Je normálne, keď bohaté mamičky predávajú drahšie?

slniecnica
19. nov 2011

ja sama som na invalidnom dôchodku slobodná mamička,mám príjem 123 eur dochodok,nemôžem pracovať kvoly svojej chorobe nikde...a pomôžem mamičkám,ktoré to majú ešte horšie:(...aj teraz jedna mamička potrebuje tie nálepky billa či čo to zbiera a nemá peniažky a jej malý je smutný,lebo sa bojí že už nedozbierajú nálepky...tak preto ma to bolí ked dieťa plače kvoly takým banalitám,preto ja nakupujem tie nálepky všetky,ktoré potrebuje ja to zaplatím z tých vecí čo predávam na modrom koníkovi ale tie nálepky čo sa zbierajú tak jej pošlem na jej adresu...a chcela som tým povedať,že nechcem menovať mamičku ktorá nálepky predáva billa,a má toľko vecí na predaj za velmi draho,a nepredá mi pre tú mamičku za lacnejšie a má 12 nálpeky ,ktoré potrebujem kúpiť pre tamtú mamičku,tak to je držgroška...ak bude chorá,chorobu si nezaplatí:((((aj keby mala neviem koľko peňazí...

traktor
19. nov 2011

a o com je vlastne tvoja otazka? 😅 ..bazar je kapitola sama o sebe..dôlezite je dodrzat pravidla tejto stranky..nic viac..to , aku si kto urci cenu, je na kazdom predavajucom..na nas nakupujucich je, ci si ten tovar za tu cenu kupime alebo nie...nikto nas nenuti..ked sa mi cena nepaci, pozriem inde..a uz vôbec netreba riesit, ci je ta predavajuca bohata, kolko tovaru ma..toto je jej osobna vec..su ludia bohatsi, chudobnejsi..predsa sa nebudeme preto odsudzovat..a len preto, ze ma niekto v bazare viac, nebudemu mu pisat, ze nech to preda za lacnejsie, pripadne daruje.. 😅 ..

stardust
19. nov 2011

Zivot je kruty, niekto sa ma lepsie, iny horsie, raz si dole, raz si hore, nic s tym nenarobis. Ludia su vselijaki..Mozno tu chorobu dostanes ty a ta bohata sa bez problemov dozije stovky, a bude to bez ohladu na to, ake hriechy v zivote napachala. Takze je lepsie sa nezapodievat spravanim sa druhych, treba zit podla svojho svedomia.

hajanka
19. nov 2011

Mas pekny a dobry umysel, ale uvedom si, ze cele ludstvo nezmenis 😅
Zbytocne tu budes otvarat taketo otazky a vyplakavat ako male dieta na piesku, ak chces niekomu pomoct, tak to sprav, potichu, ale nie je nutne to tu kricat vsetkym a vnucovat im svoj zamer..... kto chce/moze pomoze aj bez toho, neviem ako inak vyjadrit to co chcem povedat....

jaminama
19. nov 2011

..slniecnica nemôžeš predsa posudzovať niekoho, koho vôbec nepoznáš 😒 . Podľa obrázkov a fotografí nezistíš aký je človek naozaj a každý má svoje vedomie aj svedomie. Veď osobne si myslím, že každá mamička na materskej je rada každej ,,korunke,, ktorú si môže na materskej privyrobiť tým, že predáva veci ktoré už nepotrebuje. A niekto má tých vecí viac, niekto menej, niekto ich daruje,niekto vyhodí, niekto odloží, ale je to každého osobná vec, ako s nimi naloží.. 🙂

aliza
20. nov 2011

nechcem byt hnusna, ale ked si na invalidnom, plus mas este aj dieta a si sama a prijem 123 Eur, tak mi nejde do hlavy, ako este mozes druhym kupovat nalepky 😕. Nic v zlom, ale aj pomoc ma svoje hranice a treba najprv zabezpecit seba a svoje deti. Ak to aj robis z neviem akeho presvedcenia, tak to neznamena, ze teraz vsetci budu z teba 'uneseni' a predavat svoje veci lacnejsie. Ty si sa rozhodla pomoct, nie ony a nemas absolutne pravo ich posudzovat alebo odsudzovat, nazyvat drzgrosmi....neviem, ale nemam dobry pocit z tvojich slov. Ty sama nemas a este aj rozdavas a teraz aby ta vsetci za to obdivovali alebo? Aj to o tej chorobe 'lakomej' mamicky...no comment.

liz_lemon
20. nov 2011

mne sa zda uplne na hlavu postavene, ze niekto nema peniaze, ale musi mat nejake hlupe nalepky?
to uz naozaj nie su v zivote ine priority? a co, ze dieta je smutne, ze nema nalepky, bude lepsie, ked bude mat nalepky, a bude hladne?
dalsia vec je, ze nalepky vobec netreba kupovat, ale za kazdy nakup nad 10 E ich davaju zadarmo, dostane ich kopec ludi, ktori ich nechcu, stacilo by teda ist do Billy, a poprosit kupujucich

viera27
20. nov 2011

s tymi 123e neprehanaj. Mas este aj dalsie prispevky. Tym vobec nechcem povedat ze si bohata, pripadne ze to mas uplne super. len som to trosku chcela uviest na spravnu mieru.
Tiez suhlasim s nazorom, ze naco su take nalepky, ked nie je na chleba.
Celkovo tiez nechapem, co si tymto tu chcela docielit. Akoze aby sa "spamatala" a laskavo navalila nalepky? Nechapem.... Okrem toho nemozes vediet pre koho ich ma ona. Inzeruje a predava tu aj moja segra. Tiez ma kooopec znackovych veciciek v bazariku a vymiena a predava Billa nalepky. Ale nie pre seba! A co ak je taka aj tato tvoja mamicka? To ty nikdy nemozes vediet.
Porovnavanie a zavist este k nicomu neviedlo. Radsej tu energiu venuj sebe a svojmu zdokonalovaniu a budete sa mat lepsie. O tom nepochybuj.

pia22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
penelope2066
20. nov 2011

Myslim, ze kazdeho osobna vec za kolko predava svoje veci v bazariku. Ved ked sa to niekomu zda vela tak hlada dalej kym nenajde nieco co vyhovuje jeho financnym poziadavkam. A podla mna su dolezitejsie veci ako nejake obycajne nalepky...

limoncino
20. nov 2011

Otázku som si prečítala tri krát, ale nepochopila som, o čo Ti ide..
Za prvé si myslím, že je každého vec, za koľko predáva svoje veci, keď sa to zdá niekomu drahé, tak to predsa nekúpi.
Za druhé, vôbec si nedokážem predstaviť, ako môžeš podľa fotiek v albume zistiť, že je tá mamička bohatá
Za tretie, keby som mala málo peňazí, tak možno to znie tvrdo, ale kašlem na cudzie dieťa a hľadím si toho, aby sa to moje malo dobre.
Za štvrté, ono dieťa asi bude tiež pokrivené hodnoty, keď plače kvôli nálepkám.
stále premýšľam, čo si touto otázkou chcela povedať, napadá mi len že si sa snažila poukázať na to, akí su bohatší ľudia neľudskí? A tí čo majú málo sú lepší? Naozaj neviem...

danu
21. nov 2011

Otazku zamykam, kedze je kazdeho vec, za aku cenu predava svoje veci a je na kazdom z nas, ci take veci kupi alebo nie. Ohladom billa nalepiek je tema tu
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/nalepky-zo-sutaze-billa-rekordy-z-rise-zvierat-zbierate-ich/