Je stránka www.abcknihy.sk bezpečná?

pauli14
25. feb 2014

Dobrý deň. Chcela by som sa trošku poradiť. Má niekto skúsenosti so stránku www.abcknihy.sk? Chcem odtiaľ objednať jednu knižku, len ešte som odtiaľ nikdy neobjednávala. Navyše pri konkrétnej knižke nemám uvedený obrázok, no všetky ostatné informácie sedia ako by mali byť. Poštovné je zdarma a tak zaplatím naozaj len za knižku. Je to všetko tak? Má niekto skúsenosť? V tomto veľmi doma nie som, tak ďakujem veľmi pekne za každý názor. Vopred veľká vďaka! 🙂

cerez
25. feb 2014

@pauli14 Pred Vianocami som od nich objednávala knihu o Bezákovi, tiež bola akcia bez poštovného. Ja som bola s nákupom maximálne spokojná.

renatka100
25. feb 2014

@pauli14 nakupujem tam a som spokojna

lucita79
25. feb 2014

Aj ja kupujem,som spokojna.

pauli14
autor
25. feb 2014

Tak to som veľmi rada teda. Veľmi ste mi pomohli. Bola som taká neistá. Ďakujem vám krásne za pomoc, už budem vedieť 🙂

elenka6
25. feb 2014

@pauli14 oni maju inak každy tyžden akciu bez poštovneho,ja som tiež už viac krat objednala a všetko ok 🙂

lucia375
25. feb 2014

Tiež som objednávala, keď je akcia bez poštovného, tak sa to oplatí

beasi
26. feb 2014

tiež odtiaľ objednávam a vždy O.K.

liz_lemon
26. feb 2014

je to bezpecna stranka, ale niekedy sa stane, ze im dodanie trva velmi dlho, ja som si od nich objednala tovar s dodacou lehotou 3 dni, a dodanie trvalo skoro 2 mesiace, komunikacia s nimi, tiez nic moc
urcite im neplat vopred, radsej dobierku si daj

maria1989
26. feb 2014

@pauli14 jj, ja len odtiaľ kupujem. majú trochu nižšie ceny ako inde. dodanie rýchle, knihy dobre zabalené. ja som u nich zaregistrovaná, na mail mi posielajú, kedy majú akcie, často majú poštovné zdarma 🙂

lilysk
26. feb 2014

@pauli14 Ano ja casto od nich beriem a vazn eje postovne zadarmo a cena je vacsinou ovela nizsia ako inde 🙂
Odporucam

marosko256
26. feb 2014

velakrat som u nich nakupil, cize ano.odporucam

pauli14
autor
27. feb 2014

Tak to dúfam, že to bude tiež také super 🙂 Hádam dodanie nebude trvať dlho, ale to už uvidim. Veľmi pekne Vám ďakujem za pomoc. Teraz si môžem spokojne objednať. Ešte raz veľká vďaka 🙂