Iphone - rýchle vybíjanie

patrikvida
3. aug 2022

Ajojte stretli ste sa niekto z rychlym vybijanim iphone cez leto,plna baterka mi vydrzi tak 5hodin,zdravie baterie mam 88%

misinka0611
3. aug 2022

Zdravie batérie už nieje najlepšie takže z toho dôvodu ti batéria vydrží 5 hodín.

akrobrab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patrikvida
autor
3. aug 2022

@akrobrab ako si ho aktualizujem prosim vas?

patrikvida
autor
3. aug 2022

@akrobrab ja mam ios verziu 12.5.5 a inu mi neukazuje ani aktualizaciu

dori2
3. aug 2022

@patrikvida ja mam 15.6, aktualizovala som pred par dnami

patrikvida
autor
3. aug 2022

@dori2 len ja ti tam nemam,mozem vam poslat schrenshoot na messenger slebo instagram ak tak

dori2
3. aug 2022

@patrikvida tak mozno este pride, nevuem ako to funguje… ale 88% je podla mna uz tiez malo v zdravi baterie

dori2
3. aug 2022
akrobrab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
54tinka54
3. aug 2022

@patrikvida pri 88% zdravia batérie by som ju už menila za novú.

p.j.jacky
3. aug 2022

@patrikvida nevýhoda iPhonu mám už druhý x kúpený a na oboch mi batéria nevydržala cely deň . Aj čo poznám iných ľudí čo majú iPhone tak tiež hovoria že proste im cely deň nevydrží . Zdravie batérie mám 81% a bude mat v apríli budúci rok4 roky . A mám 15.6 verziu . Nemyslím si že akt.sof. Má niečo spoločne s výdržou baterky .

ivka225
4. aug 2022

@patrikvida Problem bude niekde inde, ja mam iPhone 8+, battery health mam 80% a v pohode mi vydrzi cely den pri pomerne intenzivnom vyuzivani (hlavne pocuvam podcasty). Ine by bolo ak by si na nom pozerala filmy, video je na bateriu dost narocne. Podla mna ti v pozadi bezi nieco, co ma vysoku spotrebu energie. Skus postupne odstranovat vsetko, co nepotrebujes, vypni Bluetooth, vypni Wifi, sluzby ako Dropbox a podobne ... pozri sa v nastaveniach, ktore aplikacie su aktivne v pozadi a ci ich skutocne potrebujes. Pripadne urob kompletnu obnovu z iCloudu.

patrikvida
autor
4. aug 2022

@ivka225 vedela by si mi to prosím ťvysvetlit v sprave podrobnejšie?
@ivka225

ivka225
4. aug 2022

@patrikvida no skusaj jedno po druhom a sleduj vplyv na vybijanie ... ktory krok nie je jasny?