Je naozaj také jednoduché zarobiť si cez trading?

25. júl 2023

Ahojte, zaujímalo by ma, či má niekto real skúsenosti s tradingom ,kedze všade na mňa vyskakuje aké ľahké je zarobiť si peniaze atď ... Alebo či o ten vklad prídem behom jedného dňa a som na mizine ??? 😃😃

lavender94
25. júl 2023

Veď čo ti bráni poslať si 20€ a skúsiť? Uvidíš sama. Ale pre mňa ako pre nevzdelanca v týchto veciach je to ako hra na automatoch.

autor
25. júl 2023

@lavender94 nie ,nie je to 20e ..je to 150e a vyššie ,pokiaľ to chcem robiť pod skusenejsimi mentormi ,ktorí majú už nejakú skupinu .. moc sa mi to nezda, preto sa pýtam na reálne skúsenosti,niekoho kto s tým robiť začal .

martinmmartin
25. júl 2023

ak ti to pchaju pod nos tak na tebe planuje niekto zarobit. Bud na poplatkoch alebo na proviziach. Prachy ti zadarmo nikto neda. Financne poradenstvo ( skutocne) si vzdy kupujes nikdy nieje zadarmo

zuzanka.zuzu
25. júl 2023

nerozumiem. akože ty máš niekomu platiť aby si mohla na neho zarábať? dobre som pochopila? a môžem ti napísať číslo účtu jednej neziskovky ktorá sa stará o chorých seniorov kam pošleš 150e? lebo v oboch prípadoch budeš o 150 ľahšia akurát v tom prvom budeš za p*ču a v tom druhom budeš mať aspoň dobrý pocit 🙏

nika_val
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lizatko1009
26. júl 2023

Tradingovali sme pred 10 rocim a dá sa zarobiť, ale musíš venovať čas, rozumieť tomu a momentálne mi je z toho zle keď na fb vidím čašníčky ako sú zrazu "bizniswomanky" a instragramove nány taky tak

lizatko1009
26. júl 2023

@zuzanka.zuzu ano toto chcú ja to volám "novodobé" LR a spol, proste pyramída

drobcek17
26. júl 2023

Určite vieš zarobiť, ale nie je to také jednoduché ako to tie dámy prezentujú 😂 lebo presne ako píše @lizatko1009 z každej strany to na teba vyskakuje (teda na mňa určite). Najprv si zisti, či tie ktoré to ponúkajú a zarábajú veľké peniaze naozaj zarábajú na real účte alebo demo. Kamoška nedavno tiež šla zarábať a momentalne je ľahšia o 150€ za mesačné poradenstvo a v demo verzii o 80€. Ešte sa na real účet ani nedostala. Takže to určite nie je pre každého. Ale verim tomu, že niekto na tom môže zarobiť.

sissy27
26. júl 2023

Nie, nie je to take jednoduche, musis tomu naozaj rozumiet a vediet odhadnut rizika, poznat komodity, vyvoj trhu atd.
To co ti nuka na insta slecna nikola f. a jej podobne, je obycajna pyramida - jednoduchsi a naivni jej naposielaju 150€, ona vysmiata zahojena, tebe daju falosny pocit toho, ze robis ohromny business, budu plytvat tvojim casom a energiou vymyvanim mozgu na temu zarobok 21.storocia a tvojou nezavislostou a bohovskou technikou “copy&paste” (hej, presne takto sa obchoduje na burze, ze nevies o co ide len kopirujes do zblbnutia co ti kto povie 😂)tak, ze nebudes mat ani cas rozmyslat nad tym co uvarit a nie este co vlastne robis. V demo ucte pojde vsetko ako po masle, a stavim sa, ze ked pojde o realne prachy, tak zrazu ups, prepad na burze…
Najsmutnejsie na tom je, ze utocia na tu najzranitelnejsiu skupinu ludi - slobodne matky, zeny bez prace, ktore si maju podla nej od huby odtrhnut a naskrabat z rodicakov, aby jej mohli poslat 150€…
Seriozna praca nikdy nezacina tym, ze ty mas zaplatit, to si zapamataj…

tykat
26. júl 2023

Keby to bolo take jednoduche tak cely trading skrachuje.
Beriem to tak ze na 150€ ti budu ukazovat ake je to super a ako zarabas ale teda musis dat viac lebo vtedy zarobis viac, das tam peknu sumu a zrazu prerobis, lebo ved "trading je uz taky" este ta mozno "ti skusenejsi co maju svoju skupinu" nabalachaju na dalsie vklady a ty uz budes len pozerat ako tvoje peniaze miznu.

oli18
26. júl 2023

Pyramida, len jej dali nove anglicke pomenovanie.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. júl 2023

Ďakujem už som si spravila o tom svoj obraz.. je mi jasné ,že je to nová forma pyramídy ,kde ja alebo iný obyčajný človek je úplne na jej konci a ,,zasobuje' peniazmi iných .. len ma zaujímalo ,aké je to v reále ,keďže som realista a neposlala by som len tak nikam peniaze ,keďže sú v dnešnej dobe takže vzácne .. 😏👍

lizatko1009
26. júl 2023

@drobcek17 my sme už v štádiu, ze nám aj volajú :D ako píšem moj to robil pred 10 rokmi, len nezverejnoval, nehladal ľudí , nefotil sa

kattrin5
26. júl 2023

Nie nieje. Ja investujem a zarabam, ale vacsinou robim option trading, ziaden forex, a cez legitimate stranky kupujem stocks, ale!! Clovek sa musi tomu rozumiet, musis vediet co robis. Nie toto co teraz ide vsade online, tak urcite nezarobis! Skor naopak o peniaze prides!

nika_val
26. júl 2023

Je rozdiel robiť traiding a dať niekomu peniaze aby ti robil traiding.
Ak by si to chcela robiť sama, musiš sa naučiť ovládať burzu, vedieť ako funguju grafy, stanoviť si stratégiu podľa ktorej budeš tradovať, na zaklade toho sa naučiť a vybrát si spravne indikátory z ktorych budeď čítať signály, stanoviť si money manažment pretože jedno zlé rozdnutie a zo svojho vkladu budeš mať 0.
Firmy ktoré ponúkajú že budú za teba robiť traiding su podvody! Všetko.
Potom sú traiding skupiny kde si platiš mesačne členstvo a tam pridavaju už hotove signály na otvorenie tradu (sleduju to za teba a keď uvidia niečo potencionalne dobré pridaju to do skupiny ty si to pozrieš zhodnotíš podla seba či do toho ideš ak sa to aj tebe pozdáva tak si sama na svojom burzovom účte otvoriš ten trade). Ale zase pri tomto musiš minimalne ovladat burzu ako funguje a mať nejaky ten money manažment (kolko si ochotna riskovať, či ideš s nasobkom alebo bez, či si zadaš stop-ku alebo ideš bez nej, či si zadaš take profit alebo budeš zatvarat obchod manualne, atd atd)
Takže ak ti niekto ponúka že toto všetko bude robiť za teba je to blbosť . Ak to chceš robiť sama treba znalosti a nie málo 😊

hladamematku
26. júl 2023

😀

liusa82
26. júl 2023

by ma porazilo keby prídem o nejaké velké bubáky🙂 priznám sa že volakedy to lákalo aj mňa,tiež som o tom kde čo študovala ale nakoniec som sa na to vybodla.Pre mňa velmi velký risk a nebavilo ma to furt sledovať.Presne.Tam sa treba vela učiť aj to nie je zadarmo lusknutím prsta

karolinakr
27. júl 2023

Mna oslovil jeden cudzinec na Instagrame, ponukol mi " spolupracu", ked som neodpovedala do 2 sekund yes, už som bola na 2.deň zablokovana

nika_val
27. júl 2023

U mňa v rodine 2 členovia naleteli na vyhodnu internetovu ponuku.. jeden dal len pár 100 ale druhy člen dal pár 1000 do toho a prišli o to.. ešte o pol roka ich kontaktovali že tam maju neviem ake obrovske zarobky ale treba na to aby si to mohli dat vyplatit zaplatit dane co pri takek velkej zarobenej sume boli tisice a ked sa to nezaplati (nedalo sa to tak ze strhnut z tej zarobenej vyzadovali dalsiu zvlast platbu 🙈😁)
Hned som ich usmernila ze zobudte sa je to podvod .. nic neplate nedavjte ziadne udaje k uctu ani nic podobne

veronika051217
16. apr 2024

@kattrin5 môžem sa spytat čo to je? opiton trading?