Je stránka Notino dobrá stránka?

lenieta25
8. máj 2017

Baby poraďte my, chcem objednať manželovi parfem - len cena s porovnaním fann parfumeria a stránky notino je riadne rozdielna. Baby ktorá ste objednávali z Notina ste spokojná? Či su to len napodobeniny. Ďakujem

sandramato
8. máj 2017

objednávam odtiaľ komplet všetku kozmetiku čo používam a ešte som nemala s ničím problém

lenieta25
autor
8. máj 2017

@sandramato ďakujem a aj parfemy?

sandramato
8. máj 2017

@lenieta25 áno aj ten a je úplne normálny 🙂

guinevre
8. máj 2017

Objednavam odtial uz roky. Pred rokom zmenili meno, pred tym boli parfums.sk

ssissi999
8. máj 2017

ja som tiez spokojna . Mám odtial aj parfémy, aj kozmetiku (pri lepsom make upe od vichy je rozdiel aj 5 euro oproti normalnym predajniam, pri parfemoch vo pouzivam ja 10-20 euro. ). Ale napr. moja mama kupuje parfemy cez Squelu parfumeriu a je tiez spokojna.

natalienka12
8. máj 2017

Nedávno som čítala výsledky Dtestu, určite sú to originály, nemohli by si dovoliť predávať napodobneniny, veď to je trestný čin, ale v tom Dteste to bolo vysvetlené v tom, že nie všetky parfémy rovnako dlho vydržali. Pre bežného užívateľa je však tento rozdiel nepodstatný. Nebála by som sa odtiaľ objednať, aj objednávam často.

seahorse27
8. máj 2017

Objednavam odtial uz dlhe roky, ale moje posledne skusenosti s parfemami od nich neboli dobre - boli koby vyprchane, slabunka vydrz....viem to porovnat, pretoze tie parfemy poznam a viem, ako maju vonat, ako dlho a ako intenzivne. S kozmetikou odtial nemam problem, ta je ok. Takze za mna - kozmetika pletova, telova, vlasova ano, ale parfemy radsej v kamennej parumerke...

natalienka12
8. máj 2017

Presne toto bolo povedané aj v tom teste, že originálne produkty to sú, ale rýchlejšie vyprchajú, lebo kamenné parfumérie majú iných dodávateľov. Kým sa parfém dostane do predajne, prejde rôzne dlhú cestu, je rôzne dlho a za rôznych podmienok skladovaný. Takže z e-shopu to nebude TOP. Ale ako hovorím, bežný spotrebiteľ rozdiel nepostrehne. Kto je však "zaťažený" na parfémy tak áno. Súhlas so @seahorse27

lasina
8. máj 2017

Objednavam iba odtiaľ,vo fanku nevedia čo pýtať.A nepostrehli som rozdiel.Ja som spokojná

gapre
8. máj 2017

Ja tiez odtial nakupujem.Vsetko.Dokonca aj zubnu pastu😀 spokojnost.A ani ja som nepostrehla nejaky rozdiel vo vydrzi parfumu.

lilu74
23. jún 2017

tiez na notine nakupujem najradsej - kazdemu nieco - mne parfumy a dekor.kozmetiku , malemu bepanthen care proti zapareninam a manzelovi sprchace a kozmetiku po holeni, stranka je prehladna a dodanie velmi rychle🙂

lorela
23. jún 2017

@lenieta25 Nie, nemám s nimi dobrú skúsenosť.
Ak chceš byť 100% spokojná s kvalitným parfumom - ktorý ma dostatočnú intenzitu a výdrž sebe vlastnú, tak jedine z obchodu.
Aj ja som videla nezávislé testovanie (neviem, či D-test alebo niečo iné) na Jednotke a tam práve porovnávali zhodu s originálom, kde ani jeden z testovaných netových parfumov nedosiahol 100%-nú zhodu.
Navyše, do takej netovej parfumérii sa môže zamiešať aj čínsky fejk. Putujú ich sem tisícky - o tom by vedeli zase colníci rozprávať...

maggda1
17. júl 2017
Používateľ maggda1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od maggda1.

ja som tam objednávala už niekoľko krát a vždy som bola spokojná, či už išlo o vybavenie objednávky, doručenie, kvalitu - všetko bolo v poriadku 🙂

lilu74
21. júl 2017

notino ma dobre ceny a za 2 dni mam parfumy doma🙂

yaninna
3. aug 2017

ahojte. pridavam moju najnovsiu skusenost: z notina som objednavala dva krat parfem, ktory uz roky pouzivam a dobre ho poznam. prvy krat bolo vsetko ok, druhy krat mi nedodali original. velke sklamanie, uz nikdy cez nich neobjednam.

maggda1
25. aug 2017
Používateľ maggda1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od maggda1.

@yaninna ako si spoznala, že sa nejedná o originál? :O zaujímalo by ma ako na to aby som aj ja nedoplatila

maggda1
25. sep 2017
Používateľ maggda1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od maggda1.

tak ja som minulý týždeň objednávala pomerne dosť kozmetiky z notina, dnes prišiel balík a všetko v poriadečku 🙂)

viera27
25. sep 2017

s notinom nemam dobre skusenosti. Odkedy mi poslali "leziaky", tak odtial neberiem nic. Prisla som o 100E za 2 parfumy, co leteli do kosa. Draha skusenost. Odvtedy beriem len na letisku, pripadne v kamennych predajniach. Moj nostek si potrpi na kvalitu, no.

slnieckostanka
10. jan 2018

Ja som z notina objednávala parfémy dvakrát v akciovej cene a bola som spokojná. Ale či sú to originály alebo nie ti neodprisahám. Rozbor som im nerobila ale rozdiel medzi parfémom z notina a parfémom ktorý mi manžel kúpil v obchode som nevidela (alebo necítila) 🙂

julinka29
16. jan 2018
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

Tak ak chcete mať istotu, zájdite do parfumérie. Ale tam asi nebudete mať tak výhodné ceny

lorela
16. jan 2018

@julinka29 So zakaznickymi kartickami a napr. narodeninovymi zlavami su to ceny priaznive a navyse 100% istota originality.

madara279
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienkalenka
22. jan 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Ja som s notinom tiež spokojná. Objednám z pohodlíčka z domu a o dva dni mám tovar doma. Ešte sa mi nestalo, že by som musela niečo reklamovať

loreta15
23. feb 2018

S nimi som bola spokojná naposledy pred cca 5 rokmi. No čo mi prišiel naposledy parfém z Notina bolo hrozné sklamanie. Veľa sa píše, že predávajú fejky a myslím, že je to pravda. Radšej si priplatím v e-parfumy.sk a viem, že mi príde originál.

damoska
24. mar 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

objednávam iba tam a nie jen parfemy. Kozmetika, šminky, všetko tma kupujeme.

zitusss
8. máj 2018

Notino je top topov,
Vsetky hviezdicky davam ci produktom alebo notinu a jeho zamestnancom👌
Prisla mi sada umelych mihalnic s ciernym lepidlom namiesto číreho,exkluzivne rychle riesenie reklamacie a maximalne proklientsky pristup. Sadu mi nechali a este doposlali cire lepidlo ktore som si sama mohla vybrat 😱 tymto aj pozdravujem pani/slecnu Terezu,ktora tuto zalezitost so mnou riesila a bola extremne mila,dnes sa to tak casto nevidi a pri reklamaciach sa uz clovek citi,ze otravuje tych na druhej strane co sa v tejto situacii nestalo.
Uz asi ani do drogerie nebudem chodit, na notine usetrim a maju tam tovar ktory ani v drogerii nenajdem,davam si to posielat na odberne miesto a vtedy stoji postovne smiesnych 1,50€ tusim,takze super 👌

iren88
14. máj 2018

tiež si objednávam odtiaľ parfémy a sem tam aj nejakú kozmetiku a zlú skúsenosť som doteraz nemala 🙂 mne vyhovuje hlavne to, že mám dosť času na to aby som si mohla vybrať a aj ten výber si myslím, že majú celkom fajn 🙂

damoska
10. jún 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

ano, suhlasim, Notinoje top topov 🙂 nakupujem tam všetko. Od dekorativky, cez klasicku kozmetiku, po parfemy. Nikdy ma nesklamal

lorela
11. jún 2018

Top topov 😂

nicole95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz