Je náhoda, osud alebo nič?

lenulka_lenka
5. aug 2017

Ahojte. V prvom rade sa ospravedlnujem ze to je velmiii mimo prispevok a bude asi dost zvlastny. Taktiez viem ze vacsina s Vas ma vysmeje (ale nevadi sama si uz pripadam ako blazon). Takze budem sa snazit byt strucna. Ide o to ze mala som priatela cca. Pred pol rokom sme sa pohadali skaredo a odvtedy sa nebavime.On odisiel domov a teraz sa ma vratit za par dni ( do mesta kde pracuje). Uz celeho pol roka neviem na neho nijak zabudnut zo zaciatku to bolo tazke samozrejme ale potom to sa uz zacalo lepsit a uz som sa necitila tak zle ani mi uz velmi nechybal...ale ide o to ze vkuse proste sa mi deju nejake nahody (?) Aby som si spomenula na neho a pripomenulo mi ho nieco ..Napr. pocuvam radio pozeram tv a vkuse spominaju BA ( mesto kde pracuje). Aj na nete furt.. ok to by nebolo take divne ved predsa je to BA ne 😂Minule si pozeram nejake video na YT a citam komenty a tam mi padol pohlad na jedneho komentujuceho a priezvisko mal ako moj ex !!😂😂 A este nejake drobnosti co sa mi stavaju ale nadtym som len mavla rukou ze to predsa nemoze nic znamenat. No zacala som uz (mozno,noazaj ) zo srandy premyslat tak ze napr. Ked pojdem rano do roboty a uvidim nejake auto s Ba ecv tak je to osud a budeme spolu este ..a hadajte co rano som vstala aj som zabudla nato a otvaram uz dvere do roboty v tom sa otocim a tam parkuje auto s BA ecv 😂😂😂😂😂 cele to rano cestou do roboty nic aj som zabudla nato keby neuvidim to auto az ptm ma napadlo co som vecer predtym rozmyslala... alebo ze som sa akurat na moje meniny dozvedela ze sa vracia naspat na SR. A vzdy ked si na neho spomeniem je na hpdinach rovnaky cas napr. 16:16,10:10,21:21 ci som doma v robote alebo nieco robim a spomeniem si na neho.Snazila som sa v poslednom case zacat uz aj iny vztah(ze mi to pomoze zabudnut a nevsimat si tieto nahody ze to je blbost) - s novym chalanom bolo super vsetko,boli sme vonku rozumeli sme si pisali a on zrazu par dni predtym ako sa ma tento moj ex vratit sa prestal ozyvat ( nie nespala som s nim a ze zdrhol alebo co) fakt bolo vsetko fajn a vyzeralo to ze to moze smerovat aj na vztah. Tak fakt tomu nerozumiem.😏😏 Neviem ci mi sibe alebo uz neviem kedze pri inych som to nikdy takto "intenzivne" nebrala.Mozno to fakt nic neznamena ale uz som sa asi potrebovala vykecat a mozno to predsa len nieco znamena a niekto zazil nieco podobne. Dakujem za vase reakcie a dufam ze ma velmi nevysmejete 😉

lilyianka
5. aug 2017

@lenulka_lenka a pointa? Otazka?

Dnes je silne slnko asi mas upal....prepac,ale takuto o nicom temu som uz dlho necitala

Nechapem co teraz...ako mame ti poradit ci sa s nim znovu na zaklade "znameni zhora" co sa ti deju mas dat znova dokopy? Ci? 🙈

lenulka_lenka
autor
5. aug 2017

@lilyianka v podstate take nieco je otazka ..ja viem ze je to smiesne a divne ale fakt v podstate kazdy den sa mi to deje co je cudne velmi uz aj na osobu ako som ja co neveri na boha,zazraky a podobne.

obsadenemeno
5. aug 2017
lilyianka
5. aug 2017

@lenulka_lenka takze s troch moznosti vyberam NIC

tutu_1
5. aug 2017

Veď keď príde sama uvidis. Ak tá to k nemu ťahá môžeš s ním ísť von. Sú len 2 možnosti buď prijíme alebo ti da košom. Nato zle nepotrebuješ naše odsúhlasenie.

deti95060810
5. aug 2017

už je pol roka preč a neozval sa? no na svadbu to nevyzerá....buď mu nechýbaš, alebo si našiel inú, popr. mu to vyhovuje a jednoducho len hĺadal zámienku ako od teba zmiznúť....ja by som sa nato už asi aj vykašľala - na taký vzťah....Však hádam nechceš ísť za ním s prosíkom...😲

markina8
5. aug 2017

Fuha, prepac ale tieto "neuveritelne" nahody fakt nic osudove neznamenaju, znamenaju len tolko, ze ho stale chces, takze si s nim vsetko spajas. Cize aj ja hlasujem za NIC

korylan
5. aug 2017

@lenulka_lenka deje sa ti to preto,lebo nemas uzavrety vztah v sebe,pohadali ste sa a prestali komunikovat. Zrejme by to chcelo jeden rozhovor,aby si minulost mohla uzavriet a zrazu sa stratia ,,znamenia". ( clovek vidi,co chce vidiet,pochopi,ako chce pochopit ) 🙂

moonlight1210
5. aug 2017

@lenulka_lenka suhlasim s predchadzajucim. Znamena to len tolko, ze ho este chces, a tak hladas podvedome potvrdenia, ze to vyjde.

Podobne, ako si rychlo nieco pomyslis, nez si kychnes, aby zo bola pravda. Iny zase stiska mihalnicu medzi prstami, ze ked ostane na vrchnom prste, tak to vyjde, na spodnom nevyjde. Dalsi si predpoveda z lupienkov margaretok.

Aj ty hladas podobne ladene nahody, ktore maju "predpovedat" buduci uspech.

Len si uvedom, ze tymto cakanim, co sa stane/nestane, stracas cas. Mozog mas nasmerovany na neho, a tak ako podvedome vyhladavas potvrdzujuce nahody, tak si podvedome branis vidiet realne moznosti okolo teba.

Takze, Ak sa ti samo od seba pusti radio a budu zrivna hrat vasu pesnicku a este bude zrovna ten piatok 14teho, ked ste sa dali kedysi dokopy a navyse hodiny zrovna ukazu 23:47, ked ste mali kedysi prvy sex - to uz mozes povazovat za cudnu nahodu, co asi nieco znamena.
Inak su vsetky tie tvoje veci niecim, co neznamena nic, iba ty v tom chces vidiet vyznam. 😉

(Cim Nehovorim, ze ked dojde, tak ta nevyhlada. 😉 )

lenulka_lenka
autor
5. aug 2017

@deti95060810 pol roka co sme spolu neni a cca. 2 mesiace co nie sme uz ani v kontakte lebo sme sa pohadali ..

lenulka_lenka
autor
5. aug 2017

@moonlight1210 tak su tam aj ine take veci ze mi uz to pride fakt ze nieco to musi znamenat ..aj dnes napr. Pisal mi jeden kamarat ze kde je a ked mi napisal nazov toho statu (s ktoreho je on) tak so skoro odpadla ..lebo ten kamarat tam vobec akoze by som nnepovedala zeby tam niekedy siel, ani to neni nejaka top dovolenkova destinacia ani more tam neni nic...a vela dalsieho ...V podstate ja som sa uz chcela posunut dalej a preto som si nasla aj tohto co som pisala a chcela to skusit s nim.Lenze furt je tam nieco co mi pripomenie tohto a je mi to tak zvlastne. Ako som pisala tento novy sa mi uz cca. 3 dni neozval (co neni katastrofa ale tak asi vieme co to znamena) a nic uplne v pohode som. Len je aj to cudne ze ma len tak s nicoho nic "necha" prestane sa ozyvat priblizne 1-2 dni ako sa ma vratit tento moj ex.

alex49
5. aug 2017

tie náhody si privolávaš, ako ked si tehotná, tak všade vidíš tehotné, kúpiš si modré tričko a každý má modré tričko, pozeráš dovolenky a zrazu každý ide na dovolenku... ale nie je to preto, že kvôli tebe sa rozhodli ísť na dovolenku, len si to všimneš, lebo sa to stalo tebe

obsadenemeno
5. aug 2017

@lenulka_lenka mne prislo na rozum to porekadlo o chytani sa aj slamky...... 😒

tyelde
5. aug 2017

Ty vole čo máš 12? Aký má súvis že je na hodinkách 10:10 s tvojim ex? A takéto čísla sú raz za hodinu, čiže štatisticky celkom vysoká pravdepodobnosť, že ich čas od času vidíš, najmä ak ja tie hodiny pozeráš často... A že niekde je BA ečv... No na Slovensku nič nezvyčajné, keby to stretneš niekde v bangladéši tak zo, ale na Slovensku má značku BA každý druhý a Slovensko je malé.... Kks... 😵

osky
5. aug 2017

😀
Ach,laska je tak krasna a tak zlozita...

Ked som bola velmi mlada mala som.priatela v zahranici a bola som zalubena po usi.
A prezivala som presne taketo veci.
Zscula som meno statu....meno mesta..
Ked sme sa rozisli bolo to este horsie a tiez som si myslela ze zo predsa musi byt osud.
Dokonca po rokoch som do tej krajiny sla studovat aj sme sa stretli...ale bol to len flirt na jednu noc-spomienkovy 😁

Podvedomie tobi divy.
Pritahujes na seba pocit ze to tak ma byt a ze sa k sebe vratite.
Fyzicky ste od seba daleko ale ty nie si citovo odputana.
Nemad to uzavrete.ver mi.
Nahovaras si nieco co ta len zranuje.
Vymaz si jeho telefon zrus vsetky kontaktne udaje....nehladaj ho na fb ani inych socialkach.
Ak sa mate dat dokopy osud to zariadi.

lenulka_lenka
autor
5. aug 2017

@obsadenemeno tak zufala nie som a neviem ani ci by som sa vratila k nemu taktiez necakam ze sa mi ozve alebo co a ako som pisala uz zacinala som aj iny vztah.

lenulka_lenka
autor
5. aug 2017

@osky ja viem ze je to zmyslanie pubertacky ale neda mi to ..Ver mi ze v kontakte nemame byt v akom lebo sme vsade zablokovany, cislo som vymazala aj fotky vsetko.Uz davno necakam ze sa mi ozve alebo pride zamnou len furt nieco mi ho pripomenie aj ked nechcem

obsadenemeno
5. aug 2017

@lenulka_lenka ale chces....to je to podvedomie, co ho aj ine kocky spominali.....

pallacinka29
5. aug 2017

Jaaaj, dievca, dve male deti by som Ti dopriala a obycajny bezny zivot, hned by si nemala cas nad takymito hlupostami rozmyslat. 🙂
Uzivaj si bezstarostnost, taketo "nahody"... no neviem, kedze BA je hlavne mesto, je v nej logicky zaevidovanych najviac aut a teoria pravdepodobnosti nepusti 🙂

bluka2
5. aug 2017

Podla mna su casy 10:10, 16:16, 21:21 kedy sa narodia vase spolocne deti 😀

lucialuckalucia
5. aug 2017

tak ako ti už tu poradili, nie je to nič .... aspoň podľa toho ako to opisuješ, je to len v tvojej hlave
Naopak sú ľudia, ktorí vedia využiť také veci vo svoj prospech.
Konkrt. stretla som jedného muža, bolo to obchodné jednanie, kde samozrejme ide o biznis. Ten muž chcel povedzme využiť neskúsenú osobu, vedel ako na to, veď bol skúsenejší... a ten chlap mi potom dlho rezonoval v mysli práve jeho zámerným zviditeľnením sa a pripomínaním, aby to pôsobilo nevinne a zároveň som si to spôsobila aj ja, lebo ten človek urobil gesto, ktoré robil môj otec. To gesto nerobí bežne nikto v mojom okolí. Vždy sme sa doma na tom smiali s láskou na našom otcovi. Keď sme jednali obchodne, tak som mala úsmev len v mysli, lebo mi pripomínal otca a tom on nevedel. V tom čase, keď sme sa obchodne stretlávali s tým mužom, ešte môj otec žil, o rok neskôr otec zomrel, bol to veľký žiaľ v rodine a pre mňa samotnú tiež, lebo mi odišiel najlepší človek na svete... V tom čase sa mi pripomínal ten chlap, ale nie akože ja som si ho pripomínala, ale posielal správy a tým pádom mi pripomínal otca kvôli tomu gestu... Mimochodom ten muž o tom doteraz nevie, ani už nebude vedieť.
Za ľudskou mysľou môže byť v podvedomí čokoľvek, nemusíme o tom vedieť.
A preto si zaplní myseľ niečím novým. Život ide ďaľej. 🙂

esther03
6. aug 2017

@lenulka_lenka keby si na neho nemyslela, tak si tieto "osudove signaly" ani len nevsimnes. Preto sa nam vsetkym tu zdaju banalne, normalne a obycajne, len tebe ako osud. Je ked som sa snazila otehu (roky) vsade som videla tehotne, vsetky moje kamosky tehotneli, mala som pocit, ze okolo mna je ivazia tehotntych. Prd borovy, to len ja som si vsimala viac tehule lebo som sa na to sustredovala.

denae
6. aug 2017

@lenulka_lenka znamená to len toľko, že ho stále ešte máš až príliš v hlave🙂 Keď ho z hlavy dostaneš, aj tie "znamenia" ostanú len niečím, čo nebudeš ani vnímať

danieli
6. aug 2017

nahody neexistuju 🙂 a ako pisala osky, ak mate byt spolu osud to zariadi, dovtedy si uzivaj kazdu jednu minutu, vonu pokosenej travy, slniecko, jedlo, vychutnaj si vsetko pekne co ti zivot prinesie a pri tychto nahodach, mozes svojho ex v duchu pozdravit a zazelat mu krasny den, pripadne ano aj ja na teba myslim🙂...aspon ja to tak robim, ked mi nahoda pripomenie niekoho, koho mam rada

siliot
6. aug 2017

Presne tak,keď budete mať byť spolu,osud to zariadi,skôr sa teraz upriam na seba,užívaj si,obklop sa s ľuďmi,s ktorými sa dobre cítiš, užívaj si,všetko krásne, všímajte si aj maličkosti a buď za všetko vďačná, čas všetko ukáže aj vyrieši. Držím palce.😘

deniky
6. aug 2017

Možno že keď ste sa pohádali tak to máš ešte celé v hlave a nie si s tym vysporiadana 🙂 podľa mňa to neznamená nič aj ja sa vela krát pozriem na rovnaký čas 😉

lilka5566
7. aug 2017

Kašli naňho ži svoj život ak k sebe patríte dostanete sa k sebe aj za 5 rokov.ja beriem život tak že čo sa má stať sa stane.ale ináč podľa toho čo píšeš budeš ešte mladučká takéto myšlienky som mala hádam ešte pred 20tkou 🙂 takže neboj toho pravého isto nájdeš aj bez znamení ;)