Jazvečia masť

katkaluky89
18. dec 2017

Prosím vás nezaberajú už ani antibiotiká ťažko sa mi dýcha keď odkašlem hneď zvraciam 3 týždeň sa už trápim..je dobrá masť z jazveca? ďakujem

monikaken
18. dec 2017

Vyskúšaj.....aj zajačia masť je veľmi dobrá. natri na hruď, daj ľanovú utierku, obaľ plienkou alebo elastickým obväzom....viac krát za deň.

katkaluky89
autor
18. dec 2017

@monikaken ďakujem za radu som si objednala 2dc aspon nikdy nevies..a mna ked to chyti tak horsie jak chlapi antibiotika uz absolutne nezaberaju

katharines
18. dec 2017

Este mozes vyskusat oreganovy ole (2 kvapky do vody vypit -2x denne)j. Daju sa kupit aj tabletky s olejom. Je to silne prirodne antibiotikum, ktore pomaha pri kasli, kvasinkach .....

monikaken
18. dec 2017

Tie tabletky sú lepšia voľba, nazaťažujú tak žalúdok.

prevenar
18. dec 2017

co ti vlastne je ? ..na rozne infekcie su super vysoke davky vitaminu C . v mojom blogu najdes prispevok o vitane C , davkovanie atd.

katkaluky89
autor
18. dec 2017

@prevenar bola som v nemocnici a vratila som sa s teplotami vyhodnotili to ako chripku ale 3 tyzden sa uz natahujem s antibiotikami uz ani nezaberaju madle total opuchnute ani nerozpravam poriadne

katharines
18. dec 2017

@katkaluky89 to ti dali na chripku antibiotika? 😲
Hrdlo si natri octanovou mastou zabal do plienky. Masti 3-4x denne. Este sa da kupit tymianova mast zo svajciatska, ale ja som ju zohnala len cez dilera, a ta po natreti na hrud pomaha aj pri kasli a natretie na hrdlo pomaha od bolesti. V DM som videla tiez slovensku mast s eterickymi olejmi na priedusky

katkaluky89
autor
19. dec 2017

@katharines Suprax sa volali tie tablety este aj jahodova prichut boze..mame "sikovnu" doktorku..

justice2008
19. dec 2017

@katkaluky89 nemas doma 31-ku olej z Justu a tymianovy krem??? Trebalo by ti kloktat a natierat, alebo smrekovy sirup na odhlienenie

katkaluky89
autor
20. dec 2017

@justice2008 ojej nemam moja

justice2008
21. dec 2017

@katkaluky89 napis zuzkamargit, ona s tym robi, poradi ti lepsie, ako ja, ja len tak okrajovo. Su to svajciarske bylinne vyrobky ako spominala kathrines