Iphone 12 Pro Max verzus Samsung S 21 ultra

lucylucka
12. júl 2023

Ahojte ktorý skôr radíte?Mňa oba veľmi upútali.Fotkami sa mi asi viac páči Samsung ale videom Iphone..

syslik81
12. júl 2023

su dost podobne-zalezi ci mas rada android alebo ios ... ak mas doma vsetko na android-od pc po doplnky isla by som do samsungu -sama som pred rokmi presla a som verna samsungoma maximalne spokojna... ale je to len o tom,na aky system si zvyknuta ...

jj298
12. júl 2023

@lucylucka iphone. lebo nemá blbý android.

lucylucka
autor
12. júl 2023

@syslik81 no ja som doteraz mala len android a bola som spokojná len keby mi tie mobily neblbli.Jediny čo bol ok bol Samsung.Preto uvažujem Samsung alebo iphone - o ňom som počula že slape rýchlo, žiadne blbnutie .

lucylucka
autor
12. júl 2023

@jj298 no nad ním uvažujem ale stále sa neviem rozhodnúť či ísť do iOS keďže to veľmi nepoznám.

deedol
12. júl 2023

@lucylucka iphone. Ziadne blbnutie a spomalovanie.

zelenakobyla123
12. júl 2023

@lucylucka určite iPhone, neseká ani po rokoch, je svižný a tie fotky sú ešte lepšie, môže mať samsung viac mpx foťák, ale iPhone dokáže fotku zachytiť tak živšie😄 ešte aj ak máš napríklad Instagram, tak ti bude fungovať lepšie a nebudeš mať rozmazané instastories ako majú androidy😄 ak sa bojíš iosu, neboj, je to najjednoduchší operačný systém, zvykneš si rýchlo

jj298
12. júl 2023

@lucylucka je to len o zvyku. Mam roky iphone a sluzobny som mala android. Nevedela som tam najst ani kalkulacku😀

mirka414
12. júl 2023

Za mna iPhone manžel mal Samsung a kým ja som bola spokojna s jedným iphonom on menil 3 x Samsung

lucylucka
autor
12. júl 2023

@mirka414 takže aj Samsung mu robil problémy 😱 som myslela že aspoň Samsung bude s tých lepších androidových mobilov..

lucylucka
autor
12. júl 2023

@zelenakobyla123 tak asi podľa komentov pôjdem do toho iPhonu ale ta cena 😱 ale ak mi vydrží aspoň 5 rokov tak sa mi to oplatí.Lebo raz chcem Iphone a o pár hodín Samsung 🤣

jj298
12. júl 2023

@lucylucka iphone som menila po 5 rokoch. Nie ze by bolo treba ale chcela som novy. Mala som 6 ked vychdzali 11. Ono tie drahe samsungy maju lepsie androidy ako nejak co kupis za 2e k pausalu. A inak nemusis si hned kupovat pro max🙂

lucylucka
autor
12. júl 2023

@jj298 ja mám teraz mobil s väčším displayom.Do menšieho by som určite nešla.A obe čo som si vybrala by mi vyhovovali.Ci už Samsung alebo iphone.

mirka414
12. júl 2023

@lucylucka môj zarytý Samsung manžel prešiel na iPhone Se (nemal na vyber kedze ho dostal od nás pod stromček ) a Samsung som rozbila kladivom displey 😉a teraz nedá na iPhone dopustiť .

lucylucka
autor
12. júl 2023

@mirka414 no aký krásny darček dostal 👏

mirka414
12. júl 2023

@lucylucka tak ja mám lepší 😂viac som posluchala iPhone 14 pro max 256 gb 😉..ale nie do prace v záhradkárstve kde on robí sa čudujem že ho ma v decembri to budú 3 roky úplne v top stave bez škrabanca a nevie si ho vynachváliť

mirka414
12. júl 2023

@lucylucka vydrží ti isto dlhšie ako 5 rokov môje iPhony bežne aj po 4 rokoch pozitíva ďalej mamina kým jej zasa neposuniem další

ghostsgirl
12. júl 2023

@lucylucka ja odporucam Samsung, Iphone ani zadarmo. Nepoznam nikoho komu by neblbol. Vypina sa v teple aj zime, nehovoriac o tom,ze ked chcem od nejakej kamosky fotky, ziadna nie je schopna to dat ani do PC a to maju vsetky macbook, takze by clovek povedal, ze by to mohlo byt kompatibilne :D ja som sa na apple vzdy rozulovala. Doteraz pamatam ake som mala pred rokmi nervy ked som si len blbe pesnicky chcela dat do ipodu.

nikasmile
12. júl 2023

@ghostsgirl tu musím súhlasiť. Manžel má dlhé roky iba Iphone a blbol mu nie jeden. Sekol sa, nevedel používať foťák, ak mu niekto volal, nevedel zdvihnúť, zamrzol. Stále je to iba mobil. Samsungy boli dávnejšie slabšie, no teraz sú naozaj dobré(iba vlajkové lode). Ale spoľahlivosť je u oboch rovnaká, buď alebo. Vybrala by som si podľa operačného systému, aký ti vyhovuje.

jj298
13. júl 2023

@ghostsgirl no zo je divne ale asi mas neschopne kamosky. Mne v zivote ani raz nesekol ani v teple ani v zime, mam ntb lenovo a v pohode jednoducho si stahujem fotky cez usb a rovnako jednoducho si davam aj pesnicky do mobilu.
A inak autorka ja by som asi radsej investovala do mensieho ale novsieho modelu. Nie je to nalo penazi.

ghostsgirl
13. júl 2023

@jj298 vidis, ale zase su schopne najst v samsungu kalkulacku ;)

lucylucka
autor
13. júl 2023

@mirka414 no tak to máš parádny 14 pro Max.Ten má švagor a chváli ho.Len on každé 2 roky mení podľa paušálu a len iphone berie.Ani raz mu nemrzol.A nie je ti ťažký?Akurát ešte nad tým uvažujem či nebude ťažší ako mám 😃
Predtym sa mi staršie iphone až tak nepáčili keď boli take menšie hoci fotkami ano.Ja som mala v posledné roky väčšie displaye a keď som zazrela sestre 12 pro Max a tie fotky 💞 že som vravela že najbližší by mohol byť iphone .

lucylucka
autor
13. júl 2023

@ghostsgirl práveže v mojom blízkosti čo majú iPhony tak vôbec nemrzli , neblbli ako mne teraz môj..preto som nad ním uvazovala.To je premena novinka že aj oni to robia 😱 Samsung som mala taký menší a je pravda že on bol len spomalený a ten som ďalej posunula , lebo mi vadilo ako krátko vydrží baterka ( necelý deň pred 5r som ho mala )
Fotky si posielam zo sestrou cez whatts app a viem že ona ich často vyvoláva.Musim sa jej pýtať ako ich sťahuje.Lebo ja som mala doteraz Android a to cez počítač som vždy riešila.Ja aj tak ešte stále uvažujem medzi Samsung a Iphone.Nir som úplne rozhodnutá.

lucylucka
autor
13. júl 2023

@nikasmile tak Android poznám iOS nie preto som stále na pochybach ktorý vybrať

lucylucka
autor
13. júl 2023

@jj298 menši určite nie.Moj mobil je asi taký veľký ako iphone Max a som s veľkosťou veľmi spokojná.Keby mi neblbol asi by som nad novým ani neuvažovala.13 pro Max a 14pro max už tam nie je až taký veľký rozdiel v cene ale mňa láka 13 - ka pre väčšiu baterku.Ja chcem mať mobil aspoň deň a pol 😆 môj vydrží necelé 2 dní.Mna aj Samsung láka on robí nádherné fotky ale väčšinou len 1 deň baterka..

jj298
13. júl 2023

@ghostsgirl to je super. Aspon nieco.

syslik81
13. júl 2023

samsung s10 plus teraz s22 ultra a nuikdy ziaden problem ani blbnutie nic .. brat si kupi,l iphone a nezaaoji s nim hodinky ani pc nic..lebo vsetko ma na android ... ked sa ti ma daco pokazit pokazi sa ci to bude samsung ci iphne alebo hocico ine ...

ghostsgirl
13. júl 2023

@lucylucka hej, sestre mrzne iphone pravidelne :D ako pisem zima, teplo. V januari prisla kolegyna do kancelarie chuda cela vyplasena, ze sa jej vypol iphone a nejde zapnut. Ja jej s kludom anglicana hovorim, ze neboj nic, je mu len zima :D ona hodinu nervozna, len na mobil pozerala a uz riesila kam do opravy pojde a po hodine sa chudak prebral. Sestre a kamoskam iba mrzne, ale toto s kolegynou bol extrem. Hodinu bez funkcneho telefonu.Takze ja nemam dobre skusenosti zial.Ale je pravda, ze fotky robi pekne. Ale to aj vlajky samsungu. Len ludia casto zvyknu porovnavat samsungy nizsie rady s iphone a to je samozrejme neporovnatelne.

lucylucka
autor
27. júl 2023

@mirka414 ahoj a môžem sa tá opýtať nie je ťažký ten telefón?S fotkami si tiež spokojná?Mám možnosť kúpiť od známeho ten mobil Iphone 14 pro Max.Vzdy som pozerala len na 12 a 13-ky až ma zaskočil s tým že on ho predáva a mne prvej ponúkol.

mirka414
28. júl 2023

@lucylucka po hodine sa ti už 12 alebo 13 budú zdať malé 😂..ja používam mobil aj v práci dosť často volám záchranku jednou rukou drzim ľudí a druhou rukou hladam čísla a tak som vďačná za vecsiu obrazovku a naozaj pre mna kvalitný mobil .fotky robí tiež moc krásne ..niekedy už ani pri sebe nenosím tak často fotoaparát Sony lebo aj tento iPhone pro max robí naozaj krásne fotky

sono2
28. júl 2023

Ja mam síce len 20fe ale super. Rýchly ako na začiatku, švagor ma 12 iPhone a môj ma minimálne krajší zvuk pri videách. Myslím že fotky sú tiež fajn. Profesionálne video je veľmi pekne a teda keď ty chceš ešte vyššie 21 a uvažuješ, už len kvôli cene ja by volila samsung.
Ale tak, ja som o iPhone nikdy neuvažovala. Ďalší si chcem kúpiť 23 ultra ale to je už o niečom inom😉