Jasmina a Rytmus - podpora Pelleho

5. apr 2024

Uz viem preco. Ach jaj.

autor
5. apr 2024

Dno dna.

autor
5. apr 2024

A komentovanie vypnute. 😂😂😂 Tak toto je traone uz. Zapredanci.

lianka123
5. apr 2024

Nerozumiem, ze ich vobec niekto sledujete… vsak vsetci inteligentni a bohati ludia si z nich v Bratislave robia srandu. Na dom v Malinove maju 2hypoteky, Rytmus na svoje srocky mal trzby 70tisic eur a isteee si kupuje prstene za 50. Oni su cisti o….i a. Podla mna neni vacsieho trestu ako tieto “ceebrity” ignorovat..

autor
5. apr 2024

@lianka123 ale ze vobec ich NESLEDUJEM a ani nebudem. Zdielala to Marcinkova na IG. Zabudla som napisat zdroj.

nelca0510
5. apr 2024

Velebnosti,jdu blejt

gribka1
5. apr 2024

Už len keď vidno, od akých osobností majú podporu, už ani netreba nič sledovať hneď viem komu hodiť😅

angelinja
5. apr 2024

@lianka123 je dolezite ze bohati?staci ze vsetci normalni ich uz nemozu ani videt celkovo tieto akoze celebrity vstko musia o sebe zdielat, ku vsetkemu sa vyjadrovat, radit ako zit atdm všetko rozoberat... uz to nemozem čitat ani videt tie nadpisy clankov

7miriam77
5. apr 2024

Spodina,bleeee, 🤮, to sa nedá ani normálne okomentovať

lianka123
5. apr 2024

@angelinja preto lebo oni by bohati chceli byt ale nie su, strasne predstieraju a je to smiesne pre tych, co majetni su

yvanielka
5. apr 2024

Ja keď som videla že aj Mikela Vlčeková s tým jej "influenserom" podporili Pelleho vedela som na 100% že som sa rozhodla správne pre druhého kandidáta

victoriab
5. apr 2024

Ja poviem za seba - ig nemam, ale videla som vela rozhovorov s nou a pacilo sa mi jej nastavenie mysle - mindsey. Ale tymto som dala dole ruzove okuliare. Grcam. Za prachy vsetko. Este rytmus ide pchat kuciaka do pesnicky. A vycapovat jeho foto na koncerte. Pre prachy aj dieru do kolena a zapredat aj mater. Grc grc grc.

victoriab
5. apr 2024

Uz ma sukromny ucet 😆😆😆

autor
5. apr 2024

@victoriab ano, videla som 😆😆 strasny trapas.

gribka1
5. apr 2024

Sa zhovadili pre politiku (peniažky).

autor
5. apr 2024

@victoriab presne, tiez tomu nechapem, co sa stalo.

autor
5. apr 2024

@7miriam77 nie, toto je uz pod primitivizmom.

autor
5. apr 2024

@nelca0510 asi tak.

gribka1
5. apr 2024

Alebo na každého niečo majú.

autor
5. apr 2024

@gribka1 ale az takto? Az takto potrebuju tie peniaze, ze budu vysmechom ludi?

victoriab
5. apr 2024

Vsak ich vykradli, rytmo potrebuje novu retaz a ona novu chanelku.

simca06022011
5. apr 2024

@victoriab možno im chýbali peniaze už a tak si krádež vymysleli... :D ak mali poistenie riadne :D

gribka1
5. apr 2024

Ale keď vyhrá Pelle, budú mať aj obdivovateľov. Sa im oplatí.

angelinja
5. apr 2024
autor
5. apr 2024

@gribka1 ano, mentalnych atletov. Ja neviem, nechapem, ako moze niekto volit zlo. Aj ked citam tie komentare od ludi, ktori fandia pellemu. Neovladaju zaklady pravopisu... Vseobecne znalosti... Uz 293637328x bol vyvrateny hoax o vojne, a just za tym idu. Nechapem...

angelinja
5. apr 2024

ktory hoax bol vyvrateny? a zacnime kovidom ..myslim ze tam my dezolati sme mali pravdu ci stale to nie je pravda?ze to bolo vypustene a umele?ale v tomto som si veru vsimla vacsina co voli korcoka je liberal, ostatni nezaockovani boli dezolati a oni su ti slusni..mimochodom toto slovo uz nemozem ani pocut uplne ho zhovadili celi liberali... a ostatni volia pelleho...alebo uz radsej aj nikoho, ale zostanme teda pri alagic myslim ze tu ide skor o ine ty si to zas otočila na temu politika...tu ide o to , že za peniaze všetko

hsara99
5. apr 2024
gribka1
5. apr 2024

Jednoducho iba preto, že majú strach. A ľudské sympatie, sú im sympatické ksichty, prejavy a hlavne sa o nich vždy postarajú.

lija22
5. apr 2024

lol rytmus ma uz davno zablokoval, sipim, ze cochvila aj jeho zena. Ale este jej stihnem co to napisat. fuj

gribka1
5. apr 2024

@angelinja Akože má niekto problém, aby sa to vyšetrilo? Nechceš si počkať s čím príde odborník vo vláde konšpirátor? Potom treba kričať. kto sa tu za nich bije.

gribka1
5. apr 2024

@lija22 Neviem , čo sa im nepáči. veď chceli pozornosť, majú pozornosť.