Je možné dať užívateľku do ignoru?

mey8
12. júl 2021

Ahojte. Je možné tu na fóre dať niektoré užívateľky do ignoru?? Žeby som čítala napr. Diskusiu a boli by tam prispevky zablokovane, zakryte atd. V zmysle: tohto užívateľa mate v ignore takze text by bol neprístupný... Prípadne by tam bola klauzulka: želáte si aj napriek tomu vidieť obsah správy?
A tie čo by som mala v ignore, by nemohli prispieť do diskusie, kt. By som vytvorila, nemohli by mi napísať ss, ani označiť ma v príspevku???
Existuje niečo také😂😂😂 juuuj hneď by bolo mk znesiteľnejšie🙂

petulda333
12. júl 2021

Nie, bohuzial neexistuje

ndrag
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ndrag
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mey8
autor
12. júl 2021

@ndrag áno som na verejnom fóre, áno sú tu ľudia anonymne... To však nikomu nedáva právo chovať sa tak chrapúnsky.. Lebo je pod rúškom anonymity...? To vážne? Prestávame byť empatický, ľudský, a najmä slušný... A preto ma nebaví neustále narážať na tých istých arogantných, neľudských a stupídnych užívateľov... ✌️✌️✌️

vroni
12. júl 2021

@mey8, v skupinách čiastočne môžeš, na fóre sa to nedá.

anickabasnicka
24. mar 2023

@mey8 nevím, jak jsi tady dlouho, ale dřív tady byla možnost, že tvůj profil a příspěvky viděli jen nicky, co je máš v oblíbených. nebo tak nějak. už si přesně nepamatuji detaily. takže ostatní neviděli tebou založenou diskusi a nemohli v ní přispívat. dokonce byla možnost stopnout přidávaní komentářů pod hlavní příspěvek. všechny tyto funkce byly ale zrušeny. což je velká škoda.
a k tvému dotazu. to se těžko píše, kdo tady štve se svými komentářemi.
...já se třeba s některými neshodnu na nějakém konkrétním a jemu podobném tématu, ale na jiném se pro změnu můžeme shodnout.takže to beru jako normální stav.
....jsou tady některé uživatelky, se kterými se dá rozumně podebatovat a vyměnit si slušně různé pohledy na danou věc a jsou i také, co v okamžiku, kdy napíšeš opačný názor, tě obratem napadnou za nepřístojné chování atd. být vedle tebe, tak ti snad vyškráboui oči. ale to je taky podle okruhu témat🙂 .některé "nicky" se u určitých témat objevují pravidelně, takže už člověk dopředu dokáže odhadnout, jak budou reagovat. překvapivě stááále stejně 🙂
..pak jsem tady objevila, nebo spíš ty "nicky" si našly mě, kdy mi napsaly, že svými komentářemi opět rýpu a provokuji a rozdmychávám nesváry mezi druhými jako vždy.což mě dost překvapilo, protože jsem si jich nikdy předtím v žádné diskusi nevšimnula a ani s nimi nekomunikovala. že by to byly nějaké sledovačky, ve stylu "nick tě vidi?!
...no a pak jsem tady já, která se převážně snaží spíš o pohled z jiné strany nebo s odstupem a nadhledem, což bych ke své váze už mohla i mít. ale dokážu být taky někdy protivná a reagovat rázně, takže věřím, že mě tady některé taky nemusí ...
...ps: jo, a žijou tady i uživatelky, které opravdu nesnáším. ale jen proto, že jim závidím zdravé děti, rodinu, barák, dovolené, postavu, práci ,znalost jazyků, mládí a popřípadě i milence, tak je práskat nebudu 🙂...i tak je mám ráda