Je očkovacia lotéria zmanipulovaná?

29. aug 2021

Pozeram akurat ockovaciu loteriu a Andrej Bican srandoval, ze co ked teraz prievan odfukne listok :D...a Wera na to odpovedala, ze ci vie co by sa zajtra dialo, keby to odfuklo :D heslo ukazuju na kameru ale tie listocky absolutne...stracam vieru, ze to nieco ako obycajny clovek v tejto loterii vyhram :D

sisa_s
29. aug 2021

Ved je tam skoro milion ludi registrovanych...tak tieto konspiracie, ze "bezny clovek urcite nevyhra" su odveci

deti95060810
29. aug 2021

to si vymyslela sama a či si niečo prečítala na nete...😉

dadis
29. aug 2021

🙈

leuska15leuska15
29. aug 2021

Nechápem tvojim myšlienkový pochodom. Však ona to myslela tak, že zajtra by v každom článku písali len o tom, ako im odfuklo listok. Nechápem, čo je na tom cudne.
A té lístky by akože ako ukazovali na kameru? Co by prišiel tam kameraman dopredu, zobral lístok a zaostroval na neho?
P. S- tiež si myslím, že je loteria sprostosť ale zmanipulované isto nie, a už dupľom nie z tých ''dovodov'' co spomínaš

simona92101
29. aug 2021

🤦‍♀️ viete aka je sanca?ved ked sa milion ludi zaregistruje,vidite sama kolko listkov tam je.overuju to pomocou kodov,ktore po zaregistrovani poslali.

pribinak
29. aug 2021

Krásna logika 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ nevyhrala som, tak je to zmanipulovane 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

marryen
29. aug 2021

Si nasratá že Ťa nevyžrebovali, tak vymýšľaš hlúposti? 😀😝

nikyball
29. aug 2021

Nooo podľa mňa máš pravdu, že tie lístky by ukazovať na kameru mali.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka.zuzu
29. aug 2021

ukazovat na kameru??? vsak tam nie je uvedene "Marika zo Zapadakova", tam su osobne udaje 🙈

sisa_s
29. aug 2021

A hlavne, kolko by museli platit zaockovanym hostom, co zrebuju, aby hrali falosne divadlo a citali ine mena, nez na listku? 😀 😀

mistymay33
29. aug 2021

Ukazovať mena na kameru? To aby vedeli komu maju “výpalníci” klopať na dvere? Ochrana osobných idajov vam nieco hovori? Keby si ty vyhrala 500 tisic a povedali a ukazali by cele tvoje meno, urcite by si bola z toho nadšená.

ella_price
29. aug 2021

Je to len cirkus pre verejnoprávnu TV, nič viac 😆

maminkadeticiek
29. aug 2021

No ty si riadne prasknuta 🤦‍♀️

katka2602
29. aug 2021

No chcem Ťa vidieť čo by si robila, keby si vyhrala 500 tisíc a na kameru by vycapili celé tvoje meno, adresu a kontakt. Čo tak zapnúť rozum pred tým ako napíšeš takú sprostosť?

conta22
29. aug 2021

V rodine mame už druhého výhercu, síce po 100€ ale mame a sme ,,obyčajní ľudia” 😃😃

dadis
29. aug 2021

U nas v praci dvaja vyhrali po 100 eur

dajen_7
29. aug 2021

Ja si aj tak myslím že je to losovane cez počítať z databázy kam sa ľudia prihlásia a lístočky sú iba na oko alebo to musí byt natočené o niečo skôr 😉 ona vyberie listoček ale čaká čo jej povedia do sluchadka nie je možné aby sa hneď na televízii objavil aj dany kód a určitej nie je iba jeden Jožko v Bratislave takze asi ťažko by vedeli ktorý kód tam majú ukázať keď povie Jožko z Bratislavy 😅 to bol príklad

pribinak
29. aug 2021

@ella_price dovolím si nesúhlasiť, cirkus to áno a poriadny, ale nie pre verejnoprávnu, ale pre Igora a jeho ego

ella_price
29. aug 2021

@pribinak Ja len dúfam, že už s ničím ďalším ten 🤡nepríde 🤦🏻‍♀️

pribinak
29. aug 2021

@ella_price bodaj by si mala pravdu, ale bojím sa, že on si nájde ešte príležitosť urobiť cirkus

nikyball
29. aug 2021

@zuzanka.zuzu ak by chceli, veľmi jednoducho by túto situáciu vyriešili.
Prečo sa čudujete, že ľudia si myslia , že je to zmanipulované? Žijeme na Slovensku hallooo, veď tu je každý s každým prepojení a dohadzuju sa tu zákazky za menšie peniaze.

marca12
29. aug 2021

Ty nevies,co sa stalo po prvom vysielani? Aka vlna kritiky bola a co okolo toho popisali? Nehladala by som za tym nic viac ako ironiu zo strany moderatorky.

pataja
29. aug 2021

Táto loteria je každopádne minimálne trápna, aj ja som očkovaná, ale je naozaj smutné, že toľko peňazí matovic populisticky rozdá, pričom by mohli byt pouxote na naše zdevastované zdravotníctvo a nemocnice!!! ”

alaguema
29. aug 2021

je to zábava pre slaboduchých. Zdá sa, že je ich celkom dosť.

simona92101
30. aug 2021

@dajen_7 ziadny kod neukazuju,on vylosuje,na listku su vsetky udaje a okrem ineho kod,listok odovzda asistentke a oni overia v zakulisi ci je vsetko ok,a zavolaju vyhercovi.

poopsie
30. aug 2021

@pataja a vieš čo je smutné?! Skoro každý je si toho vedomý ale aj tak sa tam registroval... Videla som v mojom okolí.. Najprv si zanadávali a potom sa triasli pred TV... Toto sú tie zodpovedné charaktery... Len aby mali viac.. Aj keď im nieje treba....

leuska15leuska15
30. aug 2021

@poopsie a vieš prečo? Pretize už tak ci tak nijek nezmeníme to, že ťa očkovacia loteria bude. Bude s nami aj bez nás a keď sa neprihlasime, nič nezmeníme. Ja som tiež rozmýšľala sa neregistrovat, lebo je to blbosť. Ale potom to výhra akurat dakto kto si z toho zaplatí plastické operácie a prechľasce to. Tak som si povedala, že ak to vyhrám ja, prispejem a byt kamarátke, ktorá je na tom momentálne veľmi zle. Poznám viacerých, čo sa zaregistrovali s tým, že časť odovzdajú postihnutým deťom atď... Áno, lepšie by bolo loteriu nerobiť, ale to už nezmeníme my

poopsie
30. aug 2021

@leuska15leuska15 ak by sa nikto neprihlásil(alebo len veľmi málo ľudí) zrušili by ju, takto sa len pokrytecky ospravedlňuješ sama pred sebou

bielavila
30. aug 2021

Pre kristove raby, ludom uz mega j*bka na tie hlavy, dalsia konspiracna teoria, mna uz picne asi z toho😂😂😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Modry konik by mal mat vlastny casopis - Konspiracie z modreho kona- bez debaty pravdive😂😂😂