Išli by ste samé na koncert?

8. aug 2023

O dva týždne máme deväťnaste výročie svadby, chystali sme sa na koncert našej obľúbenej skupiny. Zamestnávateľ posunul mužovi dovolenku o týždeň, v práci koncí v ten deň po 22:00, koncert by už nestihol.
Šli by ste samé, s dospelou dcérou či vôbec nešli?

pribinak
8. aug 2023

Kľudne s dcérou

pinkgirl
8. aug 2023

Šla by som, sama alebo kľudne vezmi dcéru.

0silvia0
8. aug 2023

Ja by som isla aj sama, nemam s tym problem. Ak by chcela dcera ist a ma rovnaky hudobny vkus, tak jasne ze by som brala dceru.

demodun
8. aug 2023

Ja som bola sama. Manžel strážil syna 😊

viestta
8. aug 2023

Ja by som šla aj sama, a nemal by a tým nikto problém. Môj chodí sam na hokej, ja na koncerty aj do divadla. Niekedy ideme aj spolu

lija22
8. aug 2023

sama na koncert nikdy. chcem zdielat radost s niekym blizkym. s dcerou, kedykolvek. ja chodim s mamou kludne ale ta pocuva aj rock aj hiphop, takze je velmi pouzitelna

pinkgirl
8. aug 2023

Bola som sama na koncert, nič zlé na tom nie je.

andrejka1974
8. aug 2023

Išla by som sama mne tak manžel raz ochorel tak som išla užila som si to aj sama a ak dcéra chce ísť nech ide s tebou

h2
8. aug 2023

S dcérou, alebo keby nechcela, tak s kamoškou. Sama asi skôr nie.

veselo_neveselo
8. aug 2023

Aj sama, bola som a nie raz. Ved tam je kopa ludi, ked sa budes chciet socializovat, ci si zatancovat, tak sa len pridas k niekomu kto stoji/tancuje vedla teba. Ak dcera chce ist, tak este lepsie.

Ak to muz nema daleko na koncert, tak nech aspon na ten koniec pride, aj jedna-dve pesnicky stoja za to, ked je to specialny vecer (podla mna).

kiki68
9. aug 2023

Jasne, nebudem tahat muza tam, kde vies, ze vobec nemame rovnaky hudobny vkus.

apolka77
9. aug 2023

Asi záleží na aký koncert...bola som sama na Lucii Bilej to bolo také komorné ale zas skákať na štadión by som sama nešla...chod s dcérou.

autor
9. aug 2023

Nie je to nič komorné, koncert našej obľúbenej skupiny s mladosti pod holým nebom v rámci hudobného festivalu. Polka romantických slaďákov polka skákačiek. Navyše dcéra preferuje iný hudobný štýl. Pre mňa to bez muža nie je to pravé orechové. Na koncert tejto skupiny má muž prvý krát pozval v období keď sme spolu iba randili, proste kopec spomienok.

onedaynick
9. aug 2023

aka je to kapela? len ma to zaujima..

merrysa
9. aug 2023

Ja chodím sama keď nemám s kým a čuduj sa svete, vtedy si si to najviac užijem 😀

lenkakoc444
9. aug 2023

Ja som bola v 19tich sama na Linkin Park nikto mi tam nechybal. Jeden z naj vecerov mojho zivota 🙂 Nedavno som bola sama na Ine Kafe taktiez uplna pohoda ak mas tu skupinu rada aj sama sa zabavis ak je to len take, ze ok pozriem si ich tak to by som asi brala niekoho so sebou.

autor
9. aug 2023

Republic

hugger
10. aug 2023

Sama na koncert je ok. Sama na oslavu vyrocia svatby uz nie. Ako tu akciu vnimal tvoj muz?

autor
10. aug 2023

@hugger ako výročie svadby

hugger
10. aug 2023

Manzel nemoze, dcerin styl to nie je a pre teba to bez manzela nema zmysel. Darujte listky niekomu kto si to uzije a teste sa z toho

maisynka
10. aug 2023

isla, aj som bola a hodikedy zas

marca12
10. aug 2023

Zober niekoho blizkeho a kludne aj dceru. Na koncertoch je super atnosfera,dcera by to tam prezila. Oblubenu skupinu by som si nenechala ujst a ak by sa nikto nenasiel,kludne by som isla sama.

1gabriela13
10. aug 2023

...szalj el kismadar,nezd meg hogy merre jar....dobrá voľba 🤘