Je táto sms povod?

14. máj 2024

Ahoj. Prisla mi dnes tato sms - je to podvod?

freepalestine
14. máj 2024

Je tam spravna diakritika. Vsetky makcene a dlzne. Takze je to 100% prava sms.

Jasny podvod, co si?

maj2011
14. máj 2024

Jasne že podvod ....evidencia OP??? Neexistuje

jesenzima
14. máj 2024

Džízs 🙄

domkakvet
14. máj 2024

Podvod.

babovka2321
14. máj 2024

A co akoze podvodnik chce tymto ziskat? Menila si OP, ci nie? Mne z tatrabanky tiez chodili smsky bez diakritiky.

autor
14. máj 2024

Myslela som si, co uz ti podvodnici vymyslaju.. nemam ani tatrabanku aj iny OP 😀

rozculena
14. máj 2024

nechápem,načo sa to vôbec pýtaš,keď nemáš TB

candii
14. máj 2024

Tak ked nemáš Tatra Banku tak logicky že to bude podvod.

danyelia
14. máj 2024

Čo? OP a Tatrabanka? Veď to nemá ani súvis 🙄

autor
14. máj 2024

@rozculena mala som Tatrabanku asi 2 roky dozadu som ju rusila, tak som sa chvilu pozastavila nad tym. No len co tym sleduje ten podvodnik, netusim.

autor
14. máj 2024

@babovka2321 tak co teda, je to podvod alebo nie? Pomylili sa, ze mi zaslali tuto sms?

babovka2321
14. máj 2024

Ja neviem, preco to tu oznacuju za podvod. Ved tym nikto nema co ziskat a sprava vyzera ako bezne spravy z tatrabanky, nie je v nej ziaden preklik, iba pokyn, ktorym si nemas ako poskodit. Bud je to omyl alebo si over, ci mas ozaj ten ucet zruseny.

autor
14. máj 2024

@babovka2321 skusim tam zajtra zavolat, lebo min 2 roky tam ucet nemam, mam doma aj papier o zruseni toho uctu tusim.

vanilkovazmrzka
14. máj 2024

Podla mna ta smska vyzera seriozne, nie je tam ziaden link, iba oznam ze sa mas prihlasit do aplikacie a aktualizovat udaje. Co pre uzivatela nepredstavuje ziadne riziko, aj bez smsky sa predsa uzivatel prihlasuje do aplikacie.

Mozno niekto prinzadavani udajov klienta spravil preklep v tel cisle a prislo to na tvoje

autor
14. máj 2024

@vanilkovazmrzka je to mozne. Zavolam tam zajtra a informujem sa.

egonsk
14. máj 2024

Pokial uz nemas v tej banke ziaden ucet, ani od nich nemas ziadnu inu sluzbu, tak zrejme porusuju zakon o ochrane osobnych udajov, lebo podla paragrafu 10 ich mozu uchovavat iba podla zasady minimalizacie, pricom pokial uz si neni ich klientom, myslim, ze uz nemaju pravo si dozadovat aktualizacie tvojich udajov z registra osob, lebo pre archivne ucely musia zachovat iba stav aky bol v posledny den od ukoncenia statusu klienta. Rovnako myslim, ze aj keby si podpisala s uctom aj dlhsie uchovavanie a spracovavanie udajov, tak ukoncenim obchodneho vztahu im nevznikol narok na aktualizaciu bez tvojho suhlasu. Asi by si im tam mala poslat ziadost o vymaz svojich osobnych udajov, pripadne este predtym ziadost o zoznam ake osobne udaje spracuvaju a po aku dobu a na akom zaklade ... Oni podla ineho zakona musia uchovat viac ako 5 rokov zaznami myslim, ale nemozu dalej disponovat tvojimi udajmi v zivom systeme.
To, ze ich maju v zivom systeme ti bolo potvrdene tou SMS ktoru si dostala...

autor
14. máj 2024

@egonsk dakujem za nazor, pozistujem to. Len mozno si pomylili moje cislo s inym klientom ako sa pise vyssie. lebo doreraz mi z TB ziadne sms ne hodili odkedy je ucet zruseny.

bodo45
18. máj 2024

@danyelia má ja som v čsob a tiež som musel aktualizovať údaje niejde o opčiansky ale číso opčianskeho expirácia adresa .ja som bol s tým na pobočke .hneď ako obtiahla nový občiansky tak jej dačo vyhodilo na monitore tak cez počítač upravila údaje a vložila do sistému .keď nie ste si istý tak sa informujte priamo v Tatra banke alebo tam zavolajte