiež nevedela, postupne som sa naučila na maličkostiach a dnes si viem ušiť sukňu i nohavice. Neboj, keď veľmi chceš naučíš sa

katkakovac
1. apr 2014

Treba to skúšať 😉 ja som začínala štýlom pokus-omyl ale nakoniec som sa to naučila. Kopec vecí sa dá okukať na youtube, niektoré návody a tak a na kopec vecí prídeš sama. A tá radosť, keď sa ti veľdielo podarí je neskutočná. Záleží to aj od toho, čo by si chcela šiiť a s čím chceš začať. Ja som normálne rozmýšľala, že by som sem začala dávať nejaké návody, lebo už aj minule sa tu jedna žienka pýtala to isté... 😉

jalucija
1. apr 2014

zaklad je dobra masina. Moja masina ma hadam 300 rokov a ucim sa sit hadam 10 rokov .) podla mna je tazke sa to naucit.

katkabac
1. apr 2014

no podla mna asi velmi nie,hlavne ked mas pevnu volu a odhodlanie.Vravim to preto ze kamararka sa asi pred 3mesiacmi dala na sitie najprv len vrecko na farbicky,potom organizer do auta,deka do kocika a najnovsie dala softshelove supravy.Ja som cumela ako puk ako krasne to spravila.A to nikdy pred tym za strojom nesedela.Takze da sa vsetko aj kolo deti

ada558
2. apr 2014

Nie je to ťažké, hlavne ťa to musí baviť, potom to ide samo 😀

bielavila
8. okt 2015

baby a to ste sa naucili sit same ci vas niekto ucil?