Iphone 7 cez bazoš

24. nov 2020

Ahojte mam 16 rokov a zarobila som si 150€ za 3-4mesiace a keďže chcem vyskúšať iphone 7 a kúpiť si ho chcem cez bazoš ale mam strach že mi príde nefunkčný a vyhodila by som peniaze do vzduchu ma niekto skúsenosť s telefónmi cez bazoš oplatí sa Kupovat iphone s pod ruky?

miriam_s
24. nov 2020

Iba ak repasovaný od nejakej firmy, často sa stáva že predávajúci nedá úplne všetky heslá, nemusí to byť úmyselne. Potom pri aktualizaciách bude to heslo treba, ak to po čase neaktualizuješ mobil sa zablokuje. Takto pochodili viacerí z mojich známych ktorí odkúpili iphone cez bazos a podobne. Keď ti zablokuje mobil, bude nepoužiteľný.

janka_266
24. nov 2020

Ja by som trochu ešte dosporila a kúpila nejaký novší, 7 je už príliš starý model a o chvíľu nebude mat ani podporu. A už má minimálne 4 roky používania za sebou. A + všetko to, čo je uvedené v komentár vyššie. Jedine tak by som kupovala keby od niekoho známeho, že máš istotu, ako je na tom ten telefón.

akika
24. nov 2020

piatok bude black friday na Istore, Iphone7 bude za 299. Skús popprosiť rodičov či ti nedoložia na Vianoce 😉

leniel
24. nov 2020

Jedine kupit taky, co je este v zaruke, so zarucnym listom, odhlasenym appleID

sissy27
24. nov 2020

Ako prísť o 150€, kapitola 1: kúpiť si používanú elektroniku cez bazoš, najlepšie na dobierku alebo platiť vopred...

negymama
24. nov 2020

svagor tak kupil mobil cez bazos...dosli mu v balicku cd-cka nejakej dychovky..😝

ckatka
24. nov 2020

Kašli na to...radšej sa dohodni s rodičmi...starými rodičmi...nech ti dolozia.
Sedmička už nebude mať o chvíľu podporu, ide tam.o.ten čip, presne sme to teraz riešili manžel.kupoval nový...A nakoniec sme radšej zobrali SE (2020).
Mobil z druhej ruky by som nekupovala ani náhodou.

hagarik
24. nov 2020

Ahoj kontaktuj ma do spravy prosim poslem ti cislo na kamaratku co ho predava

autor
24. nov 2020

Nechcem drahší telefón ako do 150€ mne moc nevydržia telefóny preto chcem iphone s pod ruky
Vyskúšať ho atď a ked sami nebude páčiť prejdem zas na android keby nemam derave ruky určite investujem do drahších telefónov no mne skôr prinášajú smolu ( padnutie do wc rozbitie displeja)

miriam_s
24. nov 2020

Tak potom o iphone vôbec neuvažuj... Tie sú rozbité celé po jednom padnutí. Skús radšej sa pozrieť napr na Xiaomi ...majú dobré mobily v dostupnej cene a budú to nový mobil so zárukou... A sú to dosť odolné mobily na pády. iPhony sú fajn ale najviac sa to oplatí ak máš aj MacBook a ďalšie veci od applu.

basska_b
24. nov 2020

Na bazosi by som nekupovala, mobil ani počítač. Sú tam podvodníci, mam zlé skúsenosti

cuculiatko88
24. nov 2020

Ked ti padaju telefony kup si ochranne sklo a mobil by som urcite nekupovala cez bazos a pod.stranky, iba ak s osobným odberom

11mirka22
24. nov 2020

Ahoj, ja som videla telefóny aj v záložni, to už skôr tam kupovať ako z bazáru na slepo.

hettinka
24. nov 2020

Chod do predajne s použitými mobilmi.

juro762
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juro762
Odpoveď bola odstránená
Zobraz