Jazda bez dokladov

7. jún 2024

Baby stala sa taka vec, mojej mame prišlo zle, spadla a nevedela vstať. Schmatla som kabelku a kľúče od auta a letela som k nej. Dnes som ju este po doktorovi vozila. Keď som šla do lekárne tam som zistila že peňaženka a doklady zostali doma.
Čaka ma 50 im cesta domov, čo ak má zastavia policajti?

vyrovnanaosoba
7. jún 2024

Tak chod iným spojom. A vráť sa aj s dokladmi pre auto.

minenkak
7. jún 2024

Dostaneš pokutu nič viac ,ak ťa zastavia

janai1
7. jún 2024

Tak im to vysvetlíš. Normálni policajti pochopia.
Tí čo nepochopia ti dajú pokutu.

dixitka
7. jún 2024

Pokuta, tuším max. 100 eur

iwesska
7. jún 2024

Ja by som isla aj bez dokladov, s tym,ze by som sa tvarila,ze ich hladam keby ma zastavila,a potom by som povedala,ze som ich v strese nechala doma,ak treba dodatocne prinesiem na OPZ. Ale sanca,ze ta zastavia je asi tak 0,1%.

zuzinka888
7. jún 2024

Pravdepodobnost ze ta prave dnes zastavia je miziva. Manzel minuly tyzden siel na sluzobku na 3 dni bez dokladov. Zustil to az na ceste domiv po troch dnoch ked chcel natankovat. Zobral si kapsu bez dokladov- bez penazenky. Vsetko plati mobilom. A to presiel 1200 km🤣🙈

fiafia
7. jún 2024

Kolegyňa sa tak vrátila z Prahy domov. Akurát,že až doma zistila ze nemá peňaženku 😅 to bolo 6 hodín cesty. Takže normálne by som išla domov.

melanta
7. jún 2024

Bloková pokuta do 30 eur, ak budeš vedieť zaplatiť na mieste. Inak do 100 eur. Takže kľud, choď domov a nestresuj sa.

zuzanka.zuzu
7. jún 2024

za 20-30e ich ukecáš s týmto príbehom 😉 vôbec nerieš. určite by som sa netrepala vlakom a potom späť pre auto a ešte s ním zase domov 🙄 psycho 😂

lenkakravcova
7. jún 2024

Dobuducna si odfoť do mobilu vodičák 🙂 pre istotu.
Inak by ťa myslím mali policajti vedieť identifikovať aj keď im nadiktuješ meno, rodné číslo a preveriť si to čo potrebujú sami.

egonsk
7. jún 2024

vcera som videl milych policajtov ako na dialnici v BA pomahali menit defekt nejakej vodicke. Existuju aj slusni a ti vedia pomoct ked treba a pochopit, tak sa neboj dopredu a uvidis, ci sa na teba stastie usmeje.

majlo1234
7. jún 2024

Nedostanes ani pokutu, pokil budu chapavi.
Mne uz sa viac krat stalo, ze ma capli bez dokladov. Proste som nechala celu penazenku doma, v aute decko revalo, chaos…isli so mnou domov pre doklady😂

cookie29
7. jún 2024

Ty brdo, ja sice nezijem na SK, ale v zahranici a bez dokladov jazdim bezne. Aj bez takychto dovodov. Proste stane sa. V dnesnej dobe si vedia najst aj cislo topanok ci podprsenky, nieto ci mas vodicak poistenie a pod. Takze maximalne Ti hrozi pokuta, v tom lepsom pripade pochopia.

marcellka32
7. jún 2024

Momentálne som jazdila 1 týždeň bez dokladov s vedomím že ich mám u seba, až dnes som zistila že ich nemám....pekne doma oddychovali v druhej kabelke
Inak kde nosíte doklady? Ja v peňaženke všetko aj spolu s kartami, peniazmi, asi to musím dať zvlášť

simona20201309
7. jún 2024

Robíš zbytočnú paniku. Nič sa nestane.
Mamka je v poriadku?

vyrovnanaosoba
7. jún 2024

@marcellka32 manžel má v aute skryté.

prasiatko30
7. jún 2024

Mna tak raz zastavili - boli sme na svadbe - doklady som zamerne nemala so sebou aby som nestratila niekde v mini kabelke a smuzom sme sa dohodli, ze ja nepijem a soferujem - policajti nas zastaviliasi 10m od baraku - este som mu povedala, ze ak chce tak mu ho donesiem- vsetko si skontroloval v databaze - moj vodicak, poistku auta absolutne vsetko - ziadnu pokutu minedali

autor
7. jún 2024

@simona20201309 áno, dosť sa udrela, má cukrovku už aj zabúda. Došla som autom domov, vyzdvihla som deti ale raz išlo oproti mne policajné auto vtedy som chvíľu ani nedíchala

olimuc
7. jún 2024

Skonstatovali, ze som blba zenska a mam pouzivat hlavu. Pokutu mi nedali a ja som sa neurazila… kazde usetrene € je ok

petruldo
7. jún 2024

Mne sa už x krát stalo, že som chodila aj 3-4 dní bez dokladov, kým som na to prišla. V mojom prípade platí, že sprostí majú štastie 😁. Policajti ma chitili bez dokladov iba raz, na samom začiatku mojej šoferskej kariéry. Nechcelo sa mu papierovať, tak som odišla iba s ústnym napomenutim