Je 43-ročný muž zrelý mať dieťa?

28. jún 2022

Ahojte bublinky! Co si myslite o muzobi,ktory ma 43 rokov? Je podla Vas takyto muz zrely mat dieta.Je tento vek vhodny? Alebo je yo uz neskoro a radsej neplodit ani sa nemnozit.Fakt vazne sa pytam.

bajka16
28. jún 2022

🧐 no bublinka asi tá sklamem ale vôbec to nie je o veku ale o človeku. Niekto nie je vyzreti na dieťa aj v 50ke. Otázka je skôr či on je rodinný typ alebo skôr nie? Lebo super otec vie byť aj 20 ročný

bajka16
28. jún 2022

Inak nepísala si ty v predošlom príspevku že deti mať ani nechcete? 🤔🧐

autor
28. jún 2022

@bajka16 aj s tymi trubirohmi🙂

autor
28. jún 2022

@bajka16 nie...necitam ine prispevky

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shewinka
29. jún 2022

Myslim, že to nie je o fyzickom veku, ale mentalnom 🙂

denden77
29. jún 2022

ja som rodila, ked mal moj chlap 43 🤷‍♀️😊

henrietkatr
29. jún 2022

nie je to o veku ale o mentalite daneho chlapa 🙂 sama poznam takych co maju cez 40 a viac a nemaju deti lebo su este sami detmi..

ninusa221
29. jún 2022

Myslim si že je to jedno pozri mam taky priklad. Ja mam 22 mamina ma 46, priatelovi teta ma 46 a 5 ročného syna. Ked som jej povedala že su rovnako stare nechapala ako ma mohla mat tak skoro😀 zas nasi su radi ze si mozu uzivat. Zalezi od povahy, ak chcete babo urobte si ho.

syslik81
29. jún 2022

muzovi je jedno kedy splodi dieta ..horsie je to so zenou .. otazne je kolko na svete pobudne aby si dieta uzil-a ci bude mt na stare kolena naladu na detsky krik a pleny ... ale kazdy sme iny a kazdy sa inak citime ...

autor
29. jún 2022

@stvura neviem ake ine temy mas na mysli,ja som pisala,ano,ale TUTO temu.

autor
29. jún 2022

@martina1985ba to si nemyslim,prave naopak...je zrela lebo sa zaujima a chce vediet ako to vidia aj ini.

autor
29. jún 2022

@buberova bohuzial ta sklamem...uz som pisala ze ja neviem co kto pise,lebo to necitam.

viestta
29. jún 2022

Zrelosť muža na deti nie je o veku ale o obsahu jeho hlavy. Niektorí muži by nemali mať deti nikdy, sú muži, ktorí budú dobrí otcovia v akomkoľvek veku. Takže nepýtaj sa na vek, ale polož si otázku je dostatočne zodpovedný, je dostatočne obetavý aby vedel svoje JA postaviť až za záujmy rodiny a dieťaťa?

autor
29. jún 2022

@viestta dakujem za nazor.Ty to napises priamo,vazim si tvoj nazor👌

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
29. jún 2022

Bublinky? 🙄
Môj muž mal 43, keď sa náš syn narodil. Ale preňho to bolo už tretie dieťa. To, či je muž zrelý na dieťa, nezávisí od veku. Teda, pokiaľ už nie je fakt starý. A to v 43 ešte nie je.

laurita285
29. jún 2022

Nie, on je už prezrelý

elementissa
29. jún 2022

No... môj muž bude mať v 43 rokoch 18 ročného syna. Ja si osobne neviem predstaviť mať dieťa ani v 30tke... Ja som hotová a celý deň vypluta keď spím menej ako 9 hodín, za tých pár mesiacov vstávania a vrestania dieťaťa som ja zostarla na pohľad o 10 rokov a môjmu mužovi štvrť hlavy ošedivelo. Keby mám decko po 30tke, tak už vidím, že by som skončila s artritídou a alzheimerom a nedajboh mať decko po 40tke, to by som po pôrode rovno do truhly mohla skocit. Ale ako pre mňa bolo na dieťa neskoro už v 25, iný sa cíti v 45 mladý a ešte nepripravený. Ja budem mať v 45 už úplne iné starosti- napríklad si užívať naplno stredný vek s manželom, dobre zarábať, cestovať bez ohľadu na malet dieťa, lebo moje dieťa bude mať 20 a pevne verím, že pôjde v šľapajach svojich rodičov a bude bývať už mimo rodičovský dom. Takže nech sa každý zariadi ako mu vyhovuje. Ak si tvoj muž myslí, že 43 je akurát vek na dieťa, tak je to jeho a tvoje rozhodnutie

danica2711
29. jún 2022

fakt vážne kladieš blbú otázku (odpoveď môže byť len "niektorý je zrelý, niektorý nie", čiže informačná hodnota 0) a fakt vážne oslovuješ dospelé, cudzie ženy BUBLINKY?!

deti95060810
29. jún 2022

za mňa už dosť neskoro...

laila22
29. jún 2022

Vek nie je záruka... 🙂

mandzula
29. jún 2022

Skor rozmyslam, ci si na to zrela ty s tymi bublinkami.