Iphone zvuk

4. aug 2023

Ahojte, neviem či mi niekto bude vedieť pomoct ale verim ze ano :D Prednedavnom sme na instagrame našli taký hack na iphone ako nastaviť zvučku pri napojení telefónu do nabíjačky... Vtedy to bolo vtipné jak mi telefón oznámil "no konečne" ale už ma to dosť otravuje :D samozrejme, že si ani za boha neviem spomenúť kde som si to nastavovala... skúšala som to už hocijako nájsť ale vôbec sa mi nedarí a teda moc technický tip niesom :D Samozrejme do budúcna sa budem vyvarovať takýmto blbostiam ale viete mi niekto poradiť?
Dakujeeem

paola881
4. aug 2023

Jaaaj moje dieťa to ma 😅 a povie to “ no konečne ty kokos že si ma dal nabiť “ alebo niečo v tom zmysle 😅 len je v tábore do zajtra tak ak nezabudnem potom sa opýtam ak niekto skôr nedá odpoved 😅

veselo_neveselo
4. aug 2023

Pozri sa ci to nemas v "automations", asi si si vytvorila personal automation na toto. Bude stacit to deaktivovat, alebo pozmenit na iny zvuk.

autor
4. aug 2023

@veselo_neveselo anooo cez lupu som si nasla že to je automation ale nejde mi to tam otvoriť, nevieš kde v nastaveniach by som to nasla?🙏 a dakujem veľmi pekneee

veselo_neveselo
4. aug 2023

My shortcuts appka, tam tab Automations. A tu co treba, swipe dolava a zmaz.

autor
4. aug 2023

@veselo_neveselo dakujem ti moooooc pekne 🙂

zuzulik75
5. aug 2023

Baby prosím odveci ale dá sa na iPhone stiahnuť appka modrého kona? Asi nie že ?

janocka
5. aug 2023

@zuzulik75 nie, neda…. Je stara, nevydali aktualizacie, neda sa uz najst ani v app store