Jazda bez vodičáku

nicknicknick
12. máj 2021

Zdravím, včera som úspešne zložila skúšky v autoškole a dnes ráno som si ho bola vyžiadať na úrade. Môžem už jazdiť aj bez vodičáku bez toho aby mi dali zákaz činnosti keď ma zastavia (teda dostanem iba pokutu ak ma zastavia alebo prídem o vodičák ktorý ešte ani nemám?)

nika82
12. máj 2021

mozes jazdit a rovno sa modlit aby ta nestopli policajti.... cize VYDRZAT

nafka0483
12. máj 2021

@nicknicknick Ajaj, uspesne is zlozila skusky, ale nevies, ze kym nemas vydany vodicak, tak soferovat nesmies?
Aj o pas si mozes poziadat a mozes vediet, ze mas splnene podmienky, ale kym ho nemas, tak nevycestujes. Takze nie, nemozes jazdit kym nedostanes vodicak.

basska_b
12. máj 2021

Nie, nemôžeš, zdôrazňovali to aj v autoškole

malinoismum
12. máj 2021

@nicknicknick Vážne si urobila skúšky? 🙈🙈

petka_3
12. máj 2021

Samozrejme že nemôžeš. Ale ak chces, skús. Možno ťa skontrolujú policajti a rovno on prídeš. 🙂

nika82
12. máj 2021

si sa to mohla rovno policajta na urade spytat

opium29
12. máj 2021

Nemôžeš🙂 musíš čakať🙂 alebo si priplať nejakých 30€ a máš ho do 2 dní vydaný🙂 pre netrpezlivých ako aj ja ideaaaal🙂 vela stastnych km!!!!

niikoletka
12. máj 2021

Nie jazdiť ešte nemôžeš ale teraz v covidovom období je tých žiadosti podstatne menej dosť rýchlo ich robia

sirka9
12. máj 2021

ako si urobila skúšky, keď nevieš základnú vec?

mata1001
12. máj 2021

Nie, nemozes soferovat, to vam v autoskole urcite hovorili...
@niikoletka tych ziadosti je uz dost vela...takze uz doklady nerobia do tyzdna...😉

micusa2222
18. máj 2023

@nicknicknick si dobre blbá, keď si myslíš, že si spravila skúšky,nemáš vodičák, ale chcela by si jazdiť..fakt prepáč,ale aj 10 ročné decko vie, že bez vodičáku nie...