IRobot mop na umývanie - recenzie

glorikarebeka
28. júl 2017

Baby mate niektora iRobot mop na umyvanie podlahy?Viem,ze vysavace su velka pomoc,ale mna zaujal mop,je aj na suche,aj mokre umyvanie.Zvazujem kupu,tak nech zbytocne nevyhodim peniazky do luftu.

30. júl 2017

@glorikarebeka nedoporucujem mali sme v dome dva a obom skoncila do pol roka baterka a zodrali sa kolieska
Mame aj dvoch irobotov ale tie treba velmi pracne cistit hlavne ak su na zemi vlasy. Teraz sme si zo srandy kupili vileda robot (30eur) v kauflande a ten zozbiera zo zeme spisnu lepsie ako roomba a utierka sa vyhadzuje.

31. júl 2017

@glorikarebeka Ahoj my ho mame dva mesiace - Roombu teda a ja som lepsi spotrebic este nemala 🙂 velmi mi pomaha - pustam ho v kazdej izbe kazdy druhy den a stale poberie tolko prachu, ze az nechapem, kde sa berie... a este som prisla na malu vychytavku -nepouzivam handry, ktore k nemu boli, ale jednorazove vlhcene utierky z Lidla - tie citronove. Cely byt pekne vonia a nemusim prat handry 🙂 Ak mas otazky kludne pis 🙂

31. júl 2017

@renatka100 Viledu mame aj my, ale to je strasne "hlupy" robot 🙂 sucha sa iba random ako sa kde odrazi, zatial co Roomba ide logicky po celej izbe a nevynecha ani kusok. Navyse Vileda neunesie mokru handricku, nema taky vykon.

31. júl 2017

@ksebejka za pol roka sa nam zodrali kolieska

31. júl 2017

@renatka100 a nedalo sa to reklamovať ?

glorikarebeka
31. júl 2017

@ksebejka a ty mas vysavac alebo roombu mop lebo ja potrebujem umyvat tento co chcem ja je aj na suche aj na mokre umyvanie

31. júl 2017

@ksebejka reklamovali sme, prilepili kolieska a o tyzden to bolo zase…

31. júl 2017

@glorikarebeka pardon teraz pozerám že to je braava 🙂 všetko ostatné co som písala platí na tento prístroj

9. okt 2017

@ksebejka ahoj máš iBrava či ten Scoob? Veľmi silno uvažujem nad tým...

12. okt 2017

@adush123 ahoj mám ten čo je v príspevku nad tvojou otázkou... odfoteny. Som stale veľmi spokojná ale už vôbec nepoužívam ich handry lebo sa mi neosvedcili tak dobre ako jednorazové vlhcene utierky. Je to škoda lebo viac zaťažujem prostredie ale ten efekt sa nedá porovnať...

12. okt 2017

@ksebejka a je jedno ktoré navlečené dám? Či tie Lidl čo sú na všetko? multi?

12. okt 2017

@adush123 ja davam Lidl - dve vedla seba a napcham ich do tych otvorov, aby drzali 🙂

lucinkask
10. nov 2018

@ksebejka Ahoj, rada by som sa ťa spýtala na názor po roku na iBraava. Si stále spokojná? My sme si kúpili pred polrokom vysávač iRoomba, som s ním maximáne spokojná a teraz rozmýšľame nad kúpou iBraava. Prosím o názor po roku. Ďakujem

10. nov 2018

@lucinkask Ahoj, som stále spokojná, nič sa nepokazilo zatiaľ a používame celkom často. Inak tie z už máme aj vysávač :D

30. nov 2018

@lucinkask a nemáte ho obity?? Nás má týždeň a už má obvody poobijane ako naráža

cernusik
11. jan 2019

@ksebejka Ahoj, keď brava umýva, koľko tých vlhcenych utierok vymenis? Neroznasa tú špinu, ktorú pozbieral?

11. jan 2019

@cernusik ahoj keď je viac špiny tak dve a dve. Keď menej tak stačí dať len raz dve. Spina drží. Neroznasa sa

ajsha123
9. júl 2020

@ksebejka Zdravím, po roku a pol sa chcem opýtať na iRobot Braava, stále ste spokojná? Keď umýva/umýval podlahu, bolo to take klasické dennodenne umývanie, alebo umyl aj zažratú, zaschnutu špinu? Máme v obývačke koberec (behuň), medzi 2 kreslami - odradí ho to, či pôjde aj pod kreslá (má sa tam ako dostať)... A ešte posledná otázka, nehučí veľmi? Čítala som tu niekde, že robotické vysávače-mopy hučia, až je to nepríjemné popri nich v domácnosti fungovať... Dakujem za radu...

10. júl 2020

@ajsha123 dobrý deň, spokojná som ale už som musela meniť baterku a teraz budem musieť zase. Kúpila som neoriginalnu tak vydrzala krátko. Používam ho na klasické denné umývanie - najmä na prach a vlasy. Keď je zaschnuta špina to nedá dole. Keďže sa pohybuje a gps tak on ten váš koberec obíde. Čiže to nebude problém. A je tak tichý že aj spať pri Tom môžete. Kamarátka ma inak xiomi robotický vysávač s mopom a je tiež spokojná ale ten asi hučí ako klasický.