Jasnovidka Gerta Bratislava - najlepšia veštica v SR a ČR

luckavcelicka
27. apr 2021

Ahojte dievčatá, má niektorá skúsenosti s jasnovidkou Gertou z BA. Našla som v diskusiach aj vešticu Gertu z Vráblov. Obe mi robili výklad ale sa to rozchádza, som z toho zmetená.

moonlight1210
27. apr 2021

@luckavcelicka lebo tak to s vestenim je. Daj si urobit este par vykladov u inych a budes mat naozaj z coho vyberat. 🙂

denisa0504
27. apr 2021

@luckavcelicka všetko sú to výmysli, preto máš rozdielne výklady...

sanssa
27. apr 2021

preboha pre vlastne dobre never takymto blabolom

0silvia0
27. apr 2021

@luckavcelicka co ocakavas od vykladov? Tvoj zivot je taky aky je, bude taky aky ma byt, naco do toho montujes cudzie osoby? 🤷‍♀️

deti95060810
27. apr 2021

ešte si mohla napísať čo ťa to stálo, možno aj potencionálnych zákazníkov prejde chuť...😉

agajka22
28. apr 2021

musia sa rozchadzat lebo kazda si vysvetluje po svojom karty a urcite to nebolo v jeden den zalezi aj ci si osobne bola s nimi alebo na dialku, karty funguju ale nie je je to ako si niekto predstavuje ze mi povie kartarka zajtra ta caka pohovor bude tam pani v zelenom polozi ti tuto otazku ,ty budes vediet a spravis ho, nie ona vidi v kartach skusku ktoru ked ty prekonas bude lepsie ,
preto sa aj vela pytaju aby vedela prisposobit vyklad momentalnej situacii.
priklad kde vysmiali kartarku ze jej to nevyslo prislo dievca uplne na dne ze ju podviedol frajer caka dieta s inou co ma robit nevie si predstavit zivot bez neho atd, v kartach jej vyslo ze dieta nebude ona si najde ineho a komunikacia s byvalym,a este jej vysla karta uradov a mozny sud v reale to bolo tak, ze dieta sa narodilo ona prerusila vsetky styky aj kamaratsva ktore by ju s tym byvalym spajali a zili si kazdy svoj zivot, takze sa akoby zdalo ze tie karty nevysli, po 3 rokoch ale dieta zomrelo on jej zacal pisat sledovat ju , snazil sa o stretnutie lenze ona prave v tom obdobi stretla svojho terajsieho muza a stazovala sa mu ze ju on obtazuje tak boli u policajtov a bol mozny aj sud ale nakoniec sa ten byvaly stiahol a prestal ju obtazovat, takze vysli karty alebo nie?

viki.k
Autor odpoveď zmazal
Zobraz