Je možné kúpiť kurz na vodičák na splátky?

alinka183
18. feb 2022

Prosim vas nevie mi niekto povedat ci davaju vodicak na splatky aj ked je zena na materskej?

lenka7477
18. feb 2022

pozri si stránku danej autoškoly , poprípade ich kontaktuj a popýtaj sa .

sissy27
18. feb 2022

@alinka183 to sa musíš informovať u konkrétnej autoškoly - niekde to majú riešené cez splátkovú spoločnosť, takže tam prejdeš aj preverovaním príjmu a to ti neschvália, niekde to majú tak, že polovicu platíš na začiatku a zvyšok do konca kurzu, niekde to majú na 10 splátok, ale teda naťahovať vodičák skoro rok sa mi zdá nezmysel. Za mňa - ak máš na splátky, tak si odkladaj a zaplať ho naraz.

katulienocka999
18. feb 2022

@alinka183 určite sa da ale ako pisu baby treba sa obrátit na konkrétnu autoškolu 😊 ja som platila kazdy mesiac asi 5 mesiacov 😊 úplne v pohode sa s nimi dalo v tom case ked som robila dohodnúť 😊

katulienocka999
18. feb 2022

@alinka183 aj ked to som nebola na materskej 😅 az teraz som si to všimla.. Ale studentka bez prijmu takze iba si nájsť autoškolu a sa s nimi dohodnúť 😊

hesloveslo
18. feb 2022

@alinka183 ako píšu baby. Ja som bola nezamestnaná a peniaze co som zarobila na praxi išli do autoškoly 3x po 150 a plus skúška tuším 25. Šla som bez kondicnej jazdy a spravila som na 1krat

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lu1983
18. feb 2022

Moja dcera si robi vodičak a bezproblémov zaplatili sme pri vstupe 30 eur na začiatok a zvyšok kedykoľvek a akúkoľvek sumu, len proste do konca kurzu aby bol doplatený. Záleží od majiteľa autoškoly aké dá možnosti.

spadnutaslivka
18. feb 2022

Asi závisí od konkrétnej autoškoly, ale videla som aj také, kde nemali problém s vodičákom na splátky

lucia147852
18. feb 2022

Ja som mala má 3 splátky. Muselo to byt uhradené do konca kurzu. Robila som si počas rodicaku