Je táto nálepka na aute podvod?

1. aug 2023

Nie som si vedomá že by som parkovala zle mala som zaplatené parkovanie a jediná v rade som mala nálepku je možné že je to podvod?

autor
1. aug 2023
zic
1. aug 2023

a vidis tam to cislo na infolinku, ze?

matullienka
1. aug 2023

Veď tam normálne zavolaj na tú infolinku. Nemusí to byť hneď podvod

maca1984
1. aug 2023

skúsila si si pozrieť tú web stránku uvedenú na tej nálepke ? alebo zavolať na infolinku ?
nie, že ?
https://paas.sk/kontrola-parkovania/

korylan
1. aug 2023

Ja by som išla na mestskú políciu a informovala sa rovno u nich. To bude najdoveryhodnejsie.

zic
1. aug 2023

@korylan no, lepsie bude zavolat na hotlinku paas, lebo policia len udeluje pokuty... ale paas bude vediet, ci napriklad nie je omylom evidovana ako "nezaplatene parkovne" a vyriesit to... urcite hotlinka / stranka... policia az potom (ta len vykonava)

basulaak
1. aug 2023

Ja som mala take nalepene pred rokom na okne auta lebo som zaparkovala na rezidentskom parkovani. Sranda je ze vzdy ked si v appke dam lokaciu kde som ze chcem uhradit tak mi vypisuje, ze som mimo casu uhrady. Nejako som to odvtedy neriesila, nic mi neprislo postou..auto je na firmu, tak nvm.

anonymous87
1. aug 2023

Nie je to podvod. Tiez sme si nasli uz 😂 ale ano, my sme blbo zaparkovali na rezidentskom (vobec nam to debilom nedoplo 🫣)… o tyzden prisla pokuta 50€ myslim 🤷‍♀️

judit47
1. aug 2023

Nestala si v centre mesta tam je od 31.7 PAAS a to ma ine pravidla ako predtym

sissy27
1. aug 2023

nie, nie je to podvod. pravdepodobne ako jediná v rade si nemala zaplatené parkovanie alebo rezidentskú kartu, preto ako jediná si tam aj dostala toto upozornenie a príde ti aj pokuta.

zuzubb007
1. aug 2023

Zatelefonovat a dozvies sa kde si parkovala zle

mistymay33
1. aug 2023

Nie je to podvod. Zaparkovala si na rezidentakom parkovacom mieste.

lienka9
1. aug 2023

Aj ja som take dostala,podvod to nebude..skus zavolat,ak si mala zaplatene treba im vysvetlit.resp pockat ci vobec pride pokuta..nedala si zle cislo zony? Mne sa to raz stalo,ze som tukla v apke vedlajsiu ulicu a uznali mi to a mi pani potvrdila,ze pokutu neposlu..toto je len upozornenie