Je na MK niekto kto blokuje inzertujúce? Je toto normálne???

anomois
19. sep 2019

Ahojte da sa obratit niekde na niekoho kto blokne inzertujucu? Alebo mam smolu?
Kupila som tu pyzamo od jednej podvodnicky...foto napravo ako malo vyzerat foto na lavo vyblednuta realita....udajne bez poskodeni = nohavice totalne zmolkave a na tricku flak (ten sa mozno operie to by som rozdychala). Hodila som to rovno do kosa a dala jej recenziu ale lutujem uz teraz dalsiu co nakupi od nej...a ano aj som jej pisala ze to chcem vratit a povedala ze zmolky nie su poskodenie a ze kazdy fotak foti inak ...nasledne ze ja som pouzila filter na vyblednutie 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

miiceencoovaa
19. sep 2019

@anomois ahoj, asi sa to nedá si myslím, môžeš kontaktovať podporu, ale neviem či s tým niečo spravia....no čo ti poviem vie kvalitne fotošopovat 😂

pininka1
19. sep 2019

A koľko stálo ak sa smiem opytat?

luzzia
19. sep 2019

@anomois kokos, uzasny napad pouzit filter na predavanu vec a mysliet si, ze si to snad kupujuca nevsimne.. 😵 "kapanek rozdiel".. 😅 cele zle.. akoze ok, kazdy fotak a mobil foti inak, aj kazdy monitor a display zobrazi trosku inak ,ale toto.. 😠
a ja sa tu stresujem, ked nieco fotim a idem pridavat, aby farba na foto bola co najviac totozna s realitou.. 😂

ela_79
19. sep 2019

@anomois toto je lidlie pyžamko a v reali vyzerá ako na foto vľavo. Farby ako na foto vpravo nevyzerali ani tesne po kúpe ... Toto nemôže byť náhoda ani foťákom že to tak nafotila, toto muselo byť cielene zavádzanie ...

luzzia
19. sep 2019

@ela_79 ona to proste upravila cez filter v telefone a vytahala farby na maximum sytosti, to je uplne vidno..

amelia000
19. sep 2019

@anomois no ja ti neviem, ja som to skusala cez dve aplikacie a rozne filtre to upravit aby to vyzeralo podobne ako na pravej strane a nedalo sa mi to. Nemohlo to byt fotene vecer pri svetle v izbe lebo ano daju sa rovnake veci odfotit aj stylom ze to vyzera ako uplne ina farba.

zontik
19. sep 2019

@anomois ahoj, môžeš mi prosím dať meno tej pani? Tiež som tak od jednej cez leto kúpila 😅 foto urobené zrejme pred tým, než to vôbec bolo nosené 😆

kiwi3
19. sep 2019

inzerujuce, nie "inzertujuce". mozes dat negativne hodnotenie, to je tak vsetko, zial.

bibina666
19. sep 2019

Napiste meno inzerujucej, tiez som sa pred rokom takto ofajcila, kedy fialova bola vlastne bordova 🤣

ivca88
19. sep 2019

Ja neviem, ale podla mna riesis blbosti.
Fotak naozaj foti inak. Prave som fotila kocik a kosik sa javi ako hnedy a nie cierny.
Toto pani asi fotila v tme a bleskom.
Ale tým chcem povedat, je to len pyzamo. Pyzamo ! 😆
Neviem či je tak podstatny odtien .
A je to pouzivana vec, pokial nebola predavana ako uplne nova, tak nechapem tvoje rozhorcenie.
Bolo to používane. Bohuzial na niektorých latkach vidno pouzitie - zmolk, po druhom, treťom prani.
Takze neviem no.
Mne toto ako podvod nepride .
X krat sa mi stalo, ze som kupila satku na nosenie, čo sa teda bavime o stovkach eur a prisla farebne odlisna ako na promo fotke. To je nakup cez internet.
Preto ak ti zalezi na odtienoch, materialoch, treba ist do obchodu a kupit to, čo sa ti paci.

vanilka83
19. sep 2019

Jednoducho to bolo fotene pri zlom svetle mozno s bleskom a vecer vtedy farby vyzeraju tmavsie a sytejsie ako pocas slnecneho dna na poludnie a zmolky tiez neberiem ako poskodnie ved ak bolo pouzivane a teda aj prane je to pri takychto materialoch uplne bezne netreba hned robit z kazdeho klamara a podvodníka

vanilka83
19. sep 2019

@ivca88 presne ako ja vcera fotila som nas novy koberec mobilom vecer pod lampou a vyzeral ako sedy!!!! Pritom je modry 😁

tesha21
19. sep 2019

nech to bolo fotene pri akomkoľvek svetle, farba sa podstatne odlišuje od reality, na to mala pani upozoriť, aj na tie žmolky a fľak. Takéto veci sa bežne v popise predávanej veci uvádzajú, no je pravda, že je veľa ľudí ktorí to nerobia. inak ako negatívnym hodnotením to nevyriešiš, to je bohužiaľ riziko kupovania cez internet :/

sovica
19. sep 2019

Hmm, farba aj sýtosť sa naozaj môžu veľmi líšiť. Záleží, ako je nastavený foťák, ináč odfotí pri dennom svetle, ináč pri umelom, von, vo vnútri, večer, s bleskom, bez blesku atď. Stačí, keď si pozriete a porovnáte napr. fotku vo vašom bazáriku - bunda Emporio Armani, tá istá bunda a farba na vašom partnerovi pekná hnedá, položená na zemi - vyblednutá zelená. A čo sa týka tých nohavíc, podľa toho čo vidím, sú flanelové. Flanel nie je ani za "nova" hladký, má akoby "žmolky". V každom prípade, pani mohla v inzeráte na ten farebný odtieň upozorniť. Ak ste za pyžamko nezaplatili nejakú premrštenú sumu, tak mne by to nestálo za to, aby som sa nerváčila. Predýchajte a ak nie ste s pyžamkom spokojná, tak ho posuňte na svojom bazáriku. Samozrejme, s pravdivým popisom.

lucieee24
19. sep 2019

Mala by sa dat zablokovat. Len to nejde hned a musis ju nahlasit na tu podporu . Uz davnejsie som riesila jeden problem, ked jedna predavala akoze nenosenu bundu. Nedalo sa s nou dohodnut vratenie, tak som ju nahlasila, lebo z ďalsej komunikacie bolo zrejme, ze klamala. Z tej podpory chceli prekopirovanu komunikaciu, fotky... Myslim, ze aj oni s nou mali pisat alebo sa o to aspon snazili. Potom ju blokli, ale mne zostala poskodena bunda.

luzzia
20. sep 2019

ok, kazdy fotak foti trosku inak a pri dennom/umelom svetle, s bleskom/bez atd. ale ja si myslim, ze toto je na zodpovednosti predavajucej vybrat fotku, ktora je co najblizsie realite, pripadne nato upozornit. aspon ja to tak vzdy robim - cvaknem s bleskom aj bez a vyberem z toho tu fotku, kde ta vec vyzera najrealnejsie, pripadne napisem do popisu, ze farba je svetlejsia/tmavsia, ale kvoli viditelnosti niektorych detailov pridavam aj fotku s bleskom atd.
to je jedno, ze teraz ide o pareurove pyzamko, ide podla mna o princip, ja by som tiez bola sklamana a citila sa podvedena. to neznamena, ze ked tu predavame veci za par eur, ze to je jedno. potom si sami sebe skodime a ludia prestanu doverovat a nebudu chciet nic cez bazariky kupovat, ked uz sa zakazdym budu musiet bar, co za haraburdu im pride. potom su to vyhodene peniaze a teda velakrat cez bazariky kupuju ludia, co zrovna tych penazi moc navyse nemaju (nie vzdy, ale chapeme sa..).
ja neviem, ale ja sa spravam ku kazdej kupujucej rovnako, ci kupuje za 2, 5, 10 alebo 20 eur a kazdu jednu blbu vec sa snazim opisat a odfotit tak, aby bolo vsetko jasne.

bagre
20. sep 2019

no je pravda že podvodníkov je dosť, ale osvetlenie robí veľmi veľa /slnko, zamračené, pri umelom svetle, s bleskom/.... u mňa je veľký problém odfotiť tmavomodrú napr. - nech robím čo robím, reálna farba z toho nie je. a čakať na "správne" svetlo sa nedá vždy. a žmolky - no všetko čo je nosené ich do istej miery má, flanel zvlášť.
Zažila som už aj horšie veci /tričko v top stave = vyblednuté, potrhané švíky, a nedávno gate v 134 uvedená, ale reálne 128. štítok síce bledší, ale keďže mám doma rovnakú značku tak sa to dalo pozrieť. Dohoda nemožná - ani len priznanie si chyby... LEBO syn ich nosil vtedy keď iné boli 134. Proste otras... najprv napísala že videla na štítku 134, a potom to otočila proti mne že veď som písala že to slabo vidno... a dokonca jedna pani sa nabalila a veci ani neposlala - už je bloknutá, spravila to viacerým/
Toto je bazár, a hoci ja sama sa snažím popísať danú vec, je jasné že to tak nebude robiť každý...
Dávam si pozor na recenzie a ak sa mi niečo nezdá a chcem super stav tak nekúpim. Ale vďakabohu je stále viac tých slušných a poctivých mamičiek a vďaka MK máme doma veľa super vecí..