Išli by ste na koncert medzi sviatkami?

25. nov 2022

Môj obľúbený spevák bude mať koncert medzi sviatkami, rozmýšľam či ísť alebo nie.Rada by som,len koncert je v Poprade a ja som z Nitry.Na aute cesta by trvala 4 a pol hodiny,cez diaľnicu 3 hodín.Bude to večer,teda vlakom nemôžem ísť,nemala by som hneď spoj domov.Rozmyslam že išla by som so staršou dcérou,synček by ostal doma s manželom.Alebo druhá možnosť nechali by sme deti u svokrovcov a išli by sme s manželom spolu.Neviem.Manzel hovorí že aby som kašľala na to a čakala do budúcna kedy bude mať bližšie koncert.Aj to je možnosť,len tak som sa tešila keď som sa dozvedela že bude mať ten koncert a môžem ho vidieť naživo,len tá diaľka.Vela dám aj na benzín plus lístky.No uz roky som nikde nebola zabaviť sa, všetko sa točí len okolo detí.

anjelicek26
25. nov 2022

3-4h v aute by mi asi fakt nestal ziaden koncert za to... jedine, ze by to spojite s predlzenym vikendom v danom meste s prespanim... a tym padom by som deti supla svokrovcom...

trgypadl
25. nov 2022

Ano išla, aj rodic ma pravo na relax, oddych, odreagovanie... Ta cesta sa mi nezda az tak daleko, tolko km chodím bezne k rodine s malym dietatom, zial inac sa neda.... Takze smelo do toho, a ak ma kto postrazit deturence, tak s muzom si spravte pekny vecer... Nas cakaju budúci rok asi 2 koncerty, drzim prsty 🤗

autor
25. nov 2022

@anjelicek26 Len nemáme tam nikoho prespať.
@trgypadl Mňa aj tá cesta fascinuje že toľko dlho šoférovať.To málokedy chodíme na také dlhé trasy

nerya
25. nov 2022

Aký spevak? Ja by som išla, nájdite si dačo na pre spanie a hotovo 🙂 Poprad je pekne mesto, môžte sa poprechádzať na druhy deň, niekde najesť a frcat domov

buberova
25. nov 2022

Deti dať svokrovcom a vy s manželom aspoň jednu noc si zaplatiť ubytko 🙂

trgypadl
25. nov 2022

Tak si zarezervujte nieco na jednu noc, vypspite sa potom mozete vyraziť na ceatu spat.. Ten kto nejazdi dlhsie trasy, tak sa mu to zda vela.. Vcera som sa vratila z takej cesty, a to som soferovala sama so synom rak a pol, nie je to az take strašne

elenka74
25. nov 2022

Ja by som išla, deti nechať pri svokrovcoch a ísť s manželom. Niekde si nájsť ubytovanie a užiť si to, predpokladám, že nachodíte na koncerty každý týždeň, tak prečo to nevyužiť.

jaskolka
25. nov 2022

Veď dajte deti k rodičom a vy si rezervujte dáky lacnejší hotel, keď ide len o prespanie na jednu noc, tak aj nejaké internáty v Poprade viem ze majú tú možnosť a je to celkom lacné.
5 hodín v aute je dosť náročné, keď len na otočku a v noci šoférovať, nie každý to obľubuje.

lintu
25. nov 2022

Na otocku len kvoli koncertu by som nesla. Naplanuj to lepsie.

ivangeline
25. nov 2022

Za mna velka dialka. xD Ja by som pockala ozaj,ked to bude blizsie. Zavisi vsak aj od veku deti..Moje su male. xD

lindous
25. nov 2022

Tiež by som našla nejakú izbu na noc a spravila si pekný výlet do Popradu, potom to môžete naplánovať aj tým vlakom prípadne 🙂 na otočku by som nešla

viestta
25. nov 2022

Nechala by som deti babkovcom a šla s manželom. Treba žiť aj mimo deti. Treba žiť aj bez deti, sami dvaja, obzvlášť ak bude o deti dobre postarané.

h2
25. nov 2022

Ktorý spevák? Nitra je dosť veľké mesto, väčšie, než Poprad. Počkala by som si, kým bude koncert aj u vás.

autor
25. nov 2022

Ubytovanie nehrozí,manžel už aj tak má reči že drahé to je všetko.Deti majú 3 a 12 rokov

matafich
25. nov 2022

V Poprade si hocikedy najdete jednu noc pre dvoch do 60€

trgypadl
25. nov 2022

A chce ist??

autor
25. nov 2022

@trgypadl Isol by,len hundre na peniaze

elenka74
25. nov 2022

Koľko stojí vstupné, že je taký ušomraný? Ja som mala ísť do Ba na Thomasa Andersa, koncert zrušili a veľmi ma to mrzí. Tiež to mám z Lučenca asi 260 km, tiež sme mali ísť na aute, síce by sme prespali u syna, ale keby tam aj nebýval, našli by sme nejaký hotel.

pinkgirl
25. nov 2022

Ak manžel hľadá výhovorky že bez prespania lebo je to drahé, tak asi ani veľmi nechce ísť... Ja by som si presadila tento koncert aj s ubytovaním, nenechaj si to takto pokaziť. Fakt nevieš kedy bude mať najbližšie k tebe koncert, kľudne sa môže opäť niečo zomlieť vo svete, alebo sa spevákovi niečo skomplikuje a tak skoro nebude koncertovať. Neodkladaj to a choď 🙂.

trgypadl
25. nov 2022

Aaaach, ved si to mozete uzit ako par, 😑

autor
25. nov 2022

@h2 Nechcem písať meno,no je to slovenský spevák.
@elenka74 Vstupné podľa sedenia od 10 do 25 eur

blondiee83
25. nov 2022

Zavisi od toho, nakolko oblubeny ten spevak je. Ak velmi (a nechodi na slovensko kazdy rok), tak by som sla. Ale urcite nie na otocku do Popradu - je to dost dlha cesta pre niekoho, kto nesoferuje take dlhe trasy, plus ktovie, ake bude pocasie, aka bude cesta. Koncert skonci okolo 22, je to uz dost neskoro..
Co sa hundrajuceho manzela tyka - nech si hundre - ak ma ist o splnenie tvojho sna, nema pravo sa takto chovat. Idu Vianoce - moze ti to podarovat pod stromcek 🙂

elenka74
25. nov 2022

To nie je tak veľa, tak nech to berie ako darček pod stromček od neho pre teba 🙂

buxy
25. nov 2022

Určite choďte a užite si koncert. My sme s manželom také "koncertové typy" a už sa navnadili aj naše deti 😊. Určite by sme šli obidvaja, keby sme boli v tvojej situácii. A boli sme aj na takú diaľku, ako Teba čaká - 4 hodiny máme do Budapešti z domu. Bežne tam chodíme na koncert na otočku. Teraz v októbri tiež tak, partička 9 ľudí, tam a späť. Bolo neskutočne 😍. A sami dvaja napríklad v Zahrebe, ale mali sme 1 noc ubytko. V Prahe sme si koncert spojili s víkendovým výletom. Atď. Aj na budúci rok už máme kúpené nejaké lístky a už sa nevieme dočkať. Tým, že bola korona, nikde sa nedalo chodiť, veľa koncertov presúvali na iný termín. Takže teraz dobiehame, čo sme za posledné 2 roky zmeškali.

h2
25. nov 2022

Slovenský spevák bude mať skôr, či neskôr koncert v Nitre. A keď nie v Nitre, tak v BA, to máš bližšie. Netrepala by som sa do Popradu na otočku, keď tam neplánujete prespať a spojiť s výletom.

mimikarol
25. nov 2022

Nechápem naco robis tajnosti okolo toho čo je to za speváka. Ja osobne by som nešla, pre mňa by to bolo veľmi ďaleko ísť na otočku. To už by musel mať koncert minimálne Michael Jackson (keby žil samozrejme) aby sa mi to oplatilo

blondiee83
25. nov 2022

@buxy Na kom ste boli v oktobri? Tiez sme boli na Il Divo a par dni na to Backstreet Boys

trgypadl
25. nov 2022

@buxy koncert DM?

buxy
25. nov 2022

@blondiee83 my sme boli na The Cure. A budúci rok tam máme Depeche Mode 🖤. To sú naše srdcovky.

buxy
25. nov 2022

@trgypadl áno 😍🖤, aj.